Extralarge 1: Černý a bílý (1991) [TV film]

Extralarge 1: Černý a bílý (Extralarge: Black and White)
65 %
 
 

Extralarge: Black and White

Další název: Detective Extralarge: Black and White; Zwei Supertypen in Miami - Die Schöne mit dem kleinen Tick; Detektiv XXL: Černý a bílý; Dva supertýpci v Miami / Detektív Extralarge: Čierne a biele (SK)

    Žánr: akční / detektivní
    Země: Spojené státy americké / Spolková republika Německo / Itálie
    Délka: 89 min.
„Kdo si objednal vraždu černošky - kapsářky?“
Zločinci, mějte se na pozoru! Jack Castello, bývalý policejní důstojník, dnes soukromý detektiv mimořádných kvalit a ještě mimořádnějších rozměrů, protože mu sudičky daly do vínku velikost XXL, se nebojí nikoho a ničeho.

Detektiv Jack Costello v Miami zjistí, že ho neustále někdo sleduje. Počká si na něj a chce zjistit, proč mu je ustavičně v patách. Z chlapíka vyleze, že se jmenuje Dumas Dumasom. Mluví s francouzským akcentem a tvrdí, že kreslí komiksy a tvář Jacka Costella potřebuje zachytit, protože právě tvoří nový komiks, kde se dotyčný hrdina, který se má Costellovi podobat, jmenuje Extralarge. Costello má ale úplně jiné starosti - musí před najatými zabijáky chránit černošskou kapesní zlodějku Wendy, která ukradla staré kapesní hodinky senátorovi Pillingerovi. Všechno nasvědčuje tomu, že právě senátor má v jejím pronásledovaní prsty...

režie:
Enzo G. Castellari
 
 
hraje:
Bud Spencer (Jack Costello, zvaný Extralarge), Philip Michael Thomas (Dumas), Friedrich von Thun (senátor Pillinger), Lou Bedford (Sam), Vivian Ruiz (paní Martinezová), Jackie Davis (Harry), Georgie Cranford (malý Tyson), Lela Rochon (Wendy), Daniel Chapman (Robberts), Mark Stefanich (Steve), Billy Bates (Tony), Dennis Deveaugh (Clark), Kevin Kirton (Redneck), Dan Fitzgerald (starosta), Joe Hess, Erin Kelly, Julie Upton, Nick Santa Maria, Ted Vernon, Stephen Pace (stráž)
 
 
scénář:
Marco Barboni, Alessandro Moretti, Giuseppe Pedersoli
 
 
kamera:
Roberto Girometti
 
 
hudba:
Enrico Riccardi
 
 
střih:
Gianfranco Amicucci, Tatiana Casini Morigi
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.