TV Program - Pondělí 14. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:59
zprávy
minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:59 (ČT24)
18.11.2019 v 05:59 (ČT1)
19.11.2019 v 05:59 (ČT1)
19.11.2019 v 05:59 (ČT24)
20.11.2019 v 05:59 (ČT1)
20.11.2019 v 05:59 (ČT24)
21.11.2019 v 05:59 (ČT1)
21.11.2019 v 05:59 (ČT24)

05:25
zábava
minih85937minih85937
Sabotáž

Další díl/opakování:
20.11.2019 v 04:05 (ČT2)
23.11.2019 v 05:00 (ČT2)

05:59
zábava
minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:59 (ČT2)
19.11.2019 v 02:15 (ČT1)
19.11.2019 v 05:59 (ČT2)
20.11.2019 v 02:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:59 (ČT2)
21.11.2019 v 02:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:59 (ČT2)
22.11.2019 v 02:10 (ČT1)
22.11.2019 v 05:59 (ČT2)

05:20
Novashopping
05:59
zábava
minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:55 (NOVA)
18.11.2019 v 05:55 (Nova International)
19.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
19.11.2019 v 02:50 (Nova International)
19.11.2019 v 05:55 (NOVA)
20.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
20.11.2019 v 03:00 (Nova International)
20.11.2019 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
05:00
zábava
minih57206minih57206
Trní

Další díl/opakování:
08.10.2014 v 04:30 (Prima)

 
TV program: Trní
06:00
zprávy
Zpravodajství FTV Prima Zpravodajství FTV Prima
06:50
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 09:55 (ORF2)
18.11.2019 v 09:55 (ORF2)
19.11.2019 v 09:55 (ORF2)
20.11.2019 v 02:25 (ORF2)
21.11.2019 v 09:55 (ORF2)
22.11.2019 v 09:55 (ORF2)
25.11.2019 v 09:55 (ORF2)

V (8)
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
05:35
seriál
minih49621minih49621
Samia a Gregor

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 14:25 (ORF2)
15.11.2019 v 15:10 (ARD)
18.11.2019 v 08:00 (MDR)
18.11.2019 v 09:55 (ARD)
18.11.2019 v 14:25 (ORF2)
19.11.2019 v 06:20 (MDR)
19.11.2019 v 09:55 (ARD)
19.11.2019 v 14:25 (ORF2)

(85)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
06:25minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 06:40 (TV Barrandov)
17.11.2019 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
08:30
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.11.2019 v 08:30 (ČT2)
20.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
seriál
minih41913minih41913
Willy Fog na cestě kolem světa

Další díl/opakování:
28.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
29.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
30.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
31.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
03.09.2018 v 06:55 (Dvojka)

(25/26)
 
TV program: Willy Fog na cestě kolem světa (La Vuelta al mundo de Willy Fog)
09:30
film
minih10492minih10492
Konec cesty

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 12:00 (CS Film)

 
TV program: Konec cesty
10:50
dokument
minih106948minih106948
Příběhy slavných

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 15:40 (ČT1)
22.11.2019 v 15:35 (ČT1)


Herec Karel Höger. Dokument (2000). Na oblíbeného milovníka i představitele složitých charakterů vzp...

Herec Karel Höger. Dokument (2000). Na oblíbeného milovníka i představitele složitých charakterů vzpomínají příbuzní, kolegové a přátelé E. Högerová, J. Hlaváčová, V. Chramostová, R. Lukavský, J. Tříska, O. Krejča, L. Munzar, O. Vávra, J. Weiss a další

ČT2
08:30
seriál
minih53591minih53591
Neuvěřitelné příběhy

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 11:10 (Nova Action)
17.11.2019 v 10:45 (Nova Action)
18.11.2019 v 10:55 (Nova Action)
19.11.2019 v 11:00 (Nova Action)
20.11.2019 v 10:55 (Nova Action)
21.11.2019 v 10:55 (Nova Action)
22.11.2019 v 11:00 (Nova Action)
23.11.2019 v 11:00 (Nova Action)

(45/47)
 
TV program: Neuvěřitelné příběhy (Amazing Stories)
09:00
zábava
minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
26.11.2019 v 12:15 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
09:15
dokument
Zeměpis světa: Tibetský Himálaj s náhorn...
Dokument (2004). Nejen o „střeše světa“, ale i o nejvyšší hoře světa Mount Everestu a o lidech, kteř...

Dokument (2004). Nejen o „střeše světa“, ale i o nejvyšší hoře světa Mount Everestu a o lidech, kteří zde žijí

09:30
dokument
Divočina bez hranic
Tatrzański Park Narodowy. Dokument. S Tomášem Kočkem k největšímu tatranskému plesu, lanovkou do vel...

Tatrzański Park Narodowy. Dokument. S Tomášem Kočkem k největšímu tatranskému plesu, lanovkou do velehor a za bačou na salaš v dokumentárním cyklu České televize

10:00
dokument
Kamera na cestách: Libanon, pokladnice ž...
Dokument Fr. Pohnutá historie a poutavá současnost na východním pobřeží Středozemního moře
10:55
dokument
minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 19:40 (ČT2)
19.11.2019 v 19:40 (ČT2)
20.11.2019 v 19:40 (ČT2)
21.11.2019 v 19:40 (ČT2)
22.11.2019 v 12:15 (ČT2)
25.11.2019 v 19:40 (ČT2)
26.11.2019 v 19:40 (ČT2)
27.11.2019 v 19:40 (ČT2)
28.11.2019 v 19:40 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
11:00
zábava
Film 2013
Souhrn toho nejpodstatnějšího ve světě filmových pláten
11:25
dokument
Československý filmový týdeník 1963 (920/2379)
Jak byl promítán v kinech právě před padesáti lety
11:40
dokument
Televizní klub neslyšících
Pořad pro neslyšící a jejich přátele
reklama
NOVA
08:55
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:55 (NOVA)
18.11.2019 v 09:00 (Nova International)
18.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
19.11.2019 v 09:00 (NOVA)
19.11.2019 v 09:05 (Nova International)
19.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
20.11.2019 v 00:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 08:45 (NOVA)

(2320)
 
TV program: Ulice
09:45
film
minih11131minih11131
Láska a válka

Další díl/opakování:
15.11.2018 v 21:35 (Jednotka)
16.11.2018 v 00:45 (Jednotka)

 
TV program: Láska a válka (In Love and War)
11:50
zábava
minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:50 (NOVA)
18.11.2019 v 12:45 (Nova International)
18.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
19.11.2019 v 11:45 (NOVA)
19.11.2019 v 12:55 (Nova International)
19.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 11:45 (NOVA)
20.11.2019 v 12:55 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
Prima
08:00
seriál
minih44845minih44845
Kutil Tim

Další díl/opakování:
24.07.2019 v 14:50 (Nova 2)
25.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
26.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
27.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
28.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
29.07.2019 v 09:00 (Nova 2)
30.07.2019 v 09:05 (Nova 2)
31.07.2019 v 09:15 (Nova 2)

VIII (21)
 
TV program: Kutil Tim (Home Improvement)
08:45
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H.

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 07:25 (Prima)
19.11.2019 v 07:25 (Prima)
20.11.2019 v 07:25 (Prima)
21.11.2019 v 07:25 (Prima)
22.11.2019 v 07:30 (Prima)
23.11.2019 v 07:15 (Prima)
24.11.2019 v 07:10 (Prima)
25.11.2019 v 07:30 (Prima)
26.11.2019 v 07:30 (Prima)

(94)
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:15
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 10:25 (Prima LOVE)
18.11.2019 v 17:50 (Prima)
19.11.2019 v 10:25 (Prima LOVE)
19.11.2019 v 17:50 (Prima)
20.11.2019 v 10:25 (Prima LOVE)
20.11.2019 v 17:50 (Prima)
21.11.2019 v 10:20 (Prima LOVE)
21.11.2019 v 17:50 (Prima)

