Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
pepatulen
(2446 )uživatel hodnotil: 1/10
hrůza hruzoucí, nedodíval jsem se ani dokonce. Větší blbos jsem ještě neviděl. Škoda času, který věnujete tomuto filmu.
LeonardoDaVinci
(51 )uživatel hodnotil: 1/10
Dokoukal jsem se do konce, protože jsem chtěl vědět, jak to dopadne, ale trpěl jsem celý film. Ty vogo, styděl bych se natočit film, který nesahá v ničem po kolena ani béčkovým filmům. Možná ani céčkovým. Příběh by mohl být dobrý, jedná se přece jen o, mě velmi oblíbeného, Artuše, ale takhle to zprznit??? Sorry, ale strašný efekty, herci mě chvílemi připadali jak dementi z Jedličkova ústavu (pardon, nechci je urazit, protože tohle bylo ještě horší), kdyby šly dávat hvězdy do mínusu, to bych se vyřádil...... Takže suma sumárum....... V životě si ten brak už nepustím a rozhodně doporučuji to ani nezkoušet..........
curil
(285513 )uživatel hodnotil: 1/10
Příběh a scénář
Zvuk a hudba
Režie
Výprava a kostýmy
Herecké výkony
Specální efekty
Kamera a vizuální styl
Poselství a témata
Střih
BinLADIN
(9606 )uživatel hodnotil: 6/10