Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
argenson
(222071 )0
uživatel hodnotil: 7/10
Tyhle filmy si snad platila mafie, aby ukázala, že bojovat s ní je zbytečné. Na podobné téma mě víc zaujaly filmy Ctihodné mrtvoly nebo Sto dní v Palermu. Tohle sice taky není špatný, má to i pár výborných dialogů ve fotogenických lokacích, ale je tu jeden háček – mě nikdy nebavil Franco Nero.
Xpojntman
(5392 )0
uživatel hodnotil: 3/10
Levičaská propaganda Made in red Italia, tedy i díky mafii ne tak rude Itálii, jak by si tenkrat soudruzi v Moskvě prali. Mafie sla (mozna i jde) v Itálii bolševistickym sviním po krku a to jeden z jejích kladných rysu.
klasifikátor
(480030 )0
uživatel hodnotil: 8/10
curil
(285907 )0
uživatel hodnotil: 8/10