Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
curil
(285513 )uživatel hodnotil: 8/10
Na B. B. Thorntona nedám dopustit, proto i tento film u mě nachází milost, i když se hemží vulgarismy. Willie se tváří jako tvrďák, ale v podstatě je to dobračisko. Sice nepohrdne příležitostí, jak snadno přijít nelegálně k penězům, nebo jak ošustit kdejakou sukni, ale k prostoduchému Thrurmanovi chová specifické city. Podle mého názoru důstojné pokračování lepší jedničky.
volam.sa.pistik
(11271 )uživatel hodnotil: 5/10
Santa ani nie je úchyl. Podľa originálneho názvu má byť zlý, ale nie je ani zlý. Je len smutný, je alkoholik a je nihilista. Chcel som dať pôvodne odpad. Ale za ten sentimentálny koniec, určitý náznak dobra a pozitívne myšlienky nakoniec sa mi to ako celok vlastne zapáčilo. A hlavne čo dvíha hodnotenie a je bonus je záverečné famózne photo seassion s tým malým zradcom. A úplná topka je rajcovná Gina, vlastne na ňu som skoro stále kukal
dobes.pavel
(5999 )uživatel hodnotil: 9/10
Super komedie, která mě naprosto odrovnala svou sarkastickou nekorektností. Navíc při pomylšení, kolik lidí tento styl nedokáže překousnout a brát s nadhledem, mě dostává o to víc. Hlavní hrdinové opravdu nešetří všelijakými vulgarismy a sexuálními narážkami a je na nich postavena podstatná část komediální složky filmu. Rozhodně jsem se u film skvěle bavil a taky hodně nasmál a tak to má u komedie přece být.
kmara
(4309 )uživatel hodnotil: 6/10
No jako sranda to je, ale už to je až jako moc, jako. Jako ..rdel je ..rdel, ale občas to sklouzává až do srač...První díl je takovej neotřele cynickej a milejší než pokračování..