Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Policejní akademie 7: Moskevská mise

Další název: Police Academy: Mission to Moscow

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

veverka-zrzka

(68299 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Zbytečné protahování. Není nad díl číslo 1.! Toto mi už přišlo zbytečné. Nové prostředí. A hlavně mi tam chybí Mahoney!

Avatar

M.A.G.

(19163 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Podle me uz byla Moskevska mise natocena jenom komercne a je to hodne videt. Uz to proste neni...............neni ono.

Avatar

Agostino

(11694 )
0

uživatel hodnotil: 3/10

Tento film sa už nemal vôbec nakrúcať. Jedna sa totiž o suverénne najslabší dej z celej serie POLICAJNÁ AKADÉMIA. V podstate počas celého filmu sa nič zaujímavé nedeje. Navyše dej je nezáživný a príliš aj nudný. Čo sa týka hereckých výkonov sú na podpriemernej úrovni. Stačilo mi ho pozrieť len raz, a už som tento film plné zuby.

Avatar

mildaaxe

(4851 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Lassard a jeho zbylí podřízení v čele s kapitánem Harrisem čelí další výzvě – dostanou za úkol v Moskvě usvědčit a zatknout obávaného mafiána Konstantina Konalije… Jsem opravdu vděčnej, že už to mám za sebou. Jestliže byl čtvrtý díl velká bída, sedmička je totální odpad. V každém předchozím díle jsem si našel několik věcí, které mě alespoň trošku pobavily. Tady jsem se bohužel nedočkal – pokud tedy vynechám Lassardův odjezd s truchlící rodinou. Zbytek je vrcholem trapnosti – je sice pěkné, že tvůrci protentokráte změnili nejen prostředí, ale dokonce nepoužili příliš mnoho z již mnohokrát dříve viděného. Problémem však je, že nic z nových prvků není zábavné – i když má tenhle snímek pouze osmdesát minut, nudil jsem se ukrutně. Po celou dobu. Nepomohla tomu ani přítomnost krásné Claire Forlani nebo herců jako jsou Christopher Lee či Ron Perlman. Opravdu mají zapotřebí hrát v něčem tak zoufale trapným?! Kiksy jako že každý Rus s výjimkou rodiny která se ujme Lassarda umí anglicky, včetně dětí, nebo Konalijovo bleskové osvobození asi u takhle hrozného filmu ani nemá cenu zmiňovat. Když budu trochu masochista – možná je trošku škoda, že další díly už nejsou, nedokážu si totiž představit kam by tvůrci mohli ještě klesnout.Jde to vůbec?