';

Startuje další řada Survivora

Vydáno dne 25.01.2023 (580 přečtení)
Oblíbená reality show bude na Voyo opět k vidění s týdenním předstihem! 

 


 

Jsem moc rád, že mohu říct, že máme za sebou velmi dobrý start, možná že vůbec nejvyrovnanější pole soutěžících. Tím pádem myslím, že se můžeme těšit na hodně favoritů, hodně překvapení a hodně zklamání. To se dostavilo už i na samotném začátku. Řekl bych, že je to velmi zábavná série hned od prvního dne a věřím, že to tempo udržíme,“ říká průvodce pořadu Ondřej Novotný. A rozhodně má pravdu v tom, že v téhle řadě nepochybně bude, na co se dívat, jelikož řada nástrah všechny přinutí vydat ze sebe to nejlepší.

 


 

Mezi dvaceti soutěžícími nechybí hráčka pokeru, youtuber, barmanka, realitní makléř, průvodkyně, trenér skateboardingu či vizážistka. Stejně jako v první řadě, které se zúčastnila kupříkladu herečka Iva Pazderková (rozhovor), ani v této probíhající nebudou chybět známé osobnosti. Václava Matějovského stoprocentně znají všichni, kteří dlouhodobě sledují seriál Ulice a kterým se líbí na Voyo rovněž dostupný projekt O mě se neboj. Andrea Bezděková se stala v roce 2016 MISS České republiky. Karolína Krézlová se zase objevila v divácky úspěšných komediích Po čem muži touží 2 a Vyšehrad: Fylm. Ten pojednává o fotbalistovi Juliovi „Lavim“ Lavickým, přičemž stejnému sportu se věnoval brněnský patriot Petr Švancara, jenž na seznamu taky figuruje.

Jmenovitě uvedení patří do kmenu „Hrdinů“, protože už něco dokázali a pro veřejnost nepřestavuje pražádný problém je poznat. Naopak „Rebelové“ neodkazují na stejnojmenný kultovní počin z roku 2001, neboť se jedná o lidičky, kterým není cizí adrenalin, nebojí se porušovat pravidla a mají fištróna. Někdo z této dvacítky se za 80 dnů stane vítězem 2,5 milionu českých korun! Nebude to ovšem zadarmo. Na opuštěném ostrově kdesi v Dominikánské republice se nebudou moct opřít o podporu svých blízkých a pohodlí domova. Čeká je exotické počasí, fyzické výzvy, velký nápor na psychiku, izolace, bolest, hlad, intriky, nečekané twisty a možná i nějaké to pojídání hmyzu. Někteří už mají dokonce za sebou seskok z vrtulníku do moře ... Nejdrsnější reality show Survivor zkrátka nezůstane své pověsti nic dlužná!

FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení