Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
efCZa
(49303 )uživatel hodnotil: 7/10
Kvalitní film je asi nejpřiléhavější označení, které můžu zvolit. V porovnání s ostatními díly série mi tento připadá zbytečně natahovaný a tak trošku tupý. Přesto však obsahuje pár hezkých akčních scén a také veškeré záběry z Naboo jsou nezapomenutelné. Co mi vadilo, byl výkon Liama Neesona - hraje, jak kdyby spal, bez zaujetí, laxně. Alespoň Ewan McGregor něco zachraňuje.
MARi0
(30720 )uživatel hodnotil: 7/10
Jané, ostatním dílům se jednička rovnat nemůže, ale i tak si myslím, že zasluhuje ocenění. Setkáváme se tu poprvé s Vanem Kenobim (ještě se učí) a Dart Vader je teprve malým chlapcem. Celkově je film točen spíše pro mladší publikum (mě si získal v kině tak na 10/10, bylo mi 13 let), to dokazuje hlavně Jar-Jar. Ale bitvy, zvláště ta poslední, jsou opravdu ohromující...
martin.stusak.9
(30563 )uživatel hodnotil: 3/10
První díl, který byl natočený jako čtvrtý. Nikdy jsem nepochopil takový postup, ale to nechme stranou. Nejeden fanoušek očekával, co že to bude za slávu. A pocit je rozporuplný. Po vizuální stránce je vše dokonalé. Současné technické možnosti byli využity do sytosti. Jen ta animace občas viditelně dře. Příběh je neuvěřitelně roztahaný. Proč? Kdyby se zrychlilo tempo, za hodinu a čtvrt by bylo po všem. Takhle je atmosféra zcela bez napětí. Trochu to zachraňují závody, kdy dramatičnost krapet stoupá, ale to je sakramentsky málo. Takové komorní vyznění shazuje veškerá očekávání do strašných hlubin. Inu, je to jisté zklamání. Start ságy se tedy tak úplně nepovedl. Škoda.
PORTER
(14341 )uživatel hodnotil: 8/10
Určitě povedený film se skvělým L.Neesonem.Efekty,triky a masky se povedly.Dobrodružná a napínavá podívaná.