Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Další název: Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

Pitryx

(151616 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Stalo se přesně to, co jsem čekal. Za první půl hodinu filmu jen jedno nové zvíře a slabší akce. Jinak jen plácání a plácání. Po této době jsem snímek víceméně jen poslouchal a koukal sem tam do mobilu. Něco se začalo dít zhruba kolem 55. minuty, ale to už jsem byl duchem někde jinde. Zaujalo tedy až podzemí a osvobozování bratra. Pak už mne nezaujalo vůbec nic a domníval jsem se, že to závěrečný boj napraví. Ale ten byl tak slabý, že mne to ani nepřekvapilo. Za mne tedy deset procent s bídou i přes dobrou hudbu a několik scén.

Avatar

beneva

(20171 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Kdo se neorientuje, je mudla. Další pokračování je prostě jiné, než známe z Bradavic. Dospělí kouzelníci z předválečné Ameriky mají jiné starosti, než jejich budoucí potomci, přesto se Grindelwald trochu podobá Voldemortovi, aspoň ve svých plánech a cílech. Tedy děj je rozhodně napínavý a kouzla vizuelně oslnivá. Oč méně se pronášejí zaklínací formule, o to více si užijeme efektů. Změnu představitele Grindewalda jsem neuvítala. Mám Mikkelsena ráda, ale Depp mi v roli přece jen seděl víc. Eddie Redmayne tak trochu zapadá do řady s ostatními herci, ale jeho únikový krok z vězeňských kobek je úchvatný. Opravdu zvláštním prvkem je Brumbálova homosexualita, kterou Rowlingová vždy jen naťukla, ale tady už se o ní mluví naprosto bez obalu. Co ještě zmínit? Je tu (ve filmu) všechno. Napětí, humor, cit, dojetí, pohoršení... Well done. :)

Avatar

pigal

(6042 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Myslím, že celá táto séria je obrovský prepadák.Deppove preobsadenie je diskutabilné, ale nakoniec môže byť rád, že v tomto paškvile nehral.Dej je jeden obrovský chaos plný twistov, ktoré sú dopredu čitateľné.Režisér predpokladá, že ste vo filme a jeho postavách dokonale zorientovaní, ale pre laika je to španielska dedina.Scény z Berlína pripomínali Krištáľovú noc.Asi zámer, ale pôsobilo to odporne.Herecké výkony slabé.Redmayne ako hlavná postava povie vo filme asi tri vety a na Millerovi sú vidieť psychické problémy.Efekty pôsobili smiešne a nasadili tomuto fiasku tŕňovú korunu. Film jednoznačne nedoporučujem.

Avatar

terka69

(3181 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Prozatím netuším jak hodnotit, po shlédnutí jsem jen zmatená, spoustu věcí nedávalo smysl, a dějem si moc neprohráli... třeba to někdy po 2. Shlédnutí bude lepší