 
TV program: Prostřeno!
09:55
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

VII (4)
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
10:50
seriál
minih86140minih86140
Schimanski: Černý víkend

Další díl/opakování:
20.08.2017 v 23:25 (ČT1)

 
TV program: Schimanski
TV Barrandov
08:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
09:35
seriál
minih55595minih55595
Cordierovi, soudce a policajt

Další díl/opakování:
21.05.2014 v 08:55 (TV Barrandov)
22.05.2014 v 09:05 (TV Barrandov)
23.05.2014 v 09:10 (TV Barrandov)

(9)
 
TV program: Cordierovi, soudce a policajt (Les cordier, juge et flic)
11:55
film
minih18881minih18881
Sissi - osudová léta císařovny

Další díl/opakování:
27.07.2019 v 21:40 (ČT1)
30.07.2019 v 14:20 (ČT1)

 
TV program: Sissi - osudová léta císařovny (Sissi - Schicksalsjahre einer Kaiserin)


ČT1
12:00
zprávy
Zprávy ve 12
Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20
zprávy
BBV, Předpověď počasí, Události v region...
12:30
zábava
minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
14:00
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 01:30 (ČT1)
17.11.2019 v 01:45 (ČT1)
24.11.2019 v 00:55 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
14:25
zábava
minih102355
Abeceda D plus R
Josef Dvořák a Anna Rusticano uvádějí populární zábavný pořad (1986). Dále účinkují: M. Rottrová, R....

Josef Dvořák a Anna Rusticano uvádějí populární zábavný pořad (1986). Dále účinkují: M. Rottrová, R. Rokl, K. Růžička, M. Drobný, P. Rezek, L. Chudík, D. Rolincová, M. David a další

15:40
dokument
minih73849minih73849
ČT2
12:05
dokument
minih96668
Mrtvice je rychlá. A Vy?

Další díl/opakování:
11.02.2013 v 12:35 (ČT2)

12:10
dokument
minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
05.11.2019 v 05:30 (ČT2)
07.11.2019 v 12:55 (ČT2)
10.11.2019 v 12:25 (ČT2)
14.11.2019 v 12:45 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
12:40
zábava
minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
13:10
zábava
Folklorní výlety
Magazín. Když děti najdou svoji partu ve folklorním souboru, jako jsou chrudimská Kuřátka, a žijí ho...

Magazín. Když děti najdou svoji partu ve folklorním souboru, jako jsou chrudimská Kuřátka, a žijí horáckými tradicemi

13:35
dokument
minih74173
14:30
dokument
minih80767minih80767
Milionářská bydlení: Londýn

Další díl/opakování:
31.01.2013 v 08:55 (ČT2)
02.02.2013 v 14:40 (ČT2)
04.02.2013 v 14:30 (ČT2)
07.02.2013 v 08:55 (ČT2)
09.02.2013 v 11:20 (ČT2)
11.02.2013 v 15:30 (ČT2)
14.02.2013 v 08:55 (ČT2)

15:30
seriál
minih89882minih89882
Příběhy starožitností aneb Víte co máte?

Další díl/opakování:
07.03.2019 v 13:40 (BBC Entertainment)
08.03.2019 v 06:00 (BBC Entertainment)
09.03.2019 v 04:20 (BBC Entertainment)
13.03.2019 v 06:00 (BBC Entertainment)
16.03.2019 v 12:30 (BBC Entertainment)
17.03.2019 v 06:00 (BBC Entertainment)
18.03.2019 v 07:30 (BBC Entertainment)
19.03.2019 v 06:00 (BBC Entertainment)

(2/26)
 
