Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
efCZa
(49303 )uživatel hodnotil: 8/10
v podstatě se jedná o klasický film o skupině. Problém pro některé může být, že film se nese v duchu této zobrazované kapely, což znamená, že je poněkud zběsilý, sprostý, neuspořádaný. Pokud ale Sex Pistols můžete, tak jděte do toho.
Petantino
(12455 )uživatel hodnotil: 6/10
Jsem fanda punku i Sex Pistols, ale tento dokument mi nesedl. Patrně proto, že o jejich historii jsem byl již dávno informován a to "něco navíc" mne příliš neoslovilo. Názory členů skupiny, pronášené pod vlivem různých látek, navíc považuji za poměně dementní, takže jsem si užil spíše koncertování a překvapivé zjištění, že Siouxsie Sioux byla ve svých počátcích blondýna. Takže God Save the Queen, ale příště výhradně z reproduktorů.
cragel
(2074 )uživatel hodnotil: 9/10
Jeden z nejlepších dokumentů, který jsem kdy viděl.Líbilo se mi, že ikdyž v dokumentu mluvili členi v dnešních letech, tak záběry byli jen z let Sex Pistols.Ve filmu je všechno co by o nich člověk chtěl vědět z pohledu přímo členů.
ajaajena
(14618 )uživatel hodnotil: 8/10