Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )uživatel hodnotil: 3/10
No to je teda hodně slabý film, a v 80. a 90. letech se podobných nesmyslů točilo... Občas se v nich mihnou hezké herečky (spíš v záporných rolích), což je ale žalostně málo a stupiditu příběhu to nezmenší.
veverka-zrzka
(68298 )uživatel hodnotil: 1/10
stupidita všech stupidit. Jako tři děcka brání zábavní park před teroristy. Fakt sorry, ale tohle je na mě moc.
Prasoid
(14186 )uživatel hodnotil: 2/10
Zajímalo by mne, pro jaký typ rodiny je film určen. Zřejmě pro takový, kde nemají členové daleko v výplachu mozku po takové zkušenosti vším, co je po ruce. To se nedá.
BinLADIN
(9606 )uživatel hodnotil: 4/10
při pohledu na obsazení jsem si řek to nemusí bít zas tak špatné ale naprostí propadák