Zari
ohodnotit

Diskuze k filmu Buffalo Bill

 Počet příspěvků v diskusi: 1
 Přidat příspěvek do diskuze

milo1
milo1 zprava

Napsat uživateli zprávu

16.7.2012
pekná dojemna romance ked sa Cody rozhoduje ist do boja   alebo zostat pri svojej žene a malom synčekovi, žena chce   na vychod do civilizacie, Cody radšej zostava na indianskom   uzemí, jeho žena časom vychováva syna on bojuje, po   navrate Codyho po rokoch najsť syna mu oznamia že syn   umrel na šarlach, príde za ženou na východ, po menšom   konflikte so ženou kde jej vyčíta že toto ma byt ta jej   vysnivana civilizacia sa zdá že sa rozvedu, žena ynaša   tažky boj sama so sebou, prmýšla o rozvode, Cody   (buffalo) medzitým spochybnia jeho hrdinstvo a vezmu mu   všetky privilegia hrdinu NAKONIEC SKONčí na posmech v   cirkuse kde na drevenom koni hrá strelca do figurín.
Nakoniec on aj jeho žena sa daju dokopy a na konci   filmu hovorí:
Ruka v ruke, moja žena a ja se   vraciame do nášho domu na západe, k západu slnka. Tak   moji malí priatelia v hľadisku i vy dospelí, ktorí tam   sedíte chcem vám poďakovať z hĺbky srdca všetkým,   ktorí na mňa myslíte, Zbohom Boh vám žehnaj...

Smutný koniec velikána historickej postavy   buffalo billa, film bol nakrutený podla skutočných   udalostí tej doby. tento film ktorí si možu pozriet aj   naše nežné polovičky. Tento film nič nestráca na svoje   príťažlivosti ani dnes v pretechnizovanej   spoločnosti.
režia a scenar z tých najlepších   westrenov.
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama
Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Alexej Gorbunov

Gorbunov Alexej

Naposled navštívené:
Alexej Gorbunov

Gorbunov Alexej