TV program: Příběhy starožitností aneb Víte, co máte... (Antiques Roadshow)
reklama
NOVA
12:00
sport
minih72902minih72902
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 01:35 (Nova International)
18.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
18.11.2019 v 19:30 (NOVA)
19.11.2019 v 02:00 (Nova International)
19.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
19.11.2019 v 19:30 (NOVA)
20.11.2019 v 02:15 (Nova International)
20.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
12:25
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 01:10 (Nova 2)
18.11.2019 v 12:30 (Dajto)
18.11.2019 v 13:20 (PRO7)
19.11.2019 v 01:20 (Nova 2)
19.11.2019 v 06:05 (PRO7)
19.11.2019 v 12:30 (Dajto)
20.11.2019 v 00:30 (Dajto)
20.11.2019 v 01:20 (Nova 2)

 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
12:50
seriál
minih41916minih41916
Nemocnice Chicago Hope

Další díl/opakování:
01.09.2014 v 12:05 (Nova Cinema)
02.09.2014 v 08:05 (Nova Cinema)
03.09.2014 v 08:00 (Nova Cinema)
04.09.2014 v 07:00 (Nova Cinema)
05.09.2014 v 07:10 (Nova Cinema)

III (20)
 
TV program: Nemocnice Chicago Hope (Chicago Hope)
13:45
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

II (7)
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:40
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:20 (Doma)
18.11.2019 v 14:05 (NOVA)
19.11.2019 v 00:05 (NOVA)
19.11.2019 v 00:40 (Doma)
19.11.2019 v 07:20 (Nova Cinema)
20.11.2019 v 00:15 (NOVA)
20.11.2019 v 00:45 (Doma)
20.11.2019 v 05:30 (Nova Cinema)

III (13)
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:35
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 06:00 (VOX)
17.11.2019 v 05:35 (VOX)
23.11.2019 v 05:50 (VOX)
24.11.2019 v 05:30 (VOX)

V (20)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
Prima
12:40
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

(9)
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:30
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:10 (Prima Krimi)
18.11.2019 v 12:30 (Prima)
19.11.2019 v 08:10 (Prima Krimi)
19.11.2019 v 12:30 (Prima)
20.11.2019 v 12:30 (Prima)
21.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
21.11.2019 v 12:35 (Prima)
22.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)

(6)
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
14:25
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 09:55 (ORF2)
18.11.2019 v 09:55 (ORF2)
19.11.2019 v 09:55 (ORF2)
20.11.2019 v 02:25 (ORF2)
21.11.2019 v 09:55 (ORF2)
22.11.2019 v 09:55 (ORF2)
25.11.2019 v 09:55 (ORF2)

V (9)
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
15:20
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 14:30 (Prima)
19.11.2019 v 01:50 (Prima)
20.11.2019 v 01:45 (Prima)
21.11.2019 v 01:55 (Prima)
22.11.2019 v 01:50 (Prima)
23.11.2019 v 02:05 (Prima)
25.11.2019 v 14:30 (Prima)
26.11.2019 v 01:45 (Prima)
28.11.2019 v 14:30 (Prima)

IV (11)
 
TV program: Walker, Texas Ranger
TV Barrandov
14:05
seriál
Julie, cesta ke štěstí (102)
Romant. seriál N (2005-2009). Byla to láska na první pohled. Ukáže se, zda jim osud přeje.
14:55
seriál
minih94877minih94877
Tereza, Moric a Konstantin

Další díl/opakování:
29.03.2013 v 14:45 (TV Barrandov)
02.04.2013 v 14:30 (TV Barrandov)
03.04.2013 v 14:30 (TV Barrandov)
04.04.2013 v 14:45 (TV Barrandov)
05.04.2013 v 14:40 (TV Barrandov)
08.04.2013 v 14:45 (TV Barrandov)
09.04.2013 v 14:40 (TV Barrandov)
10.04.2013 v 14:50 (TV Barrandov)

(148)
ČT1
16:05
dokument
minih46646minih46646
Cestománie

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 16:45 (ČT1)
20.11.2019 v 16:40 (ČT1)
22.11.2019 v 15:10 (ČT1)
25.11.2019 v 16:45 (ČT1)
27.11.2019 v 16:45 (ČT1)

