TV Program - Pátek 15. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:05
seriál
minih86650minih86650
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů

Další díl/opakování:
21.11.2013 v 04:45 (ČT1)
22.11.2013 v 04:40 (ČT1)
28.11.2013 v 04:45 (ČT1)

(6/26)
 
TV program: Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (Snowy River: The McGregor Saga)
05:59
zprávy
minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT24)

05:00
dokument
Český architekt Jan Sokol
Dokument (2009). O díle a životě významné osobnosti české architektury 20. století
05:25
zábava
minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:25 (ČT2)
05.04.2020 v 12:15 (ČT2)
10.04.2020 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
05:40
Zeměpis světa: Austrálie (5/5)
05:59
zábava
minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT2)
04.04.2020 v 02:20 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59
zábava
minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)
01.04.2020 v 02:55 (Nova International)
01.04.2020 v 05:55 (NOVA)
02.04.2020 v 01:20 (Nova Gold)
02.04.2020 v 04:20 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:15
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (Prima)
01.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 12:30 (Prima)
02.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 12:30 (Prima)
03.04.2020 v 08:20 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 12:30 (Prima)
06.04.2020 v 12:30 (Prima)

III (2)
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
07:15
seriál
minih44845minih44845
Kutil Tim

Další díl/opakování:
24.07.2019 v 14:50 (Nova 2)
25.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
26.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
27.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
28.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
29.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
30.07.2019 v 09:05 (Nova 2)
31.07.2019 v 09:15 (Nova 2)

II (13)
 
TV program: Kutil Tim (Home Improvement)
05:35
seriál
minih49621minih49621
Samia a Gregor

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 04:00 (Kino Barrandov)
31.03.2020 v 06:15 (MDR)
31.03.2020 v 14:25 (ORF2)
31.03.2020 v 15:10 (ARD)
01.04.2020 v 04:05 (Kino Barrandov)
01.04.2020 v 06:20 (MDR)
01.04.2020 v 14:25 (ORF2)
01.04.2020 v 15:10 (ARD)

(129)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
06:25minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
08:30
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)
03.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
03.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
seriál
minih69296minih69296
Záhady starověkého Říma

Další díl/opakování:
28.05.2015 v 16:10 (Filmbox Family)
03.06.2015 v 07:00 (Filmbox Family)
04.06.2015 v 15:25 (Filmbox Family)
10.06.2015 v 06:55 (Filmbox Family)
11.06.2015 v 15:25 (Filmbox Family)

(17/20)
 
TV program: Záhady starověkého Říma (The Roman Mysteries)
09:30
dokument
Tajemství rodu Haliny Pawlowské
10:20
dokument
Rub a líc partnerství se slavným
Dokument. Zjevné i skryté tváře moderní doby zkoumá Iveta Toušlová
11:05
seriál
minih24416minih24416
Život na zámku

Další díl/opakování:
08.08.2018 v 04:45 (ČT2)
17.08.2018 v 03:05 (ČT2)

(10/52)
 
TV program: Život na zámku
ČT2
08:30
zábava
minih72654minih72654
Partnerské vztahy aneb Návod na přežití

Další díl/opakování:
18.03.2013 v 08:30 (ČT2)
19.03.2013 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
08:50
dokument
minih48470
Neznámá Indonésie

Další díl/opakování:
12.11.2013 v 16:40 (ČT2)
19.11.2013 v 11:00 (ČT2)

09:40
dokument
Šumné stopy
10:10
dokument
Galerie umění (12/13)
Dokumentární cyklus Jap. Mnichovská Pinakotéka a sen bavorského krále
10:35
dokument
Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly...
Dokument Fr./Rum. Patří k této podkarpatské zemi stejně neodmyslitelně jako Dracula - ale na rozdíl ...

