Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 05.05.2024 | 18:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 02.05.2024 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 01.05.2024 | 12:50 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 28.04.2024 | 09:10 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 27.04.2024 | 16:35 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 26.04.2024 | 11:25 | |
Panna (1940) | CS Film | 24.04.2024 | 14:00 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 15.04.2024 | 12:00 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 14.04.2024 | 18:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 10.04.2024 | 20:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 07.04.2024 | 11:25 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 06.04.2024 | 10:15 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 23.03.2024 | 10:15 | |
Panna (1940) | CS Film | 21.03.2024 | 10:15 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 20.03.2024 | 20:00 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 20.03.2024 | 16:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 09.03.2024 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 06.03.2024 | 17:30 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 06.03.2024 | 16:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 25.02.2024 | 06:45 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 24.02.2024 | 14:40 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 21.02.2024 | 10:15 | |
Panna (1940) | CS Film | 19.02.2024 | 10:15 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 15.02.2024 | 16:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 13.02.2024 | 10:15 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 10.02.2024 | 14:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 04.02.2024 | 07:05 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 03.02.2024 | 14:55 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 01.02.2024 | 15:30 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 31.01.2024 | 22:00 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 31.01.2024 | 11:40 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 28.01.2024 | 10:30 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima | 27.01.2024 | 16:55 | |
Panna (1940) | CS Film | 24.01.2024 | 14:00 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 14.01.2024 | 12:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 12.01.2024 | 22:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 11.01.2024 | 10:15 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 10.01.2024 | 10:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 07.01.2024 | 15:30 | |
Mravnost nade vše (1937) | Nova Cinema | 01.01.2024 | 06:25 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 01.01.2024 | 03:10 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 31.12.2023 | 10:40 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 22.12.2023 | 22:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 17.12.2023 | 06:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 16.12.2023 | 15:45 | |
Nikola Šuhaj (1947) | CS Film | 29.11.2023 | 10:15 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 27.11.2023 | 16:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 25.11.2023 | 15:30 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 07.11.2023 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 06.11.2023 | 11:30 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 30.10.2023 | 16:00 | |
Nikola Šuhaj (1947) | CS Film | 27.10.2023 | 16:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 11.10.2023 | 20:00 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 02.10.2023 | 16:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 02.10.2023 | 14:50 | |
Nikola Šuhaj (1947) | CS Film | 26.09.2023 | 16:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 22.09.2023 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 17.09.2023 | 18:00 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 17.09.2023 | 06:25 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 16.09.2023 | 15:40 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 03.09.2023 | 15:30 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 24.08.2023 | 16:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 18.08.2023 | 16:00 | |
Nikola Šuhaj (1947) | CS Film | 15.08.2023 | 16:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 13.08.2023 | 13:30 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 27.07.2023 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 24.07.2023 | 15:05 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 17.07.2023 | 16:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Seznam.cz TV | 15.07.2023 | 12:25 | |
Nikola Šuhaj (1947) | CS Film | 14.07.2023 | 16:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Seznam.cz TV | 12.07.2023 | 22:15 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Seznam.cz TV | 11.07.2023 | 20:10 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 07.07.2023 | 22:00 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 24.06.2023 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 19.06.2023 | 11:30 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 05.06.2023 | 11:25 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 02.06.2023 | 12:00 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 31.05.2023 | 16:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 22.05.2023 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 19.05.2023 | 11:30 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 15.05.2023 | 14:30 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 14.05.2023 | 14:30 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 09.05.2023 | 12:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Nova Cinema | 05.05.2023 | 12:15 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 03.05.2023 | 12:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 02.05.2023 | 00:35 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 01.05.2023 | 12:20 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 29.04.2023 | 10:15 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 26.04.2023 | 10:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 17.04.2023 | 11:30 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 06.04.2023 | 12:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 01.04.2023 | 14:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 27.03.2023 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 24.03.2023 | 11:30 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 22.03.2023 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 15.03.2023 | 10:10 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 12.03.2023 | 11:05 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 11.03.2023 | 16:35 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 06.03.2023 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 06.03.2023 | 11:30 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 01.03.2023 | 22:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 25.02.2023 | 11:30 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 24.02.2023 | 10:15 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 19.02.2023 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 02.01.2023 | 03:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 01.01.2023 | 11:40 | |
