Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
volam.sa.pistik
(11272 )0
uživatel hodnotil: 6/10
The 90s by som nazval Golden Age Of Music, kde sa strašne experimentovalo a vznikali zásadné nahrávky naprieč mnohými žánrami. Nie inak to bolo aj pri THE ROLLING STONES. Nejako ich nepočúvam, vlastne ani extra nemusím, ale táto skladba aj ušla, a i klip sa celkom vydaril. Má to cit pre umenie i uctievanie detailu. Vtedy som objavoval krásy hudby a pozrel som si to znova a príjemná nostalgia. No a očami dneška, vlastne vizuálne je klip fakt dobre spravený, ten zmysel pre detail a nádych originality mu nemožno uprieť