Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 2/10
Hooodně zajímavý kriminál, nebo co to zpočátku bylo. Mne osobně snímek nebavil, ale zase jsem se na konci dost nasmál. Baba je na konci sil a setkává se s dcerou, ale hlavně ji zajímá rtěnka, a zda má zmalovaný pysky. Hodnotím maskéry a občas zajímavý záběr, ale to je všechno. Na TV film je tohle hodnocení až moc.
curil
(285643 )0
uživatel hodnotil: 3/10
MysteryIllinois
(5345 )0
uživatel hodnotil: 5/10
kubik-dulik
(2443 )0
uživatel hodnotil: 7/10