Mravnost nade vše (1937) | Nova Cinema | 28.12.2022 | 06:50 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 28.12.2022 | 03:10 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 27.12.2022 | 09:30 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Nova Cinema | 03.10.2022 | 16:10 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Nova Cinema | 15.09.2022 | 06:20 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Nova Cinema | 14.09.2022 | 15:55 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 11.09.2022 | 13:35 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT 3 | 26.07.2022 | 14:45 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 24.07.2022 | 07:00 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 23.07.2022 | 15:20 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT 3 | 16.05.2022 | 15:50 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 15.05.2022 | 06:25 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 14.05.2022 | 14:50 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Seznam.cz TV | 30.04.2022 | 14:40 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Seznam.cz TV | 28.04.2022 | 21:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Seznam.cz TV | 26.04.2022 | 20:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT 3 | 18.04.2022 | 15:50 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 17.04.2022 | 06:35 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 23.02.2022 | 11:45 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 20.02.2022 | 08:10 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima | 19.02.2022 | 16:55 | |
Pod jednou střechou (1938) | CS Film | 11.01.2022 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 09.01.2022 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 01.01.2022 | 11:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Nova Cinema | 01.01.2022 | 07:35 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA HD | 01.01.2022 | 03:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 01.01.2022 | 03:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA HD | 31.12.2021 | 11:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 31.12.2021 | 11:00 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 18.12.2021 | 10:15 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 15.12.2021 | 20:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 07.12.2021 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 07.12.2021 | 13:25 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 19.11.2021 | 22:00 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 12.11.2021 | 10:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 10.11.2021 | 13:30 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 24.10.2021 | 18:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 22.10.2021 | 12:00 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 10.10.2021 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 03.10.2021 | 11:25 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 30.09.2021 | 12:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 22.09.2021 | 20:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 19.09.2021 | 13:30 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 15.09.2021 | 09:20 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 12.09.2021 | 16:15 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima | 11.09.2021 | 16:55 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 24.08.2021 | 16:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 21.08.2021 | 14:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 19.08.2021 | 16:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 07.08.2021 | 17:30 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 16.07.2021 | 22:25 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 09.07.2021 | 12:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | Nova Cinema | 07.07.2021 | 13:30 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 06.07.2021 | 11:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 05.07.2021 | 23:55 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA HD | 05.07.2021 | 23:30 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 05.07.2021 | 23:30 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 05.07.2021 | 13:40 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 05.07.2021 | 10:15 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA HD | 05.07.2021 | 10:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 01.07.2021 | 11:30 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 30.06.2021 | 22:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 30.06.2021 | 16:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 20.06.2021 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 16.06.2021 | 13:25 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 09.06.2021 | 20:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 30.05.2021 | 06:35 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 29.05.2021 | 14:50 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 26.05.2021 | 13:30 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 25.05.2021 | 12:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 24.05.2021 | 16:00 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 24.05.2021 | 12:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 04.05.2021 | 10:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 27.04.2021 | 08:30 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 23.04.2021 | 22:00 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 23.04.2021 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 21.04.2021 | 23:30 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 11.04.2021 | 22:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 02.04.2021 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 23.03.2021 | 17:30 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 21.03.2021 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 20.03.2021 | 14:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 19.03.2021 | 12:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 17.03.2021 | 22:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 14.03.2021 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 09.03.2021 | 08:25 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 07.03.2021 | 06:55 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 06.03.2021 | 14:55 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 27.02.2021 | 18:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 14.02.2021 | 22:00 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 14.02.2021 | 06:50 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 13.02.2021 | 14:50 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 12.02.2021 | 22:00 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 08.02.2021 | 12:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 02.02.2021 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 02.02.2021 | 11:30 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 27.01.2021 | 22:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 17.01.2021 | 11:30 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 13.01.2021 | 22:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 10.01.2021 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 10.01.2021 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 10.01.2021 | 06:50 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 09.01.2021 | 14:40 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 03.01.2021 | 12:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 02.01.2021 | 14:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 01.01.2021 | 23:45 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 01.01.2021 | 14:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Nova Cinema | 31.12.2020 | 10:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 31.12.2020 | 02:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA HD | 31.12.2020 | 02:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 30.12.2020 | 11:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA HD | 30.12.2020 | 11:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 27.12.2020 | 11:25 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 14.12.2020 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 01.12.2020 | 11:30 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 24.11.2020 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 14.11.2020 | 15:30 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 12.11.2020 | 10:15 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 27.10.2020 | 12:00 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 15.10.2020 | 12:00 | |
Modrý závoj (1941) | ČT1 | 11.10.2020 | 06:25 | |
Modrý závoj (1941) | ČT1 | 10.10.2020 | 14:25 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 10.10.2020 | 11:30 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 29.09.2020 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 29.09.2020 | 11:30 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 28.09.2020 | 23:40 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 28.09.2020 | 14:50 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 20.09.2020 | 15:30 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 14.09.2020 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 22.08.2020 | 13:10 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 19.08.2020 | 16:00 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 09.08.2020 | 22:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 30.07.2020 | 15:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 19.07.2020 | 17:30 | |
Poslední bohém (1931) | CS Film | 12.07.2020 | 22:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | Nova Cinema | 09.07.2020 | 16:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 07.07.2020 | 01:45 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA HD | 07.07.2020 | 01:45 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA HD | 06.07.2020 | 11:45 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 06.07.2020 | 11:45 | |
Uloupená hranice (1947) | Dvojka | 30.06.2020 | 10:00 | |
Uloupená hranice (1947) | Dvojka | 27.06.2020 | 20:45 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 27.06.2020 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 25.06.2020 | 08:30 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 24.06.2020 | 11:30 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 16.06.2020 | 17:30 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 10.06.2020 | 22:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 10.06.2020 | 16:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 31.05.2020 | 17:30 | |
Dravci (1948) | CS Film | 29.05.2020 | 14:00 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 21.05.2020 | 14:00 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 15.05.2020 | 22:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 11.05.2020 | 16:00 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 02.05.2020 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 28.04.2020 | 13:30 | |
Dravci (1948) | CS Film | 16.04.2020 | 10:15 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | Nova Cinema | 15.04.2020 | 16:40 | |
Daleká cesta (1948) | | 14.04.2020 | 22:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 14.04.2020 | 00:45 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 13.04.2020 | 18:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 13.04.2020 | 12:40 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 10.04.2020 | 18:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 07.04.2020 | 16:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 28.03.2020 | 13:15 | |
Dravci (1948) | CS Film | 25.03.2020 | 10:15 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 19.03.2020 | 10:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.03.2020 | 06:40 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 14.03.2020 | 15:20 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 08.03.2020 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 05.03.2020 | 10:05 | |
Dravci (1948) | CS Film | 28.02.2020 | 16:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 25.02.2020 | 16:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | Prima MAX | 19.02.2020 | 14:10 | |
Mravnost nade vše (1937) | Prima MAX | 16.02.2020 | 11:40 | |
Mravnost nade vše (1937) | Prima | 15.02.2020 | 17:00 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 05.02.2020 | 14:15 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 02.02.2020 | 11:50 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima | 01.02.2020 | 16:50 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 01.02.2020 | 13:30 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 29.01.2020 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 22.01.2020 | 16:50 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 20.01.2020 | 12:00 | |
