Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Planeta Země po vymření lidstva

Další název: Life After People

  • Žánr: sci-fi, dokument

  • Země/rok: Spojené státy americké/2008

  • Délka: 85 minut

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

jmenuji.se.libor

(16805 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Co by kdyby, hypotetická situace, neboť lidstvo by jako celek patně nikdy nezmizelo. Ale dejme tomu, že by se to stalo, a tuhle situaci nám ukazuje tenhle dokument, ukazuje, že lidi si neuvědomují, že stačí pár let a vše se začne měnit - a za pár stovek let nezbude po lidském snažení, po různých stavbách prakticky nic. Vše pohltí příroda nazpět do svého náručí. Vřele doporučuji ke zhlédnutí, minimálně pro uvědomění, že světská sláva polní tráva.

Avatar

whack

(5522 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Baktérie môžu parazitovať na svojom nositeľovi len dovtedy, kým ho nezabijú. Tým zabijú aj sami seba. Zem je však silný organizmus, zotavila sa z bombardovania meteoritmi, z niekoľkých dôb ľadových, z piatich masových vymieraní, zotaví sa aj z tohto, šiesteho, spôsobeného baktériami, ktoré so sebou stiahnu divočinu a väčšinu zvierat, ktoré v súčasnosti existujú. Tento dokument je len teoretizovanie, čo by sa stalo, ak by sa z ničoho nič ľudia vyparili. Neberie v ohľad príčiny, čo by k tomu viedlo. Keď sa tak stane, iste to tu niekoľko tisíc rokov nebude vyzerať tak pekne (zelené a plné života) ako je to tu prezentované.

Avatar

diamant

(2734 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Nemáte-li zajímavé téma pro napsání scénáře poučte se z tohoto filmu. Ten ukazuje, že spekulovat lze bez omezení ale je to k něčemu ? Sekvence stále se opakujících animovaných záběrů prodlužuje film nejméně 3x. Jediná skutečná a poučná je část o Černobylu. A právě na ní je vidět, že to co lidé předpokládali se nesplnilo a děje se velmi odlišně. Závěrem lze říci, že skutečnost by byla hodně jiná. Ani v předpovědi toho nejtrvalejšího co po lidstvu zbyde se netrefili. To totiž budou přistávací moduly expedic na Měsíci. Možná některou z nich trefí metorit ale určitě ne všechny.

Avatar

cerfik

(4202 )
0

uživatel hodnotil: 10/10