Seriál
Třicet případů majora Zemana
Další název: Třicet případů majora Zemana
Série: Třicet případů majora Zemana – Série 2 [2/3]
Epizoda: Konec velké šance [4/10]
Žánr: krimi
Země/rok: Československo/1976
Délka dílu: 80 minut
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
jarda53
(166812 )uživatel hodnotil: 9/10
Svojí velkou šanci si splnil Pavel Bláha, když zastřelil Lidku Zemanovou a za ten jeho čin byl při útěku rovněž zastřelen. Renata Doležalová ve svých scénách neměla šanci něco hereckého ukázat, proto její role nebyla výrazná ale Radek Brzobohatý měl prostoru v seriálu hodně a jeho výkon patří k tomu lepšímu, co seriál divákovi poskytl..
martin.stusak.9
(30385 )uživatel hodnotil: 8/10
Pokračování dějové linky s agentem Bláhou. Charakter příběhu je tedy stejný jako u epizod ´Loď do Hamburku´ a ´Kleště´. Činnost StB co se týče západních agentů, kteří byli převážně emigranti, byla velice zásadní a v tomto seriálu ukázkově varující. Neunikne ani myš. Co se týče agenta Bláhy, nastává zde dějové vyvrcholení, které pro majora Zemana končí velice tragicky. Konec dějové linky však nenastává, takže lze opět očekávat pokračování s dalším vývojem událostí.
FLA
(29639 )uživatel hodnotil: 10/10
Agent Bláha můj velký favorit seriálu!A vynikající díl,který opět řadím k těm nejpovedenějším a dávám jasných 100%.Už ten song,který celý díl provází,ten konec a vůbec tolik věcí se v tomhle díle stane!
thejduk
(7992 )uživatel hodnotil: 7/10
Naposledy se objevuje agent Pavel Bláha, který však místo pomsty teď už kapitánu Zemanovi zabije nešťastně jeho ženu Lídu, jež se vrhne před něj a pro Zemana je to konec šťastného života. Bláha je při přestřelce zastřelen.