Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
BinLADIN
(9606 )0
uživatel hodnotil: 4/10
V celku to jde ale jednička byla o sto procent lepší jak obsazením tak film je parádní,
red.mann
(5815 )0
uživatel hodnotil: 2/10
Druhý díl se moc nepovedl. Kamera, střih, akční scény, digi scény vše je nějak špatně. Je to celé mizerně udělané a navíc i velká nuda.
curil
(285523 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Agostino
(11694 )0
uživatel hodnotil: 6/10