Dravci (1948) | CS Film | 17.01.2020 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 12.01.2020 | 07:05 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 26.12.2019 | 11:20 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 26.12.2019 | 01:45 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 25.12.2019 | 11:05 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 23.12.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 21.12.2019 | 13:35 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 29.11.2019 | 19:30 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 25.11.2019 | 10:20 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 24.11.2019 | 12:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 23.11.2019 | 13:35 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 16.11.2019 | 14:50 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 15.11.2019 | 17:45 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 10.11.2019 | 11:25 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 07.11.2019 | 12:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 05.11.2019 | 14:45 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 04.11.2019 | 17:50 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 27.10.2019 | 11:25 | |
Modrý závoj (1941) | ČT1 | 27.10.2019 | 06:25 | |
Modrý závoj (1941) | ČT1 | 26.10.2019 | 15:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 26.10.2019 | 13:30 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 25.10.2019 | 18:00 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 06.10.2019 | 18:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 29.09.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 21.09.2019 | 13:30 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 20.09.2019 | 11:15 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 03.09.2019 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 25.08.2019 | 06:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 24.08.2019 | 14:50 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 19.08.2019 | 18:00 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | NOVA | 12.08.2019 | 01:00 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | NOVA | 11.08.2019 | 13:40 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 10.08.2019 | 13:30 | |
Přijdu hned (1942) | CS Film | 03.08.2019 | 14:00 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 29.07.2019 | 11:40 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 28.07.2019 | 20:15 | |
Přijdu hned (1942) | Prima MAX | 28.07.2019 | 11:25 | |
Přijdu hned (1942) | Prima | 27.07.2019 | 12:25 | |
Divotvorný klobouk (1952) | CS Film | 26.07.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 21.07.2019 | 11:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 07.07.2019 | 06:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 05.07.2019 | 14:15 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 03.07.2019 | 12:05 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 02.07.2019 | 20:20 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 01.07.2019 | 01:05 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 30.06.2019 | 14:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 24.06.2019 | 15:15 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 22.06.2019 | 11:15 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 12.06.2019 | 20:00 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 10.06.2019 | 18:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 09.06.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 08.06.2019 | 11:30 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 04.06.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 31.05.2019 | 11:35 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 26.05.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 26.05.2019 | 15:15 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 14.05.2019 | 16:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 14.05.2019 | 14:05 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 13.05.2019 | 17:55 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 11.05.2019 | 11:20 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 09.05.2019 | 16:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 03.05.2019 | 22:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 02.05.2019 | 00:40 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 01.05.2019 | 12:20 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 14.04.2019 | 11:20 | |
Uloupená hranice (1947) | Dvojka | 13.04.2019 | 21:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 10.04.2019 | 22:00 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 04.04.2019 | 12:00 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 01.04.2019 | 16:00 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 28.03.2019 | 14:20 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 27.03.2019 | 17:05 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 27.03.2019 | 10:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 22.03.2019 | 10:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 09.03.2019 | 11:20 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 08.03.2019 | 12:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 03.03.2019 | 12:00 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 01.03.2019 | 18:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 25.02.2019 | 20:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | Prima MAX | 17.02.2019 | 11:20 | |
Mravnost nade vše (1937) | Prima | 16.02.2019 | 14:50 | |
Uloupená hranice (1947) | Dvojka | 10.02.2019 | 21:05 | |
Uloupená hranice (1947) | Dvojka | 09.02.2019 | 21:10 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 09.02.2019 | 15:15 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | CS Film | 03.02.2019 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 01.02.2019 | 11:00 | |
Křížová trojka (1948) | CS Film | 29.01.2019 | 18:00 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 25.01.2019 | 10:45 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 24.01.2019 | 20:15 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 23.01.2019 | 15:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 22.01.2019 | 17:45 | |
Co se šeptá (1938) | CS Film | 18.01.2019 | 18:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 16.01.2019 | 22:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 11.01.2019 | 10:00 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima MAX | 06.01.2019 | 11:35 | |
Andula vyhrála (1938) | Prima | 05.01.2019 | 14:45 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 31.12.2018 | 11:25 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 28.12.2018 | 14:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 26.12.2018 | 22:00 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 22.11.2018 | 16:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 21.11.2018 | 22:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 18.11.2018 | 11:10 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 18.11.2018 | 06:30 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 17.11.2018 | 15:10 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 14.11.2018 | 14:20 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 13.11.2018 | 17:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 09.11.2018 | 22:00 | |
Modrý závoj (1941) | ČT1 | 04.11.2018 | 06:25 | |
