Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 8/10
Ruský BruceWelice na způsob Tarantýna. Skvělá kamera. Výborný scénář, velmi dobré gagy. Gore jako třešnička na dortu. Více takových filmů. Poznámka pod čarou, škoda, že jsem nesehnal originál film, ale kopii se španělským dabingem. Ten mi tedy dost vadil.
griph
(9693 )0
uživatel hodnotil: 4/10
JenykCz
(3924 )0
uživatel hodnotil: 4/10
thornhill
(3169 )0
uživatel hodnotil: 7/10