Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 2/10
Já tedy dost nechápu, co se zde z toho dělají při hodnocení za orgie. Půl hodiny se nic neděje, pak je jedna zdlouhavá honička, v závěru baba ječí, aniž se jí kdo dotkne… Ano, je to teprve druhý režisérův film a točilo se to skoro zadarmo se studenty, beru, snaha tu je. Já neříkám, že je to špatný film, ale dát tomu více než dávám je pro mne nemožné. A mimochodem, před dvaceti lety dal bych odpad, jen by to hvízdlo. Vždyť i těch efektů a gore je dosti poskrovnu, tak co. 201508098153/8333
Prasoid
(14186 )uživatel hodnotil: 9/10
Velmi slušný hororový zářez, troufám si říci, že je to jeden z milníků žánru. Přináší originální nápad, surovou atmosféru strachu, napětí, zvrhlosti; přitom nic není přitaženo za pačesy do extrému, z kterého by polovina diváků šla zvracet. Byl jsem uhranut a zatratil novodobé předělávky. Jediné, co mi zde vadilo, byl neustálý dívčí křik, který svou pronikavostí až obtěžoval - co si o mě asi teď myslí sousedé?:-)
261972
(10405 )uživatel hodnotil: 5/10
Když jsem film viděla poprvé, připadal mi hloupý. Nezlobte se na mě, ale proč tam dávali vozíčkáře? Ten přece neměl šanci, to je jasné. Taky tam mohlo být víc krve. Když jsem se na to dívala znovu, přišel mi celkem hezkej. Sice žádný hlášky, ale na tu dobu to bylo celkem dobré co se týče masek
T2
(6973 )uživatel hodnotil: 2/10
To budem asi jeden z mála, čo sa pri tom nehorázne nudil, že po celý čas my to pripadlo vo svojej jednoduchosti maximálne nezáživne, moc dejovo plytké, napätie sa tiež ťažko hľadá, scénky v tme sú len scénky v tme kde skoro nič nevidieť, takže pri tom si možno treba len podriemať a po tomto vzhliadnutí si začínam doceňovať Nispelov Texaský masaker z 2003. "Jednoduché strohé až zbytočne priamočiare točenie, bez náznaku tvorenia aspoň základného konštrukčného deja." Na film som sa moc tešil a strašne moc ma sklamal. ║Rozpočet $83,532║Tržby USA $30,859,000║Tržby Celosvetovo $-║