Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )uživatel hodnotil: 6/10
Absenci Harrise "vyrovnávají" Sweetchuck a hlavně Zed, zřejmě nejtrhlejší figura celé série. Zdaleka ne vždy je vtipný (to ale vše); stačí mu však otevřít pusu a zavřeštět a většina diváků se (ch)láme. Láska Tucka je tak trochu třešinkou.
hvezdyn
(30980 )uživatel hodnotil: 7/10
Pokračování úspěšnějšího a na fóry kvalitnějšího prvního dílu.
FLA
(29673 )uživatel hodnotil: 6/10
Tak 60% trochu ze slušnosti.Né tak dobré jako první díl a vtipy+hlášky už nemají tu razanci,některé se povedly,ale některé byly trapné.Také dost záleží jakej to má dabing.
M.A.G.
(19163 )uživatel hodnotil: 8/10
Uz to sice neni tak dobre jako ta jednicka,ale porad to zaujme a pobavi.To se musi uznat.