 
TV program: Cestománie
16:35
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:00
zábava
minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 22:05 (ČT1)
16.11.2019 v 11:05 (ČT1)
20.11.2019 v 14:00 (ČT1)
22.11.2019 v 22:05 (ČT1)
23.11.2019 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
17:45
dokument
minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:00
zprávy
Události v regionech
18:25
zábava
minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
18:55
zprávy
Události za okamžik a počasí
19:00
zprávy
minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 18:55 (ČT24)
18.11.2019 v 18:55 (ČT1)
19.11.2019 v 18:55 (ČT1)
19.11.2019 v 18:55 (ČT24)
20.11.2019 v 18:55 (ČT1)
20.11.2019 v 19:00 (ČT24)
21.11.2019 v 18:55 (ČT1)
21.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:50
sport
minih53608minih53608
Branky, body, vteřiny

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 19:50 (ČT24)
18.11.2019 v 19:50 (ČT1)
19.11.2019 v 19:50 (ČT1)
19.11.2019 v 19:50 (ČT24)
20.11.2019 v 19:50 (ČT1)
20.11.2019 v 19:50 (ČT24)
21.11.2019 v 19:50 (ČT1)
21.11.2019 v 19:50 (ČT24)

 
TV program: Branky, body, vteřiny
ČT2
16:30
dokument
minih57128minih57128
Ještě jsem tady - Alena Šrámková

Další díl/opakování:
01.03.2013 v 10:45 (ČT2)
03.03.2013 v 07:25 (ČT2)
04.03.2013 v 16:30 (ČT2)
08.03.2013 v 10:40 (ČT2)
10.03.2013 v 07:25 (ČT2)
11.03.2013 v 16:30 (ČT2)
15.03.2013 v 11:30 (ČT2)

17:00
děti
minih84980minih84980
Planeta YÓ

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 16:10 (ČT :D)
19.11.2019 v 16:10 (ČT :D)
20.11.2019 v 16:10 (ČT :D)
21.11.2019 v 16:10 (ČT :D)
25.11.2019 v 16:10 (ČT :D)

 
TV program: Planeta YÓ
18:15
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.11.2019 v 08:30 (ČT2)
20.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
18:45
děti
Večerníček
18:55
seriál
minih29355minih29355
Včelka Mája

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 19:10 (Dvojka)
18.11.2019 v 07:05 (Dvojka)
19.11.2019 v 07:05 (Dvojka)
20.11.2019 v 07:05 (Dvojka)
21.11.2019 v 07:05 (Dvojka)
22.11.2019 v 07:05 (Dvojka)
23.11.2019 v 06:30 (Jednotka)
23.11.2019 v 19:05 (Dvojka)

(13/104)
 
TV program: Včelka Mája (Mitsubachi Maya no boken)
19:15
seriál
Víkendáři II (12/26)
Animovaný seriál z produkce Walta Disneye. Čtyři kamarádi se snaží o víkendech zažít co nejvíce zába...

Animovaný seriál z produkce Walta Disneye. Čtyři kamarádi se snaží o víkendech zažít co nejvíce zábavy

19:40
dokument
Cesta do vesmíru
Dokument. Zajímavosti z astronomie
19:50
zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
reklama
NOVA
16:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 23:20 (Nova 2)
18.11.2019 v 00:15 (Nova 2)
18.11.2019 v 13:10 (Dajto)
19.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
19.11.2019 v 13:10 (Dajto)
20.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
20.11.2019 v 13:05 (Dajto)
21.11.2019 v 00:25 (Nova 2)

VIII (9)
 
TV program: Přátelé (Friends)
17:00
sport
minih72902minih72902
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 01:35 (Nova International)
18.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
18.11.2019 v 19:30 (NOVA)
19.11.2019 v 02:00 (Nova International)
19.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
19.11.2019 v 19:30 (NOVA)
20.11.2019 v 02:15 (Nova International)
20.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
17:35
seriál
minih44422minih44422
Námořní vyšetřovací služba

