Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
green-tea
(88199 )uživatel hodnotil: 8/10
Tenhle starší polský filmík s nádherně švejkujícím M. Kocianikem v hlavní roli by určitě zasloužil vytáhnout z archívu, oprášit a pustit do oběhu - věřím, že by si své diváky zase našel. Protože dobrých komedií není nikdy dost...a tahle je fakt bezvadná!
martinezs
(33 )uživatel hodnotil: 9/10
opravdu povedená komedie,na svoji dobu super. věřím že by zaujala i v dnešní době a oslovila nemálo diváků, stálo by za to ji nadabovat.
LACO_729
(28 )uživatel hodnotil: 9/10
Super film. Mohu jen doporučit. Vlastním originál film sestaven do 3 dílu a pokaždé, když na něho narazím, tak si ho pustím. Polský jazyk mi nevadí...rozumím Polsky. Hned mám lepší náladu. Mohu jen doporučit.
curil
(285834 )uživatel hodnotil: 8/10