Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
martin.stusak.9
(30507 )uživatel hodnotil: 8/10
Studio SyFy překvapilo. Po všech těch hrůzách, které zatím vyprodukovalo, přineslo do filmového světa další žraločí filmík, ale tentokrát takový, jakoby přímo vypadl z projektu GRINDHOUSE. I vizuálně se k tomu přibližuje, jen ještě do dokonalosti chybí ony škrábance a barevné fleky v obrazu. Celé to má zábavnou letargii podpořené nebetyčnými hláškami a patřičnými cákanci krve. Ani pixelový žraloci kupodivu tentokrát moc nevadí. Prostě plují a když zaútočí, tvůrci se vyhnuli detailním záběrům. Že by se poučili po dřívějších katastrofách? Ne, tohle není ekohoror jak by se mohlo zdát. Tohle je prostě zábava.
curil
(284626 )uživatel hodnotil: 2/10
RwlBem
(6572 )uživatel hodnotil: 1/10
dederon
(3846 )uživatel hodnotil: 8/10