Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
M.A.G.
(19163 )uživatel hodnotil: 8/10
Líbilo se mi tady hlavně to zfilmování.Spojení kreslených postaviček a reálných herců - dobře to tvůrcům vyšlo. Příběh taky není špatný - doporučení pro celou rodinu.
Prasoid
(14186 )uživatel hodnotil: 7/10
i když na jeho Gremliny to tedy asi nemá. Nebýt ztřeštěného výkonu hlavního hrdiny, moc by tento film kresleným postavičkám neprospěl. Nezachránila by je ani Goldsmithova hudba.
hejtman
(5470 )uživatel hodnotil: 4/10
No tedy,musím uznat že jsem zase viděl něco co jsem vidět nemusel.Strašně by mě zajímalo pro jakou cílovou skupinu je tento chaotický mix určen.Sem tam nějaká narážka,odkaz a jinak děj o ničem.Škoda potenciál tohoto tématu zdá se být obrovský,jelikož tam kde se objeví králík a jeho přátelé musí být sranda,ale tohle se nepovedlo.Snad se někdy dočkáme něčeho inteligentnějšího a výraznějšího.
Tom_Hardy
(4510 )uživatel hodnotil: 8/10
Některé scény nejsou tak technicky dokonalé, jako tomu bylo u králíka Rogera, ale jinak je film naprosto perfektní. Tuny filmových odkazů si patrně neužije průměrná divák (odkazy na Zakázanou planetu a nebo Robot Monster), ale znalejší se bude bavit bez přestaní. Navíc je tu na desítky odkazů i na filmy známé všem a navíc naprosto skvělé hlášky a gagy. Prostě vynikající komedie, která zcela nesmyslně propadla ve státech...