Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 10/10
Jen jsem se chtěl po pár letech ujisti, že moje dřívější hodnocení platí. Ano, platí. Je to jednoduché, za pár peněz, ale člověk se baví jak u filmu za miliony.
Prasoid
(14186 )uživatel hodnotil: 8/10
Jacksonova střevy a krví zacákaná prvotina nese znaky amatéřiny nejhrubšího zrna, současně je jedním z nejlepších splatterů, které vznikly. Nevšední smysl pro humor dělá z filmu téměř grotesku, kde se skutečně může nezasmát jen ten, kdo se na celou tu záležitost zvanou Bad taste bude mylně dívat jako na něco, co se bere smrtelně vážně.
RwlBem
(6595 )uživatel hodnotil: 10/10
dílo, u něhož netušíte zda se máte víc svíjet smíchem nebo odporem. Tak plnokrevný mix naprosto antagonistických ingrediencí se hned tak nevidí, a jen silné povahy ho budou moci ocenit a chtít někdy vidět znovu.
mildaaxe
(4851 )uživatel hodnotil: 7/10
Povedená úchylná ptákovina, která drží pohromadě jenom zázrakem – primitivní „zápletka“, slabý herecký výkony, spoustu, opravdu spoustu krve, usekaných končetin, mozků, páteří, střev a podobných serepetiček. Derekovy hrátky s mozkem, blbý dialogy, povedený masky, žádný ženský, amatérský filmový triky…celý to prostě působí neskutečně levně.A levný to i je, Jackson svou prvotinu natáčel s partičkou kamarádů a trošku financí dostal až na závěr natáčení. Na snímku je to skutečně znát, jenže všechny tyhle zápory nakonec v celkovym součtu dělaji z tohodle filmu velmi zábavnou podivnost, z který přímo čiší filmařský nadšení.