Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
curil
(285834 )uživatel hodnotil: 4/10
Letošní vánoce je poněkud přešmoulováno. Shlédl jsem premiéru tohoto filmu na HBO a zjišťuji, že předešlé díly vysílá česká stanice a další dřívější nekonečný seriál. Zmodernizování pohádky mi nesedí (motorové skateboardy) a navíc ani tento styl animace se mi dvakrát nelíbí. Jako senior hodnotím ze svého hlediska, první díly v televizi jsem zažil už jako táta dvou kluků, seriál se líbil. U mých synů slavil úspěch, čekali vždy na pořad Magion, jednou za týden.
Standas
(620 )uživatel hodnotil: 2/10
Snímek plný ohraných klišé, naprosto bez děje a bez nápadu. Nejvíce připomíná hodně slabý béčkový akčňák. Jediné plus je pěkná animace. Odcházeli jsme z kina s dcerou naprosto otráveni.
Edward52
(20575 )uživatel hodnotil: 6/10
AGAMEMNON
(6404 )uživatel hodnotil: 6/10