Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (1985)

Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (Police Academy 2: Their First Assignment)
74 %
 
 

Police Academy 2: Their First Assignment

Další název: Policejní akademie 2: První nasazení; Policajná akadémia 2 (SK); Police Academy II - Jetzt geht's erst richtig los

    Žánr: komedie
    Země: Spojené státy americké
    Délka: 87 min.
„Čerství absolventi Policejní akademie poprvé v akci!“
Škola je u konce, noví policisté nejen úspěšně složili zkoušky, ale také přímo v akci dokázali, že jsou schopni zvládnout cokoli. Jako čerstvé absolventy akademie je čeká první nasazení. A protože velitel akademie Lassard má ve své policisty důvěru, přeloží je na předměstí Los Angeles, do šestnáctého okrsku, jehož velitelem je jeho bratr. Má opravdu velké problémy s rostoucí zločinností, zejména s punkerskou bandou divokého Zeda. Čerství policisté dostanou za úkol obnovit v ulicích pořádek a s vervou sobě vlastní se pustí do práce, čímž promění ulice v oázu absurdního chaosu. Současně se rozhoří nemilosrdná válka s punkery a Mahoney je vyslán jako zvěd do jejich středu. Je jisté, že čím víc se situace v ulicích přiostří, tím víc gagů z příběhu vypadne. A tak to také je.

Zdroj: Nova

režie:
Jerry Paris
 
 
hraje:
George Gaynes (Eric Lassard), Art Metrano (kapitán Mauser), Steve Guttenberg (Carey Mahoney), Bubba Smith (Moses Hightower), David Graf (Eugene Tackleberry), Michael Winslow (Larvell Jones), Bruce Mahler (Douglas Fackler), Marion Ramsey (Laverne Hooks), Colleen Camp (Kathleen Kirkland), Howard Hesseman (Peter 'Pete' Lassard), Bobcat Goldthwait (Zed), Julie Brown (Chloe), Peter Van Norden (Vinnie Schtulman), Tim Kazurinsky (Sweetchuck), Ed Herlihy (Dooley), Sandy Ward (Sistrunk), Lance Kinsey (Proctor), Christopher Jackson (Mojo), Church Ortiz (Flaco), George R. Robertson (Hurst), Scott Thomson (Sgt. Chad Copeland), Jackie Joseph (Mrs. Kirkland), Jim Boyce, Greg Anthony (policejní kadet)
 
 
námět:
Neal Israel, Pat Proft
 
 
scénář:
Barry W. Blaustein, David Sheffield
 
 
kamera:
James Crabe
 
 
hudba:
Robert Folk
 
 
kostýmy:
Bernie Pollack
 
 
střih:
Bob Wyman
 
 
produkce:
Paul Maslansky
 
 
koproducent:
Leonard C. Kroll
 
 
výprava:
Trevor Williams
 
 
výkonný producent:
John Goldwyn
 
 
kaskadér:
Spiro Razatos, Karen Price, Cindy Wills
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.