Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě

Další název: En duva satt på en gren och funderade på tillvaron

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

efCZa

(49303 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Zcela vážně přemýšlím, co napsat... na rovinu: co to bylo? o čem to bylo? co tím bylo myšleno? ...odpověď na každou z otázek je: Nevím. Začalo to poklidně, zajímavě, občas byly i vtipné momenty, ovšem dále to gradovalo směrem, který jsem zřejmě nepobrala, protože asitak od půlky mi to přišlo už jen divné, chvílemi blbé a bohužel už ani ne vtipné a tím pádem až dost dlouhé. Tož tak.

Avatar

olgab

(3103 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Už od loňska jsem byla na tento snímek zvědavá, ale abych ten film pochopila, musela jsem si po jeho zhlédnutí znovu přečíst o čem vlastně je( a to už je první chyba). Bohužel na mě film působil jako neuvěřitelná slátanina, prostě absurdistán. Možná, že když ho ještě někdy znovu uvidím a už budu vědět co mě čeká, budu ho chápat jinak.

Avatar

griph

(9726 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Avatar

curil

(286024 )
0

uživatel hodnotil: 8/10