Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Gump - pes, který naučil lidi žít

Další název: Gump - pes, který naučil lidi žít

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

Pitryx

(151616 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Něco tak hnusně depresívního jsem už dlouho neviděl. Divím se sám sobě, že jsem to vydržel sledovat až do konce. No, očekával jsem zase blbinu a psovi a maturitu a v podstatě jsem se nemýlil. Bylo to ještě horší o to jeho neustálé mluvení, tedy toho psa. Nakecal toho asi víc e než ostatní herci dohromady. Možná, kdyby to pojali jako komedii, tak bych tu dvacítku dal. Takto nedám ani desítku, protože k tomu nevidím důvod. A to mám psy hodně rád a vždy jsem nějakého měl. Nevím zda vůbec koukat na dvojku. A jen perlička na závěr. Jsem bohužel hudební analfabet, ale tak se mi zdálo, že pan Polívka tam na ten klavír hrál melodii z filmu Kytice. Ale možná se pletu.

Avatar

PORTER

(14341 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Průměrná podívaná,svůj příběh vlastně vypráví pes který začal život v popelnici a celý film se toulá a hledá svého pána a naproti se mu vydává Bolek .

Avatar

New

(8624 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Film se mi líbil, neměl ale být tak plačtivý. Co se mi nelíbilo, když tyran Taclík přivazuje Gumpa na řetěz, v pozadí je moje oblíbené panoráma domova s Řípem ... za to rozhodně dávám body dolů. Obzvlášť když si Tácek byl pro Gumpa až v Táboře ... na Podřipsku psy netrápíme.

Avatar

Máša13

(7608 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Jak je hodně psáno, spíš taková reklama na psí útulky. To co mělo být plusem (neherečtí psi) pro mě bylo spíše mínusem. Trochu se snažit mohli. Minimálně jako Polívka, kterého si začínám na stará kolena (jeho samozřejmě) celkem oblibovat...Jo a trest smrti tomu, kdo udělal ty krátké popisky na konci. Konečně něco zajímavého a kdyby člověk neměl možnost si to stopnout, tak nemá šanci, si to přečíst...