Dokument Fr./Rum. Patří k této podkarpatské zemi stejně neodmyslitelně jako Dracula - ale na rozdíl od slavného upíra vám tihle muzikanti vženou krev do žil

11:30
dokument
minih57128minih57128
reklama
NOVA
08:55
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 23:10 (Nova International)
31.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
01.04.2020 v 08:55 (NOVA)
01.04.2020 v 09:35 (Nova International)
01.04.2020 v 12:30 (Nova Gold)
02.04.2020 v 00:35 (Nova International)
02.04.2020 v 09:00 (NOVA)
02.04.2020 v 12:25 (Nova Gold)

(2364)
 
TV program: Ulice
09:45
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 21:35 (Nova Gold)
01.04.2020 v 00:00 (Nova International)
01.04.2020 v 03:45 (NOVA)
01.04.2020 v 15:15 (Nova Gold)
02.04.2020 v 01:20 (Nova International)
02.04.2020 v 03:45 (NOVA)
02.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)
03.04.2020 v 00:45 (Nova International)

(398)
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
11:00
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
01.04.2020 v 00:00 (Nova 2)
01.04.2020 v 13:20 (Dajto)
02.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
02.04.2020 v 13:20 (Dajto)
03.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
03.04.2020 v 13:15 (Dajto)
04.04.2020 v 00:20 (Nova 2)

X (4)
 
TV program: Přátelé (Friends)
11:25
dokument
minih63147minih63147
Zničeno ve vteřině

Další díl/opakování:
06.02.2016 v 08:45 (FANDA)
07.02.2016 v 08:45 (FANDA)
09.02.2016 v 13:25 (FANDA)
10.02.2016 v 09:35 (FANDA)
11.02.2016 v 02:55 (FANDA)
12.02.2016 v 09:35 (FANDA)
13.02.2016 v 00:40 (FANDA)

 
TV program: Zničeno ve vteřině (Destroyed in Seconds)
11:50
zábava
minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 11:45 (NOVA)
31.03.2020 v 12:55 (Nova International)
31.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
01.04.2020 v 11:45 (NOVA)
01.04.2020 v 13:00 (Nova International)
01.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)
02.04.2020 v 11:45 (NOVA)
02.04.2020 v 12:45 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
Prima
08:05
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H.

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 07:20 (Prima)
01.04.2020 v 07:25 (Prima)
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)

(141)
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:50
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 04:20 (Prima)
01.04.2020 v 10:05 (Prima LOVE)
01.04.2020 v 16:55 (Prima PLUS)
02.04.2020 v 04:05 (Prima)
02.04.2020 v 10:00 (Prima LOVE)
02.04.2020 v 16:55 (Prima PLUS)
03.04.2020 v 03:20 (Prima)
03.04.2020 v 10:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
09:45
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)

(2)
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
10:45
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 22:00 (Jednotka)
01.04.2020 v 01:50 (Jednotka)
01.04.2020 v 11:25 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)
04.04.2020 v 11:05 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 12:30 (Prima PLUS)

(13)
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
08:40minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
09:45
seriál
minih55595minih55595
Cordierovi, soudce a policajt

Další díl/opakování:
21.05.2014 v 08:55 (TV Barrandov)
22.05.2014 v 09:05 (TV Barrandov)
23.05.2014 v 09:10 (TV Barrandov)

(52)
 
TV program: Cordierovi, soudce a policajt (Les cordier, juge et flic)


ČT1
12:00
zprávy
Zprávy ve 12
Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20
zprávy
BBV, Předpověď počasí, Události v region...
12:30
zábava
minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
14:00
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 01:25 (ČT1)
06.04.2020 v 04:00 (ČT1)
10.04.2020 v 00:15 (ČT1)
11.04.2020 v 03:15 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
14:30
zábava
minih56077minih56077
Jsou hvězdy, které nehasnou

Další díl/opakování:
16.07.2018 v 15:55 (ČT1)
17.07.2018 v 15:55 (ČT1)
18.07.2018 v 16:00 (ČT1)
19.07.2018 v 16:00 (ČT1)
20.07.2018 v 16:00 (ČT1)
23.07.2018 v 16:05 (ČT1)
24.07.2018 v 15:55 (ČT1)
25.07.2018 v 16:00 (ČT1)
27.07.2018 v 15:50 (ČT1)

 
TV program: Jsou hvězdy, které nehasnou
15:30
dokument
minih58641minih58641
ČT2
12:00
zábava
Legendární inscenace: Kouzelný cirkus
Nejdéle uváděná inscenace Laterny magiky [premiéra v r. 1977]. Je dílem velkého tvůrčího týmu a synt...

