Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 3/10
Nic jsem neočekával. Knihu znám a tušil jsem, že tam nemohli tvůrci nacpat něco překvapivého. Je to krátký úsek a pár postav. No a když nám hned na začátku řekli, jak to s lodí skončilo… Dopadlo to, jak jsem čekal. Přesto kladně hodnotím kameru a prostředí celkově. Také ta atmosféra byla vybudována poměrně slušně. Svých třicet si snímek zaslouží, ale víc bych v něm nehledal.
AGAMEMNON
(6404 )0
uživatel hodnotil: 7/10
Zimmy871
(5407 )0
uživatel hodnotil: 7/10
horribile_dictu
(2488 )0
uživatel hodnotil: 6/10