Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Policejní akademie 6: Město v ohrožení

Další název: Police Academy 6: City Under Slege

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

klasifikátor

(480030 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Pro tento v pořadí šestý díl slavné filmové série platí v podstatě úplně stejný komentář jako pro předcházející pátou část, protože mi to nepřipadalo ani horší, ale ani lepší. Snaha vymyslet v ději něco nového a zpestřujícího, ta je sice patrná, ale na můj vkus trochu těžkopádná a míjející se účinkem. Takže i v hodnocení zůstávám na stejné hodnotě.

Avatar

SvoKar

(227646 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Mj. díky modelům lodí, k nimž sám mám vztah, ale určitě nejen kvůli nim, mi přijde o něco lepší než předchozí, byť těm s Mahoneym se nevyrovná. Starosta je sice magor, ale naprosto chápu jeho opatrovnický vztah k modelům (u žádného jsem nestrávil rok, ale poškození by mě taky nas.alo). Padouši tu jsou aspoň nějak vykresleni, na rozdíl od Miami - zde jsou každý jiný, tam byli jen banda tupců.

Avatar

Pecik

(7249 )
0

uživatel hodnotil: 2/10

Kolotoč zábavy,hlášeka dříve vtipných scén se točí stále dokola a baví se zřejmě jen ten koho to neomrzí. V šestém dílu ságy bych čekal určitou obměnu, která bohužel není ani náznakem a proto hodnotím jendoznačně nejhůř.

Avatar

mildaaxe

(4851 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

V Harrisově okrsku řádí banda lupičů. Kdo jinej by měl tenhle skvěle informovanej gang dostat, než Lassard a jeho výkvět? Osobně nechápu, jak se tahle průměrná série mohla dočkat tolika pokračování, dejme tomu dvou, ale sedmi?! Dobře jsem se bavil pouze u dílu druhého, ale tohle je opravdovej paskvil bez špetky nápadu. Jediní, kdo mi ještě nelezli krkem byli senilní Lassard (i když tenhle charakter dostal minimum prostoru) a občas (začátek, Terminátor) seržant Jones. Kupodivu se několika dobrými štěky uvedl i navrátilec Fackler. Harris s Proctorem klesli na samé dno a v tomhle pokračování mě donutili pouze jedinkrát k malému úsměvu (židle). To že je snímek plný logických kiksů bych pochopil – přeci jenom to je jenom nenáročná komediální série, ale kam se teda poděl ten humor?! Chápu že i přes mizerný kvality dalších a dalších pokračování zůstalo tolik herců z původního filmu, jinde by si asi neškrtli, ale nechápu jak je možné že těch dílů vzniklo tolik? Vždyť je to pořád všechno tak nehorázně průměrný a vidět to šetkrát za sebou... Pravda však je, že tento díl je „kvalitou“ vyrovnanější než jeho předchůdce, páč tam se objevilo několik naprosto skvělých momentů, což mezi tím zbytkem působilo až nepatřičně. Tady se ničeho takovýho nedočkáme…Asi vrcholem pak je trapnej starosta s narušenou vyjadčovací schopností, i když to trošku brzdí relativně zábavný konfrontace Jones-bojovník, Tackleberry-střelec, jedny z mála momentů, kdy jsem se k smrti nenudil…