Modrý závoj (1941) | ČT1 | 03.11.2018 | 14:35 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 15.10.2018 | 13:30 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 14.10.2018 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 10.10.2018 | 20:00 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 04.10.2018 | 18:00 | |
Uloupená hranice (1947) | ČT2 | 04.10.2018 | 10:40 | |
Uloupená hranice (1947) | ČT2 | 03.10.2018 | 22:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 29.09.2018 | 00:55 | |
Mravnost nade vše (1937) | NOVA | 28.09.2018 | 12:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 16.09.2018 | 14:10 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 15.09.2018 | 17:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 07.09.2018 | 14:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 03.09.2018 | 18:00 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 03.09.2018 | 11:10 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 02.09.2018 | 20:15 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 13.08.2018 | 12:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | CS Film | 03.08.2018 | 22:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 30.07.2018 | 20:00 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 19.07.2018 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 14.07.2018 | 13:10 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 09.07.2018 | 12:25 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 08.07.2018 | 20:20 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 06.07.2018 | 01:30 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | NOVA | 05.07.2018 | 11:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 24.06.2018 | 11:20 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 23.06.2018 | 16:45 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 23.06.2018 | 14:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 20.06.2018 | 20:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS Film | 16.06.2018 | 15:25 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 03.06.2018 | 11:20 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 29.05.2018 | 22:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 27.05.2018 | 18:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 23.05.2018 | 16:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 20.05.2018 | 14:20 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 20.05.2018 | 06:40 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 19.05.2018 | 17:40 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 19.05.2018 | 13:50 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 10.05.2018 | 18:00 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 08.05.2018 | 11:10 | |
Hrnečku, vař! (1953) | CS mini | 28.04.2018 | 11:20 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 26.04.2018 | 16:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 16.04.2018 | 16:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 22.03.2018 | 18:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 14.03.2018 | 22:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 13.03.2018 | 16:00 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 10.03.2018 | 12:45 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 09.03.2018 | 20:15 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 07.03.2018 | 22:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 20.02.2018 | 18:00 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 10.02.2018 | 16:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 08.02.2018 | 16:00 | |
Tři kamarádi (1947) | CS Film | 27.01.2018 | 14:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 24.01.2018 | 22:00 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 14.01.2018 | 06:25 | |
Andula vyhrála (1938) | ČT1 | 13.01.2018 | 14:25 | |
Uloupená hranice (1947) | CS Film | 03.01.2018 | 22:00 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 03.01.2018 | 12:25 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 02.01.2018 | 20:20 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 02.01.2018 | 12:00 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 01.01.2018 | 23:20 | |
Mravnost nade vše (1937) | ČT1 | 01.01.2018 | 08:45 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 19.12.2017 | 16:00 | |
Rozina sebranec (1945) | CS Film | 17.12.2017 | 18:00 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 16.12.2017 | 18:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 06.12.2017 | 14:50 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 05.12.2017 | 17:55 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 01.12.2017 | 22:00 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 22.11.2017 | 18:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 20.11.2017 | 16:00 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 19.11.2017 | 06:40 | |
Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949) | ČT1 | 17.11.2017 | 13:30 | |
Rozina sebranec (1945) | CS Film | 10.11.2017 | 16:00 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 04.11.2017 | 14:00 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 27.10.2017 | 13:35 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 26.10.2017 | 17:20 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 26.10.2017 | 11:15 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 25.10.2017 | 20:15 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 23.10.2017 | 13:55 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 22.10.2017 | 16:55 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 22.10.2017 | 10:30 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 21.10.2017 | 20:15 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 08.10.2017 | 22:00 | |
Přijdu hned (1942) | ČT1 | 08.10.2017 | 07:00 | |
Přijdu hned (1942) | ČT1 | 07.10.2017 | 16:15 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 07.10.2017 | 16:00 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 03.10.2017 | 11:25 | |
Rozina sebranec (1945) | Československo HD | 02.10.2017 | 20:20 | |
Rozina sebranec (1945) | CS Film | 01.10.2017 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 01.10.2017 | 04:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 28.09.2017 | 11:55 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 02.09.2017 | 14:00 | |
Rozina sebranec (1945) | CS Film | 25.08.2017 | 14:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 18.08.2017 | 16:00 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 12.08.2017 | 14:05 | |
Divotvorný klobouk (1952) | Československo HD | 11.08.2017 | 17:20 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 07.08.2017 | 20:00 | |
Rozina sebranec (1945) | CS Film | 27.07.2017 | 16:00 | |
Andula vyhrála (1938) | CS Film | 24.07.2017 | 20:00 | |
Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) | CS Film | 05.07.2017 | 20:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 04.07.2017 | 16:00 | |
Daleká cesta (1948) | Československo HD | 29.06.2017 | 14:25 | |