Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 1/10
Obrovské zklamání, po tom co jsem si přečetl, na kolik filmů je to parodie. Už začátek mi byl protivný. Pořád jsem čekal, kdy se začnu smát a ono stále nic a nic. Asi jsem viděl málo filmů, protože první parodie mne chytla až na Charlieho andílky po dvaceti minutách, což je velmi dlouhá doba. Píši, že jsem poznal parodii, ne že jsem se smál. Naopak nudil jsem se jako vůl. První, co mi přišlo trošku jako zábava, bylo po více než půlhodině, parodie na již zmíněný film. Zde konečně i první smích. Pak zas dlouho, dlouho nic… Nevím, jestli to měly zachraňovat ty nablblé vulgarity, nebo pro mě totálně nesympatičtí dva hlavní protagonisté, prostě pro mne nejen nudný, ale i velmi stupidní film se zbytečnou propagací drog. 201503069041/10020
MARi0
(30720 )uživatel hodnotil: 8/10
Další super komedie o těhle dvou zhulených týpcích... Smál jsem se opravdu od začátku až do konce. Nějaké vtipy vám možná přijdou trochu sprosté, ale koukejte dál, uvidíte ještě sprostší:-) Plno parodií, plno známých herců parodujících samo sebe, opravdu dobrá podívaná. Ani bych si vlastně nedovolil napsat něco špatného o tomto filmu, strašně bych se bál, že si mojí reakci přečte Jay s Mlčenlivym Bobem a přijedou ze mě vymlátit sra***. To nebudu fakt riskovat...
volam.sa.pistik
(11271 )uživatel hodnotil: 7/10
Môj druhý Smithov film a trocha slabšie ako Flákači, troška uletenejšie, absurdnejšie, sprostejšie a väčšia (seba)paródia plus nejaká tá dávka politickej nekorektnosti. Pozitívom, že viac vidíme tých dvoch šialencov, ale zhruba do krádeže opice to bolo také akési nemastné neslané a až potom (i vďaka skvelému okresnému policajtovi) sa to rozbieha. Samozrejme nechýbajú šialené hlášky, dialógy, situácie a (seba)paródie na hercov, kultové filmy i filmy svoje. Niektoré veci sa však brutálne podarili ako vízia Planety opíc, rukojemnícka dráma s opicou pred reštauráciou, objavenie borcov čo ich majú hrať a zistenie, že uspávacia puška je lepšia ako herák
Pecik
(7249 )uživatel hodnotil: 7/10
Po prvních 10 minutách jsem znechuceně vypínal, druhý den jsem to vypnul za dalších 20 a třetí den jsem se již chlámal a čekal na další přiblblou hlášku =D Sice si tento film dokážu představit jako zábavu do ranních hodin v podnapilém stavu, ale nakonec mě film přece jen pobavil.