Nejdéle uváděná inscenace Laterny magiky [premiéra v r. 1977]. Je dílem velkého tvůrčího týmu a syntézou panoramatického obrazu, triků a reálné hry

12:25
zábava
Folklorní výlety
Magazín. Za tradicemi, které žijí a přinášejí užitek a radost
12:55
zábava
minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:25 (ČT2)
05.04.2020 v 12:15 (ČT2)
10.04.2020 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
13:10
dokument
Jasoň červenooký
Přírodovědný pořad (1998)
13:20
dokument
Zeměpis světa: Kanada - Maritimes
Dokument (2007). O různých životních a přírodních podmínkách v jednotlivých kanadských provinciích
13:35
dokument
Království divočiny: Vorvani
Dokumentární cyklus Jap. Hlubinné výlety obřích kytovců za potravou
14:00
dokument
Uvězněni na Hořkém jezeře
Dokument N. Příběh námořníků, kteří se v roce 1967 stali rukojmími politických her velmocí a zažili ...

Dokument N. Příběh námořníků, kteří se v roce 1967 stali rukojmími politických her velmocí a zažili v zajetí na svých lodích tzv. Šestidenní válku mezi Egyptskou koalicí a Izraelem

14:55
dokument
minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:45 (ČT2)
01.04.2020 v 17:05 (ČT2)
02.04.2020 v 19:00 (ČT2)
05.04.2020 v 05:25 (ČT2)
08.04.2020 v 18:15 (ČT2)


Gottlieb Daimler. Dokument. Složité osudy vynálezů a jejich tvůrce, průkopníka automobilismu
15:40
dokument
minih103070minih103070
Technické divy světa: Guggenheimovo muzeum v Bilbau

Další díl/opakování:
18.03.2013 v 20:55 (ČT2)
19.03.2013 v 11:35 (ČT2)
22.03.2013 v 15:35 (ČT2)
25.03.2013 v 21:00 (ČT2)
26.03.2013 v 11:30 (ČT2)
29.03.2013 v 15:30 (ČT2)

(8/10)
reklama
NOVA
12:00
sport
minih72902minih72902
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 02:10 (Nova International)
01.04.2020 v 07:40 (Nova Gold)
01.04.2020 v 19:30 (NOVA)
02.04.2020 v 03:30 (Nova International)
02.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)
02.04.2020 v 19:30 (NOVA)
03.04.2020 v 01:50 (Nova International)
03.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
12:30
seriál
minih101284minih101284
Mike a Molly

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 11:05 (PRO7)
27.03.2020 v 03:55 (PRO7)
30.03.2020 v 06:00 (PRO7)
31.03.2020 v 04:40 (PRO7)
01.04.2020 v 02:50 (PRO7)
02.04.2020 v 04:30 (PRO7)
03.04.2020 v 02:50 (PRO7)

II
 
TV program: Mike a Molly (Mike & Molly)
12:55
seriál
minih54768minih54768
Námořní hlídka

Další díl/opakování:
27.08.2019 v 07:40 (CBS Reality)
28.08.2019 v 07:40 (CBS Reality)
29.08.2019 v 07:40 (CBS Reality)
30.08.2019 v 07:40 (CBS Reality)
31.08.2019 v 16:00 (CBS Reality)
02.09.2019 v 07:40 (CBS Reality)
03.09.2019 v 07:40 (CBS Reality)
04.09.2019 v 07:40 (CBS Reality)

III (3)
 
TV program: Námořní hlídka (Sea Patrol)
13:45
seriál
minih47564minih47564
Vražedná čísla

Další díl/opakování:
11.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
12.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
13.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
14.02.2020 v 11:15 (KABEL1)
15.02.2020 v 06:20 (KABEL1)
17.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
18.02.2020 v 11:15 (KABEL1)
19.02.2020 v 04:45 (KABEL1)

