Film
Hlasy v tunelech
Další název: Voices in the Tunnels
Žánr: dokument
Země/rok: Velká Británie/2008
Délka: 48 minut
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
jmenuji.se.libor
(16805 )uživatel hodnotil: 6/10
Pane bože, je hrozný, jak někteří lidi živoří v tunelech metra... Dnes jsem náhodou shlédl na ČT tenhle dokument, a jímá mne hrůza a soustrast s těmi lidmi... Někteří tam "žijí" živoří, protože přišli o práci, doklady a nemůžou se vrátt do normálního života. Jó Amerika, země neomezených možností a neomezené bídy. Muzikant Martin Kratochvíl jednou řekl - nikde není tolik bídy jako v předměstích amerických velkých měst. A měl pravdu - toto není výkladní skříň kapitalismu, toto je kapitalismus sám. Teď jsem si vzpoměl - podobně žijí lidé přímo v Las Vegas - městě hazardu, tam někteří přebývají v podzemních sklepech přímo pod herními centry a když se setmí plíží se a zbírají "drobky", žetony co někdo poztrácel.... Bída je to na tom světě...
reby
(2459 )uživatel hodnotil: 10/10
Kahuna0041
(87 )uživatel hodnotil: 10/10