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:50 (AXN HD)
18.11.2019 v 10:20 (KABEL1)
18.11.2019 v 15:30 (Prima)
18.11.2019 v 20:15 (Nova Action)
19.11.2019 v 02:50 (Prima)
19.11.2019 v 08:50 (AXN HD)
19.11.2019 v 10:15 (KABEL1)
19.11.2019 v 20:15 (Nova Action)

VI (23)
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:55 (NOVA)
18.11.2019 v 09:00 (Nova International)
18.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
19.11.2019 v 09:00 (NOVA)
19.11.2019 v 09:05 (Nova International)
19.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
20.11.2019 v 00:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 08:45 (NOVA)

(2321)
 
TV program: Ulice
19:30
sport
minih72902minih72902
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 01:35 (Nova International)
18.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
18.11.2019 v 19:30 (NOVA)
19.11.2019 v 02:00 (Nova International)
19.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
19.11.2019 v 19:30 (NOVA)
20.11.2019 v 02:15 (Nova International)
20.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
Prima
16:15
film
minih71436minih71436
Rosamunde Pilcherová: Září

Další díl/opakování:
14.08.2013 v 15:30 (Prima)
15.08.2013 v 09:30 (Prima LOVE)
15.08.2013 v 15:30 (Prima)
16.08.2013 v 09:30 (Prima LOVE)

(1/2)
 
TV program: Září (September)
18:05
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 10:25 (Prima LOVE)
18.11.2019 v 17:50 (Prima)
19.11.2019 v 10:25 (Prima LOVE)
19.11.2019 v 17:50 (Prima)
20.11.2019 v 10:25 (Prima LOVE)
20.11.2019 v 17:50 (Prima)
21.11.2019 v 10:20 (Prima LOVE)
21.11.2019 v 17:50 (Prima)

 
TV program: Prostřeno!
18:55
zprávy
minih82845minih82845
Zprávy FTV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:25
zprávy
minih84812minih84812
Krimi zprávy

Další díl/opakování:
14.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
14.06.2018 v 19:25 (Prima)
15.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
15.06.2018 v 19:25 (Prima)
16.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
16.06.2018 v 19:25 (Prima)
17.06.2018 v 19:25 (Prima)
17.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)

 
TV program: Krimi zprávy
19:45
zprávy
minih103089minih103089
Reportéři na vaší straně

Další díl/opakování:
28.04.2013 v 19:40 (Prima)
29.04.2013 v 19:40 (Prima)
30.04.2013 v 19:40 (Prima)
01.05.2013 v 19:40 (Prima)
02.05.2013 v 19:40 (Prima)
03.05.2013 v 03:25 (Prima)
04.05.2013 v 18:00 (Prima)
05.05.2013 v 19:40 (Prima)
06.05.2013 v 19:40 (Prima)

TV Barrandov
16:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 06:40 (TV Barrandov)
17.11.2019 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
16:50minih102491minih102491
Česká tajenka

Další díl/opakování:
26.10.2019 v 10:55 (Barrandov FAMILY)
02.11.2019 v 10:25 (Barrandov FAMILY)


Nová zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé o zajímavé ceny
 
TV program: Česká tajenka
17:20minih103088minih103088
Na plac!

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
18.11.2019 v 03:35 (Kino Barrandov)
19.11.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
23.11.2019 v 03:30 (TV Barrandov)
24.11.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
28.11.2019 v 02:50 (TV Barrandov)


Nová šance pro herce z ulice: Pojďte s námi Na plac! aneb I hvězdy musely začít. Uvádějí Jan Musil a...

Nová šance pro herce z ulice: Pojďte s námi Na plac! aneb I hvězdy musely začít. Uvádějí Jan Musil a Petra Krajčinovič

 
TV program: Na plac!
17:50minih88742minih88742
Co bude dnes k večeři?