III (14)
 
TV program: Vražedná čísla (Numb3rs)
14:40
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 05:10 (Doma)
20.03.2020 v 04:55 (Doma)
21.03.2020 v 05:00 (Doma)
22.03.2020 v 04:45 (Doma)
23.03.2020 v 04:40 (Doma)
24.03.2020 v 05:05 (Doma)

V (12)
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:35
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

VII (20)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
Prima
12:50
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (Prima)
01.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 12:30 (Prima)
02.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 12:30 (Prima)
03.04.2020 v 08:20 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 12:30 (Prima)
06.04.2020 v 12:30 (Prima)

III (3)
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
13:50
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 17:55 (Dajto)
02.04.2020 v 01:40 (Dajto)
03.04.2020 v 00:55 (Dajto)
05.04.2020 v 03:20 (Dajto)
06.04.2020 v 04:55 (Dajto)
07.04.2020 v 01:45 (Dajto)
08.04.2020 v 01:20 (Dajto)
09.04.2020 v 01:35 (Dajto)

VIII (8)
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
14:50
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:00 (Prima)
01.04.2020 v 02:20 (Prima)
02.04.2020 v 02:05 (Prima)
03.04.2020 v 01:20 (Prima)
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 01:55 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)

VI (2)
 
TV program: Walker, Texas Ranger
15:50
film
minih83925minih83925
Rosamunde Pilcherová: Růže v bouři

Další díl/opakování:
02.10.2019 v 20:00 (Prima LOVE)
03.10.2019 v 10:20 (Prima)

 
TV program: Růže v bouři (Rosamunde Pilcher - Rosen im Sturm)
TV Barrandov
12:00
film
minih24758minih24758
Tři nevinní

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 16:00 (CS Film)

 
TV program: Tři nevinní
14:00
seriál
Julie, cesta ke štěstí (146)
Romant. seriál N (2005-2009). Byla to láska na první pohled. Ukáže se, zda jim osud přeje.
14:55
seriál
Tereza, Moric a Konstantin (192)
15:50
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(5)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
ČT1
16:00
dokument
minih46646minih46646
Cestománie

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 16:45 (ČT1)
31.03.2020 v 16:50 (ČT1)
01.04.2020 v 16:45 (ČT1)
03.04.2020 v 15:10 (ČT1)
06.04.2020 v 16:45 (ČT1)

 
TV program: Cestománie
16:35
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:00
zábava
minih100605minih100605
Malá farma: Rybník na papíře

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 03:30 (ČT1)

17:20
zábava
Besipky - Telefonování v autě
Rady řidičům
17:25
zábava
minih4543minih4543
Abeceda ČT

Další díl/opakování:
29.03.2013 v 17:25 (ČT1)
05.04.2013 v 17:30 (ČT1)
12.04.2013 v 17:30 (ČT1)

18:00
zprávy
Události v regionech
18:25
zábava
minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
18:55
zprávy
Události za okamžik a počasí
19:00
zprávy
minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 18:55 (ČT24)
01.04.2020 v 18:55 (ČT1)
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:50
sport
minih53608minih53608
Branky, body, vteřiny

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 19:56 (ČT24)
01.04.2020 v 19:56 (ČT1)
02.04.2020 v 19:56 (ČT24)
02.04.2020 v 19:56 (ČT1)
03.04.2020 v 19:56 (ČT24)
03.04.2020 v 19:56 (ČT1)
04.04.2020 v 19:52 (ČT24)
04.04.2020 v 19:52 (ČT1)

 
TV program: Branky, body, vteřiny
19:59
Losování Mimořádné Sportky a Šance
ČT2
16:30
dokument
Film 2013
Dokument. Souhrn toho nejpodstatnějšího ve světě filmových pláten
17:00
děti
minih84980minih84980
Planeta YÓ

