Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
vojtam
(6530 )uživatel hodnotil: 6/10
Další hrůza z Connecticutu podle skutečné události,to musí být zajimavé město když se tam děje tolik paranormálních aktivit,cheche.S jedničkou to má společný pouze název,jinak je to úplně jiný příběh.Malá holka co vidí v novém domě a jeho okolí několik duchů,ale není v tom sama,pač to mají v rodině.Tyto schopnosti už měla babička a má je i maminka,která všemu stále nevěří a se svým darem neustále bojuje...Po delší době celkem ucházející duchařina s ponurou atmosférou,mrazivou hudbou,otřepanýma scénama,bubákam a fungujícíma lekačkama.Až na ten přehnaný konec to ušlo.Opravdu se to stalo,věřtemi,já to viděl,já tam byl..:-D.Ale žádný zázrak od toho nečekejte.Jednohubka na jedno zimní večerní kouknutí jako dělaná.Za mě 60%:-D
curil
(285034 )uživatel hodnotil: 7/10
hvezdyn
(30980 )uživatel hodnotil: 4/10
hledaseniki
(30856 )uživatel hodnotil: 7/10