Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz

Další název: The Conjuring: The Devil Made Me Do It

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

goranchorvat

(7760 )
1

uživatel hodnotil: 6/10

Důstojné pokračování rozhodně ano, ale první stupeň mírného úpadku skvělé kvality tu je. Za jedno film už jsem nevnímal v horrovém žánru, ale spíše mysteriozní, někam až na hranici Akt X. Za další je tu tentokrát větší rozvláčnost, a někdy hlušší místa. Závěr vše opět povyšuje nad standart, ale přeci jen, první dva díly byly výše. 65%

Avatar

PROCESOR

(25987 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Tyhle tipy hororů mám rád a natočený to bylo pěkně. Jenom jsem trochu skeptický na motivy skutečné události. Nikdo opravdu neví. Kolik si z toho vzali a co si přikrášlili. A že je pro nás Evropany soudní systém v USA dost nepochopitelný a jeví se nám, jako velké divadlo, tak, že někdo přijde, že byl posednutý ďáblem byla jenom otázka času, obzvlášť, když se šikovným právníkům podařilo v jiných případech prokázat, že byl v době vraždy „nepříčetný“ a byl z toho venku. Za mě je už třetí díl důstojným pokračováním, což se povede málokdy.

Avatar

Yahis

(3131 )
0

uživatel hodnotil: 10/10

Za mě rozhodně nejlepší díl celé trilogie! Napínavý, zajímavý zápletky a scény. Věruška opět velice bravurní výkon nejvyšších sympatií. Duchařina až na půdu! (doporučuji v původním znění s titulky)

Avatar

curil

(285172 )
0

uživatel hodnotil: 6/10