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 16:10 (ČT :D)
04.03.2020 v 16:10 (ČT :D)
05.03.2020 v 16:10 (ČT :D)
09.03.2020 v 16:10 (ČT :D)
10.03.2020 v 16:10 (ČT :D)
11.03.2020 v 16:10 (ČT :D)

 
TV program: Planeta YÓ
18:15
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)
03.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
03.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
18:45
děti
Večerníček
18:50
seriál
minih29355minih29355
Včelka Mája

Další díl/opakování:
23.01.2020 v 07:05 (Dvojka)
24.01.2020 v 07:10 (Dvojka)

(73/104)
 
TV program: Včelka Mája (Mitsubachi Maya no boken)
19:15
seriál
minih8198minih8198
Herkules

Další díl/opakování:
11.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
12.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
13.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
14.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
15.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
16.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
17.07.2014 v 19:15 (ČT :D)
18.07.2014 v 19:15 (ČT :D)

(4/65)
 
TV program: Herkules (Hercules)
19:40
dokument
Cesta do vesmíru
Dokument. Zajímavosti z astronomie
19:50
zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
reklama
NOVA
16:25
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
01.04.2020 v 00:00 (Nova 2)
01.04.2020 v 13:20 (Dajto)
02.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
02.04.2020 v 13:20 (Dajto)
03.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
03.04.2020 v 13:15 (Dajto)
04.04.2020 v 00:20 (Nova 2)

X (5)
 
TV program: Přátelé (Friends)
17:00
sport
minih72902minih72902
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 02:10 (Nova International)
01.04.2020 v 07:40 (Nova Gold)
01.04.2020 v 19:30 (NOVA)
02.04.2020 v 03:30 (Nova International)
02.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)
02.04.2020 v 19:30 (NOVA)
03.04.2020 v 01:50 (Nova International)
03.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
17:35
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

X
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 23:10 (Nova International)
31.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
01.04.2020 v 08:55 (NOVA)
01.04.2020 v 09:35 (Nova International)
01.04.2020 v 12:30 (Nova Gold)
02.04.2020 v 00:35 (Nova International)
02.04.2020 v 09:00 (NOVA)
02.04.2020 v 12:25 (Nova Gold)

(2365)
 
TV program: Ulice
19:30
sport
minih72902minih72902
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 02:10 (Nova International)
01.04.2020 v 07:40 (Nova Gold)
01.04.2020 v 19:30 (NOVA)
02.04.2020 v 03:30 (Nova International)
02.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)
02.04.2020 v 19:30 (NOVA)
03.04.2020 v 01:50 (Nova International)
03.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
Prima
18:00
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 04:20 (Prima)
01.04.2020 v 10:05 (Prima LOVE)
01.04.2020 v 16:55 (Prima PLUS)
02.04.2020 v 04:05 (Prima)
02.04.2020 v 10:00 (Prima LOVE)
02.04.2020 v 16:55 (Prima PLUS)
03.04.2020 v 03:20 (Prima)
03.04.2020 v 10:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
18:55
zprávy
minih82845minih82845
Zprávy FTV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:25
zprávy
minih84812minih84812
Krimi zprávy

Další díl/opakování:
14.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
14.06.2018 v 19:25 (Prima)
15.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
15.06.2018 v 19:25 (Prima)
16.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
16.06.2018 v 19:25 (Prima)
17.06.2018 v 19:25 (Prima)
17.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)

 
TV program: Krimi zprávy
19:45
zprávy
minih103089minih103089
Reportéři na vaší straně

Další díl/opakování:
28.04.2013 v 19:40 (Prima)
29.04.2013 v 19:40 (Prima)
30.04.2013 v 19:40 (Prima)
01.05.2013 v 19:40 (Prima)
02.05.2013 v 19:40 (Prima)
03.05.2013 v 03:25 (Prima)
04.05.2013 v 18:00 (Prima)
05.05.2013 v 19:40 (Prima)
06.05.2013 v 19:40 (Prima)

TV Barrandov
16:55minih59845minih59845
Prominenti

Další díl/opakování:
29.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
30.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
01.05.2013 v 00:20 (TV Barrandov)
02.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
03.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)

 
TV program: Prominenti
17:15minih93835minih93835
Co je doma, to se počítá

Další díl/opakování:
18.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
19.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
20.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
21.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
22.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
25.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
26.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)
27.03.2013 v 17:15 (TV Barrandov)

17:55minih88742minih88742
Co bude dnes k večeři?

