Film
Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku
Další název: Police Academy 3: Back in Training
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
klasifikátor
(480661 )uživatel hodnotil: 8/10
Včera jsem si v televizi znovu ověřil dojem, který jsem si udělal už při prvním sledování této, dnes již kultovní filmové série, někdy před třiceti lety. Už tehdy jsem tuhle třetí část považoval za nejlepší a stejně na mne působí i dnes. Z mého pohledu je nejnápaditější, nejvtipnější a v dobrém smyslu slova nejšílenější a já bych si ji určitě troufal doporučit všem milovníkům dobré odpočinkové zábávy.
SvoKar
(227646 )uživatel hodnotil: 6/10
V průběhu je tolik frků (hlavně Zed - dveře, plyn...), že bych snad dal i o bod víc, nebýt zde skutečně uši rvoucího dabingu Winslowa (v tělocvičně mele hubou rychlostí funkčního Pendolina, zatímco Jagelka dabuje tempem drezíny:) a hlavně zdlouhavého závěru na vodě, kde je sice jakžtakž akce, ale humoru minimum. Skútr-ponorka mi vtipný nepřišel...
Frolíček
(34159 )uživatel hodnotil: 6/10
Do trojky to pořád ještě šlo. Sice trochu uječené a poskládané z jednotlivých gagů, ale celkem to odsýpalo. Původní skupina kompletní, plus nováčci - stejní blázni. Vlastně jsem si až při nedávném zhlédnutí uvědomila, že jsem žádnou Policejní akademii neviděla v dabingu, naopak mi vždycky naskakovala angličtina předabovaná jedním hlasem. Ty vzpomínky!
FLA
(29673 )uživatel hodnotil: 6/10
Pořád se na to dá i po letech dívat,některé akce+vtipy+hlášky fungují slušně.Jiné méně,ale pobavil jsem se znovu.Na konci je slušná akční honička.Je to lehounce slušnostních 60%