Ator - pán ohně (1982)

Ator - pán ohně (Ator, the Fighting Eagle)
41.7 %
 
 

Ator, the Fighting Eagle

Další název: Ator l'invincibile

    Žánr: akční / fantasy
    Země: Itálie
    Délka: 98 min.
Jedné bouřlivé noci se podle předpovědi narodí dítě boha Torrena, které má zapříčinit konec vlády dosavadního krutého vládce. Ten pak díky zjištěnému proroctví nechá pro jistotu povraždit všechny novorozené děti v zemi, aby si zachránil trůn. Naštěstí rebelovi Gribovi se podaří najít pravého potomka Torrena a odvézt ho do bezpečí vzdálené vesnice, v jejíž blízkosti se usadí, aby dítě chránil.
Po čase mladý bojovník Ator (Miles O'Keeffe) vyrůstá v osadě se svou krásnou sestrou a rodiči. Když se přizná otci, že se zamiloval do své sestry, otec se mu přizná, že není jeho vlastní syn a může se s dívkou oženit. Při svatbě je však vesnice napadena královými vojáky, vesnice vypálena a Atorova novomanželka unesena. Ator se rozhodne manželku najít a hned na začátku výpravy potká Gribu, který ho seznámí s jeho osudem a Atora vycvičí k boji.
Na své cestě s pomocí zlodějky Roon překonají mnohé úklady od nejvyššího kněze a Ator se pokusí najít m\anželku a naplnit svůj osud.  Autor: Frolíček

režie:
Joe D'Amato
 
 
hraje:
Miles O'Keeffe (Ator), Sabrina Siani (Roon), Ritza Brown (Sunya), Edmund Purdom (Griba), Dakkar (Nejvyšší kněz), Laura Gemser (Indun)
 
 
scénář:
Joe D'Amato
 
 
hudba:
Carlo Maria Cordio
 
 
choreografie:
John Gregory
 
 
Copyright © 2003-2019, BigZoom, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.