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:40 (TV Barrandov)
31.03.2020 v 17:40 (Kino Barrandov)
01.04.2020 v 17:45 (Kino Barrandov)
10.04.2020 v 11:40 (TV Barrandov)

 
TV program: Co bude dnes k večeři?
18:10minih102491minih102491
Česká tajenka

Další díl/opakování:
26.10.2019 v 10:55 (Barrandov FAMILY)
02.11.2019 v 10:25 (Barrandov FAMILY)

 
TV program: Česká tajenka
18:45minih103237minih103237
Hlavní zprávy

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:05
Otázky dne
19:15minih103086minih103086
Kolik to stojí

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 13:20 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 13:15 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 00:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 01:05 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 01:20 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 00:50 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 00:55 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 13:20 (TV Barrandov)
03.07.2013 v 01:15 (TV Barrandov)

19:35
Divoká příroda
Záhady zvířecího chování v přírodě. Epizoda z dokumentárního seriálu National Geographic
ČT1
20:00
seriál
minih54420minih54420
Vyprávěj

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 20:10 (ČT1)
03.04.2020 v 10:35 (ČT1)
07.04.2020 v 20:10 (ČT1)
08.04.2020 v 10:35 (ČT1)
09.04.2020 v 20:10 (ČT1)

(9/22)
 
TV program: Vyprávěj
20:55
dokument
13. komnata Dalimila Klapky
Dokument. Známý divadelní herec a dabér měl v mládí nakročeno směrem k propasti zvané závislost na a...

Dokument. Známý divadelní herec a dabér měl v mládí nakročeno směrem k propasti zvané závislost na alkoholu. Bojoval s ní roky a nakonec se jí dokázal zbavit neobvyklou metodou

21:24
Losování Šťastných 10 a Šance milion
21:25
zábava
minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)
10.04.2020 v 21:35 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
22:05
zábava
minih75357minih75357
Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal

Další díl/opakování:
18.03.2013 v 09:30 (ČT1)

 
TV program: Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archív dal
23:05
seriál
minih85706minih85706
Kriminálka Paříž

Další díl/opakování:
12.09.2016 v 23:35 (ČT1)
13.09.2016 v 23:30 (ČT1)
19.09.2016 v 23:35 (ČT1)

(45/62)
 
TV program: Kriminálka Paříž (R.I.S. Police scientifique)
23:55
seriál
minih56031minih56031
Město žen

Další díl/opakování:
08.03.2019 v 05:30 (ORF1)
11.03.2019 v 04:55 (ORF1)

III (8/15)
 
TV program: Město žen (Cougar Town)
ČT2
20:00
dokument
minih66299minih66299
Zázračná planeta: Mateřský pud u zvířat

Další díl/opakování:
16.03.2013 v 16:50 (ČT2)
22.03.2013 v 20:00 (ČT2)
23.03.2013 v 17:00 (ČT2)
28.03.2013 v 14:45 (ČT2)
29.03.2013 v 20:00 (ČT2)
30.03.2013 v 16:45 (ČT2)

 
TV program: Zázračná planeta
20:55
dokument
minih37733minih37733
Vesmír: Mlhoviny

Další díl/opakování:
22.03.2013 v 20:50 (ČT2)
26.03.2013 v 13:50 (ČT2)
28.03.2013 v 12:05 (ČT2)
29.03.2013 v 20:55 (ČT2)
02.04.2013 v 14:00 (ČT2)
04.04.2013 v 10:45 (ČT2)

(27/31)
 
TV program: Vesmír (Space , Hyperspace)
21:40
film
minih27569minih27569
Velikáni filmu... Jim Jarmusch: Ghost Dog - Cesta samuraje

Další díl/opakování:
15.03.2014 v 22:50 (ČT art)


Film USA (1999). Mystický nájemný vrah proti skupině mafiánů v černé parodii na gangsterky.
 
