Film
Intolerance: Obchod s identitou
Další název: Intolerance: Obchod s identitou
Žánr: dokument
Země/rok: Česká republika/2010
Délka: 26 minut
Popis a galerie
V dalším pokračování z cyklu Intolerance se chtějí tvůrci zamyslet nad tím, jak módní trendy ovlivňují myšlení našich dětí a jejich postavení v okruhu přátel. Co nutí děti, aby trávily čas v nákupních centrech a podléhaly vlivům módních korporací až do té míry, že od kvality oblečení jsou schopny odvozovat kvalitu člověka?
Oblečení je vskutku silným tématem, dává signál o tom, kdo jsem. Je jedním z prostředků sebeprezentace, a ta je v období puberty a dospívání nevyhnutelnou etapou vývoje vlastní identity. V dokumentu se k problematice vyjádří módní stylista, učitel ZŠ, sociální antropoložka i psycholožka.
Dodatečné informace
Původní název:
Intolerance: Obchod s identitou
Původní jazyk:
čeština
Český dabing:
Ano
Distributor:
Česká televize
Země původu:
Česká republika
Formát:
Klasický
Hlavní a podrobná hodnocení
U filmu s nízkým počtem hodnocení jako je tento můžete získat více bodů, než u filmu, či seriálu s vysokým počtem hodnocení.
10!
Celkové skóre