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 11:50 (Barrandov plus)
17.11.2019 v 05:45 (Kino Barrandov)
17.11.2019 v 12:25 (Barrandov plus)
18.11.2019 v 11:50 (Barrandov plus)
19.11.2019 v 11:40 (Barrandov plus)
20.11.2019 v 05:45 (Kino Barrandov)
20.11.2019 v 11:45 (Barrandov plus)
21.11.2019 v 11:55 (Barrandov plus)

 
TV program: Co bude dnes k večeři?
18:05minih50138minih50138
České milování

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 17:50 (Barrandov FAMILY)
16.11.2019 v 17:50 (Barrandov FAMILY)

 
TV program: České milování
18:45minih103237minih103237
Hlavní zprávy

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:05minih59845minih59845
Prominenti

Další díl/opakování:
29.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
30.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
01.05.2013 v 00:20 (TV Barrandov)
02.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
03.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)

 
TV program: Prominenti
19:35minih103086minih103086
Kolik to stojí

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 13:20 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 13:15 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 00:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 01:05 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 01:20 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 00:50 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 00:55 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 13:20 (TV Barrandov)
03.07.2013 v 01:15 (TV Barrandov)


Informace a soutěž pro všechny, kdo nakupují
ČT1
20:00
seriál
minih42385minih42385
Panoptikum Města pražského

Další díl/opakování:
27.06.2018 v 20:00 (ČT1)
28.06.2018 v 10:55 (ČT1)
04.07.2018 v 20:10 (ČT1)

(2/10)
 
TV program: Panoptikum Města pražského
21:00
dokument
Rub a líc vrcholového sportu
Dokument. Zjevné i skryté tváře moderní doby zkoumá Iveta Toušlová
21:40
Losování Šťastných 10 a Šance milion
21:45
dokument
minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 01:05 (ČT24)
18.11.2019 v 21:40 (ČT1)
22.11.2019 v 14:25 (ČT1)
24.11.2019 v 01:05 (ČT24)
25.11.2019 v 21:40 (ČT1)

22:25
seriál
minih65652minih65652
Protiúder

Další díl/opakování:
09.03.2019 v 20:00 (Cinemax)
10.03.2019 v 03:15 (Cinemax)
12.03.2019 v 00:50 (Cinemax)
16.03.2019 v 20:00 (Cinemax)
17.03.2019 v 02:35 (Cinemax)
19.03.2019 v 01:15 (Cinemax)
23.03.2019 v 20:00 (Cinemax)
24.03.2019 v 02:55 (Cinemax)

(2/3)
 
TV program: Protiúder (Strike Back)
23:55
dokument
minih82815minih82815
Na stopě

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 22:45 (ČT1)
22.11.2019 v 01:45 (ČT1)
25.11.2019 v 23:20 (ČT1)
29.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
ČT2
20:00
dokument
Bitva o Británii - ozvěny roku 1940
Dokument VB. O nejrůznějších aspektech epochálního střetu britského impéria a třetí říše
21:05
dokument
minih56069
Nejvýznamnější továrny americké armády

Další díl/opakování:
15.01.2013 v 11:40 (ČT2)
18.01.2013 v 15:45 (ČT2)

 
TV program: Nejvýznamnější továrny americké armády (GI Factory)
21:50
film
minih2405minih2405
Velikáni filmu: Federico Fellini - 8 1/2

Další díl/opakování:
30.10.2018 v 21:15 (ČT art)

Velikáni filmu: Federico Fellini
Film It./Fr. (1963). Felliniho kaleidoskop snů, vizí a vzpomínek.
 