TV program: Ghost Dog: Cesta samuraje (Ghost Dog: The Way of the Samurai)
23:35
hudba
ČT Live - Vzpomínka na Jiřího Schelinger...
Záznam části koncertu k nedožitým 60. narozeninám zpěváka z pražského Retro Music Hall (2011). Účink...

Záznam části koncertu k nedožitým 60. narozeninám zpěváka z pražského Retro Music Hall (2011). Účinkují: Band Milana Schelingera a hosté A. Brichta, K. Střihavka, P. Kolář a Dětský pěvecký soubor Řetízek - sbormistr J. Hlubuček

reklama
NOVA
20:20
film
minih36337minih36337
Kameňák 2

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 18:30 (VOYO)
11.11.2019 v 14:45 (VOYO)
12.11.2019 v 13:25 (VOYO)

 
TV program: Kameňák 2
22:10
film
minih34107minih34107
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 21:00 (Filmbox Premium)

 
TV program: Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life)
Prima
20:00
zprávy
minih82821minih82821
20:15
film
minih49975minih49975
22:20
zábava
minih66500minih66500
Show Jana Krause

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 17:50 (Prima PLUS)
01.04.2020 v 21:35 (Prima)
02.04.2020 v 11:40 (Prima PLUS)
03.04.2020 v 17:50 (Prima PLUS)
04.04.2020 v 17:50 (Prima PLUS)
05.04.2020 v 17:50 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 17:50 (Prima PLUS)
07.04.2020 v 17:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Show Jana Krause
23:15
zábava
minih92360minih92360
Cesty k úspěchu

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 23:00 (Prima Cool)
01.04.2020 v 22:40 (Prima)
06.04.2020 v 22:55 (Prima Cool)
08.04.2020 v 22:40 (Prima)

23:25
film
minih24952minih24952
L. A. Přísně tajné

Další díl/opakování:
12.03.2017 v 20:15 (ARTE)
14.03.2017 v 01:10 (ARTE)

 
TV program: L.A. - Přísně tajné (L.A. Confidential)
TV Barrandov
20:05
film
minih10982minih10982
Kull dobyvatel

Další díl/opakování:
27.09.2019 v 20:15 (Dajto)
28.09.2019 v 22:25 (Dajto)

 
TV program: Kull Dobyvatel (Kull the Conqueror)
22:05minih103755minih103755
Intim Night

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
01.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
02.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
03.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
06.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
07.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
08.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)
09.04.2020 v 23:45 (Barrandov plus)

 
TV program: Intim Night
22:40
film
minih83388minih83388
Střet impérií: Bitva o Asii

Další díl/opakování:
13.07.2019 v 18:15 (VOYO)

 
TV program: Střet impérií: Bitva o Asii (Hikayat Merong Mahawangsa)
ČT1
00:15
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
00:40
zábava
minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
02:10
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 01:25 (ČT1)
06.04.2020 v 04:00 (ČT1)
10.04.2020 v 00:15 (ČT1)
11.04.2020 v 03:15 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
03:10
film
minih120632minih120632
Jak jsme se seznámili
Tři příběhy na motivy diváků z cyklu Bakaláři (1978).
 
TV program: Jak jsme se seznámili
04:15
zábava
minih45161minih45161
Bolkoviny

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:20 (ČT1)
05.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: Bolkoviny
04:55
film
minih97557minih97557
ČT2
00:30
dokument
Queer: Muži na vysokých podpatcích (1/2)
Dokumentární film. o historii české travesti show
00:55
seriál
minih39188minih39188
Černá zmije

Další díl/opakování:
29.01.2014 v 23:35 (ČT2)
05.02.2014 v 23:15 (ČT2)

IV (4/6)
 
TV program: Černá zmije (The Black  Adder)
01:25
dokument
Pološero - Byznys v bílých pláštích
Dokument. Výlet k moři, vybavení ordinace nebo hotovost na ruku, to vše může být odměna za předepsan...

