Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 1/10
Pokud vás neodradí od sledování ty pazvuky hned na začátku, tak poté již vydržíte všechno. I tohle morální poselství, které jsem vůbec nepochopil. Ale já nemusím, já nejsem intelektuál, takže za mne odpad i když si ho pan Pešek nezasloužil. Naštěstí jsem si po zhlédnutí přečetl, že to byla satira. Ještě že tak. Názor neměním.
klasifikátor
(478030 )0
uživatel hodnotil: 8/10
New
(8624 )0
uživatel hodnotil: 8/10
melakara
(5759 )0
uživatel hodnotil: 8/10