Duben
ohodnotit

Vrtěti psem

Wag the Dog

Další název:
Vrtieť psom (SK); Pes lump (SK)
Rok:
1997
Délka:
98 minut
Premiéra v ČR:
16.7.1998
„Prezidentův chtíč otřásl Bílým domem i volebními preferencemi. Profesionální mystifikátoři Robert De Niro a Dustin Hoffman geniálně mlží - aneb jak prodat téměř neprodejného prezidenta.“

Diskuze k filmu Vrtěti psem

 Počet příspěvků v diskusi: 1
 Přidat příspěvek do diskuze

Omnibus
Omnibus zprava

Napsat uživateli zprávu

25.11.2012
pokračování z komentáře
... u nás v politice nelétají ani psí, natož opravdové   kulky (kmotr Mrázek promine, že jsem ho pominul). My sice   budeme taky volit přímo, jako Amíci, ovšem pěkně po   česku, jak jinak, že.
Měla babka čtyři jabka a   dědoušek jen dvě...
Trocha počtů: Dejme tomu,   že jsem prezidentský kandidát a nasbíral jsem deset   hlasů. Ale ouha, při kontrole tří náhodně vybraných   hlasů byly dva neplatné, uznali mi jen Jana Tleskače. Nu   vot: druhá kontrola. Tentokrát našli jen jeden neplatný   hlas, protože mi byli uznáni gynekologové Šuk a Uzel   (opravdu existují). K výsledku kontroly přistupuji spíš   optimisticky - můžu se radovat již ze tří platných   hlasů! Prošly už rukama komise, ty už mi nikdo nevezme   :-)
Ovšem nyní na scénu vstupuje eskamotér   světového formátu, velectěný pan Václav Henych. Dvě   třetiny chybných hlasů z první kontroly porovnáno s   jednou třetinou chybných v kontrole druhé, nerovná se v   průměru polovina chybných, ale suma sumárum tři   třetiny, čili fšecko... Je nám líto, ale rozkaz zněl   jasně: narušitel nesmí projít – dvě dávky! Dvojí   vzorek zkontrolován - a celých sto procent k odečtení!   Upřímně litujeme, že vám zůstalo – kolik že   vlastně platných hlasů? Aha, žádný, čili velké   kulové... Tak to máte za to. Za tu drzost kandidovat.
Já vidím dvě možnosti. Buďto mi v mém věku už   neslouží zdravý rozum a to proto jsem z toho jelen. A   nebo si Henych dělá kozy a ze mě vola... A co na to Jan   Tleskač?
Přitom je zřejmé, kde soudruzi z NDR   udělali chybu... Podobnou té při propočítávání   objemu potřebných zásob jídla v Cimrmanově Dobytí   severního pólu. Sice sečetli jednu a dvě třetiny   správně, ale zapomněli dělit dvěma. Jak české... ! A   jaké bych navrhoval řešení ? Já navrhuju sníst psy   ...

p.s. No jo... Já moc dobře vím, že   se sem nemá tahat politika a že bych tudíž asi   zasloužil na holou... Dohoda možná. Případné   zájemkyně odkazuji na mail v mém profilu. A pro případ,   že by mě chtěli pérovat admini, samozřejmě bych byl   raději, kdyby to byly (-ky) ;-)
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190632
Osobností: 698044
Fotografií: 764592
Plakátů: 377035
Obsahů a biografií: 178417

Poslední komentáře

Ulice New Yorku (2001)

Ulice New Yorku
Když člověk vezme v potaz,   že jde o nezávislý biják   natočený s naprosto   zanedbatelným rozpočtem, je   nutné považovat ho určitě   za více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 6 / 10

Pokrevní pouto (2013)

Pokrevní pouto
Průměrná krimi o dvou   bratrech jeden padouch druhý   polda ,padouch vyleze z basy a   začne dělat problémy   nejdřív nájemná vražda   pak více >

Autor: PORTER | Hodnocení: 4 / 10

Sabata (1969)

Sabata
Povedený western jak jinak   když v hlavní roli   westernoví profík L.V.Cleef   ,s pistolí to umí jako málo   kdo a nemluví   zbytečně,přijel více >

Autor: PORTER | Hodnocení: 8 / 10

Red má práci (2000) [TV epizoda]

Red má práci
Zas dle mého spíš obyč.   díl, ale pár hlášek a   scének je slušných. Třeba   Red jak čeká na telefon z   budoucí práce, tam jsou   silný více >

Autor: FLA | Hodnocení: 6 / 10

Dlouhé horké léto (1985) [TV fil...

Dlouhé horké léto
Toto remake z roku 1985 se mi   líbilo více než původní   film z roku 1958.Film má   lépe a zajímavěji   propracovaný   scénář,herecké výkony více >

Autor: Pala