Dokument. Výlet k moři, vybavení ordinace nebo hotovost na ruku, to vše může být odměna za předepsané léky. Motivování lékařů bují všude po celém světě. Je to normální obchod, nebo nebezpečný jev, kdy jde o naše zdraví a plýtvání veřejnými prostředky?

01:50
dokument
minih95927minih95927
Stopy, fakta, tajemství

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 19:20 (CS Film)
15.11.2019 v 17:25 (CS Film)
20.11.2019 v 13:30 (CS Film)

 
TV program: Stopy, fakta, tajemství
02:20
Evropa dnes
02:45
dokument
Tajemství katakomb
Investigativní dokument USA
03:35
zprávy
minih91477
04:00
dokument
minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 19:40 (ČT2)
03.04.2020 v 05:10 (ČT art)
03.04.2020 v 14:50 (ČT2)
04.04.2020 v 05:15 (ČT art)
04.04.2020 v 12:50 (ČT1)
05.04.2020 v 05:15 (ČT art)
06.04.2020 v 19:40 (ČT2)
07.04.2020 v 04:45 (ČT art)

 
TV program: Postřehy odjinud
04:05
hudba
Hraje vám... Straňanka
Na koncert dechové kapely zve lidový vypravěč Franta Uher (2005)
04:40
dokument
Už je nevěsta začepená
Dokument (1980). O tradičním lidovém obyčeji na Moravském Slovácku
reklama
NOVA
00:20
film
minih50025minih50025
Odpočívadlo 2: Neohlížej se

Další díl/opakování:
01.06.2017 v 01:35 (Nova Cinema)

 
TV program: Odpočívadlo 2: Neohlížej se (Rest Stop: Don't Look Back)
01:50
Novashopping
02:25
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

VII (20)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
03:10
zábava
minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 04:45 (Nova International)
01.04.2020 v 02:45 (Nova Gold)
01.04.2020 v 04:30 (Nova International)
02.04.2020 v 02:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
03.04.2020 v 04:10 (Nova International)
04.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
05.04.2020 v 02:10 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
04:15
zábava
minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 05:50 (Nova Gold)
02.04.2020 v 05:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 05:45 (Nova Gold)
04.04.2020 v 06:45 (Nova International)
05.04.2020 v 01:30 (Nova International)
06.04.2020 v 01:05 (Nova International)
06.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
02:20
zábava
minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
04:05
zábava
minih57208minih57208
Nikdo není dokonalý

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 11:00 (Prima LOVE)
01.04.2020 v 15:50 (Prima PLUS)
02.04.2020 v 10:55 (Prima LOVE)
02.04.2020 v 15:50 (Prima PLUS)
03.04.2020 v 11:00 (Prima LOVE)
03.04.2020 v 15:50 (Prima PLUS)
04.04.2020 v 15:55 (Prima PLUS)
05.04.2020 v 15:45 (Prima PLUS)

 
TV program: Nikdo není dokonalý
TV Barrandov
01:05minih103086minih103086
Kolik to stojí

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 13:20 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 13:15 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 00:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 01:05 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 01:20 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 00:50 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 00:55 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 13:20 (TV Barrandov)
03.07.2013 v 01:15 (TV Barrandov)

01:20minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
03:20
seriál
minih51301minih51301
Návrat do ráje

Další díl/opakování:
15.04.2017 v 11:50 (CBS Drama)
16.04.2017 v 11:50 (CBS Drama)
22.04.2017 v 11:50 (CBS Drama)
23.04.2017 v 11:50 (CBS Drama)
29.04.2017 v 11:50 (CBS Drama)
30.04.2017 v 11:50 (CBS Drama)
06.05.2017 v 11:50 (CBS Drama)
07.05.2017 v 11:50 (CBS Drama)

(6)
 
TV program: Návrat do ráje (Return to Eden)
04:30minih103088minih103088
Na plac!

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 03:25 (TV Barrandov)
11.04.2020 v 03:15 (TV Barrandov)

 
TV program: Na plac!
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.441/0.354