Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
martin.stusak.9
(30563 )uživatel hodnotil: 5/10
Kontroverzní snímek společnosti TROMA (známá svými netradičními a perverzními filmy) nevybočuje od své fantasmagorické naivity. Kupodivu s puncem nostalgie a sebezáchovy se na to koukat dá. Ale pouze s okem shovívavým a na vlastní riziko. Kostýmy jsou odfláknuté, dialogy nelogické, akční scény jakž takž. Je to film hodící se v Americe do autokin, které tak obdivoval Tarantino.
Barret
(5 )uživatel hodnotil: 1/10
Čekal jsem úžasnou dávku nechutností, super hlášek a tromáckého humoru. Nedostalo se mi ani jednoho. Kdo čeká krvavou řežbu plnou krve, urvaných údů a vyhřezlých střev bude zklamán. Jako fanoušek společnosti Troma musím říct, že film musel být propadák už v době svého vzniku. Nehodí se ani do sbírky. Nekoukat, nekupovat, nestahovat.
Robinson
(6137 )uživatel hodnotil: 4/10
satyr
(4962 )uživatel hodnotil: 7/10