Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )uživatel hodnotil: 5/10
Celou dobu to vypadá, že vyšetřování nikam nepostupuje, a najednou je finále. Skoro jsem čekal fatální vyústění, ale columbovky jsou "střízlivé", zbytečně nedramatizují.
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 4/10
Zbytečná omáčka kolem. Ale nedá mi to, abych k té klasické dvacítce přidal další za lanovku a exteriéry.
hvezdyn
(30980 )uživatel hodnotil: 6/10
Jednotlivé příběhy známého poručíka by šly rozdělit mezi silnější a slabší. Slabší jsou v tom smyslu, jakou mají zápletku, motiv i způsob provedení zločinu. Příběh Past řadím mezi ty slabší. Děj se odehrává v prostředí chemičky. Tvůrci se záměrně nepouštějí do složitější terminologie v oblasti chemie. Protože ani oni, ani většina diváků by tomu stejně nerozuměla. Jako vždy jde o majetkové poměry losangelské smetánky. A i v tomto bodě byl příběh spíše slabším. Oddělat strýce pomocí krabice kubánských doutníků je způsob silně krkolomný.
rankinfitch
(6576 )uživatel hodnotil: 5/10
Jeden z těch slabších dílů seriálu. Roddy McDowall je ukecanej, až se v tom začíná člověk neorientovat, každopádně důkaz v podobě doutníků z auta byl jasnej od prvního okamžiku. Takže se vlastně jenom celý díl čeká, kdy se s tim Columbo vytasí. No a usvědčení? Rafinovaně jako vždy...udělá z podezřelého blbce a on se "chytí" do pasti sám.