Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
PROCESOR
(25987 )0
uživatel hodnotil: 8/10
Tak sem hlídal synovce a čt-D běželo neustále a musím říct, že sem koukal s otevřenou pusou, jaký hezký pohádky se dneska dělaj.
PORTER
(14341 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Válečná podívaná mezi černými a červenými mravenci,dobře udělaná animace s doprovodem dobrých zvuků.
danymo
(396 )0
uživatel hodnotil: 8/10
Jak já vždycky tyhle Mrňousky měla moc ráda. Už jako seriál z dřívějších let. Je to ve skvělé kvalitě, nádherná animace, skvělé zvuky do toho. Co víc si přát? Pochopí i malé dítě.. Film u kterého se rozhodně nenudím.
curil
(285643 )0
uživatel hodnotil: 7/10