Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Hlasy v tunelech

Další název: Voices in the Tunnels

  • Žánr: dokument

  • Země/rok: Velká Británie/2008

  • Délka: 48 minut

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

jmenuji.se.libor

(16805 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Pane bože, je hrozný, jak někteří lidi živoří v tunelech metra... Dnes jsem náhodou shlédl na ČT tenhle dokument, a jímá mne hrůza a soustrast s těmi lidmi... Někteří tam "žijí" živoří, protože přišli o práci, doklady a nemůžou se vrátt do normálního života. Jó Amerika, země neomezených možností a neomezené bídy. Muzikant Martin Kratochvíl jednou řekl - nikde není tolik bídy jako v předměstích amerických velkých měst. A měl pravdu - toto není výkladní skříň kapitalismu, toto je kapitalismus sám. Teď jsem si vzpoměl - podobně žijí lidé přímo v Las Vegas - městě hazardu, tam někteří přebývají v podzemních sklepech přímo pod herními centry a když se setmí plíží se a zbírají "drobky", žetony co někdo poztrácel.... Bída je to na tom světě...

Avatar

reby

(2459 )
0

uživatel hodnotil: 10/10

Avatar

Kahuna0041

(87 )
0

uživatel hodnotil: 10/10