Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Robinson
(6137 )uživatel hodnotil: 8/10
Mocný Kaufman se po sedmi letech vrací s dalším úchylným veledílem a to rovnou do atomového gymnázia! Takže za prvé, moje hodnocení není vůbec objektivní, ale filmy od Tromy ani jinak hodnotit nelze. Bohužel, tenhle kousek není zdaleka tolik top, jako několik předchozích režisérových chuťovek, a veze se spíš na vlně nostalgie. Jakmile stříká krev a létají vnitřnosti, je to super, problém je, že zas tak často nestříká a je nahrazena "normálním" humorem, který místy pokulhává. I tak to ale pro mě byl příjemný návrat, plný osmdesátkové stylizace a skvělé hudby. Metal, punk, lesbičky, kozičky, sračky, hovna a Lemmy ... do téhle společnosti se vždy nechám rád pozvat. A třeba se v druhé části dočkám i toho pořádného gorefestu. 75%.
respect
(1162 )uživatel hodnotil: 9/10