Film
Instinkt lovce
Další název: Boh lee chun
Žánr: akční, komedie, romantický
Země/rok: Hongkong, Tchaj-wan/1999
Délka: 121 minut
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )uživatel hodnotil: 5/10
Rozhodně to není klasická Chanovka. Akce ustupuje romantice, ale když už je, pak celkem dobrá - krom souboje s baseballkami, kdy je až moc evidentní, jak je secvičený. Dost mě zaráží český název, který alespoň s anglickým a dějem nemá moc společného.
martin.stusak.9
(30385 )uživatel hodnotil: 8/10
Jackie Chan a love story? A proč ne? Alespoň zkusil taky něco jiného. Ale aby nezklamal své fanoušky, nezapomněl ani na své bojové umění okořeněné jemným humorem pro něj typickým. Jackie se snaží hrát vážně a není to u něj zase až tak zlé. Určitého patosu se to ani tu nevyhnulo, ale asi to jinak nešlo. Příběh je velice jednoduchý a tak nebýt bojových scén, stopáž snímku by byla daleko kratší. Choreografie soubojů jsou propracované a je na co se koukat. Vyznění snímku však neosloví každého a je to škoda. Něco do sebe to přeci jen má.
Prasoid
(14186 )uživatel hodnotil: 6/10
Distributor sliboval nejlepší bojové scény všech dob, já ale viděl nanejvýš 2 a nejlepší tedy rozhodně nebyly. Inu Chanova bitkářská zlatá osmdesátá jsou dávno pryč a surové bytí muselo ustoupit romantice.
ancaz
(1375 )uživatel hodnotil: 7/10
Jedna z Jackieho dobrých komedií. Tentokrát docela šetřil bojovkama, ale i tak je to docela pěkná komedie s dávkou romantiky.