TV program: 8 1/2
reklama
NOVA
20:20
seriál
minih47844minih47844
Kriminálka Anděl

Další díl/opakování:
08.08.2019 v 10:30 (Nova International)
08.08.2019 v 20:20 (NOVA)
09.08.2019 v 10:00 (NOVA)
09.08.2019 v 10:30 (Nova International)
11.08.2019 v 17:25 (Nova International)
13.08.2019 v 20:20 (NOVA)
13.08.2019 v 20:20 (Nova International)
14.08.2019 v 10:00 (NOVA)

(2)
 
TV program: Kriminálka Anděl
21:20
seriál
minih43183minih43183
Dr. House

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 15:55 (WAU)
19.11.2019 v 15:55 (WAU)
20.11.2019 v 15:55 (WAU)
21.11.2019 v 15:55 (WAU)
22.11.2019 v 16:00 (WAU)
25.11.2019 v 15:50 (WAU)
26.11.2019 v 15:50 (WAU)

VIII (6)
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
22:10
sport
minih72902minih72902
Noční Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 01:35 (Nova International)
18.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
18.11.2019 v 19:30 (NOVA)
19.11.2019 v 02:00 (Nova International)
19.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)
19.11.2019 v 19:30 (NOVA)
20.11.2019 v 02:15 (Nova International)
20.11.2019 v 07:10 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
22:45
seriál
minih45728minih45728
Tudorovci

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 00:25 (Epic Drama)
20.11.2019 v 22:40 (Epic Drama)
23.11.2019 v 23:30 (Epic Drama)

IV (4)
 
TV program: Tudorovci (The Tudors)
23:45
seriál
minih40594minih40594
Plastická chirurgie s.r.o.

Další díl/opakování:
19.03.2013 v 00:00 (NOVA)
26.03.2013 v 00:45 (NOVA)

VI (8)
 
TV program: Plastická chirurgie s. r. o. (Nip/Tuck)
Prima
20:00
zprávy
minih82821minih82821
20:15
film
minih86557
Rosamunde Pilcherová: Ukradené léto

Další díl/opakování:
25.08.2019 v 14:30 (ORF2)

 
TV program: Ukradené léto (Rosamunde Pilcher - Der gestohlene Sommer)
22:10
zábava
minih79318minih79318
Partička

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 22:50 (Prima Cool)
19.11.2019 v 01:10 (Prima Cool)
20.11.2019 v 01:40 (Prima Cool)
21.11.2019 v 01:05 (Prima Cool)
21.11.2019 v 21:35 (Prima)
22.11.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
23.11.2019 v 10:00 (Prima)
23.11.2019 v 12:05 (Prima PLUS)

 
TV program: Partička
22:50
film
minih18134minih18134
Rudé horko

Další díl/opakování:
02.05.2019 v 22:20 (Prima Cool)

 
TV program: Rudé horko (Red Heat)
TV Barrandov
20:00
seriál
minih28290minih28290
Třicet případů majora Zemana

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 12:55 (JOJ Family)
16.11.2019 v 20:15 (Dajto)
17.11.2019 v 02:50 (Dajto)
17.11.2019 v 13:20 (JOJ Family)
18.11.2019 v 02:35 (Dajto)
23.11.2019 v 20:15 (Dajto)

(2)
 
TV program: Třicet případů majora Zemana
21:10minih117744minih117744
Exkluziv!

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 03:00 (TV Barrandov)
18.11.2019 v 03:00 (Kino Barrandov)
18.11.2019 v 04:25 (Barrandov plus)
19.11.2019 v 04:20 (Barrandov plus)
21.11.2019 v 03:25 (Kino Barrandov)
21.11.2019 v 04:50 (Barrandov plus)
23.11.2019 v 02:35 (TV Barrandov)
25.11.2019 v 04:10 (Barrandov plus)


S hvězdnou Kateřinou Brožovou do světa hvězd
 
TV program: Exkluziv!
22:05
film
minih20655minih20655
Táta nebo milenec

Další díl/opakování:
28.09.2018 v 15:35 (Prima MAX)

 
TV program: Táta nebo milenec (Mon Pere, Ce Héros)
ČT1
00:15
seriál
minih45498minih45498
MI5

Další díl/opakování:
15.04.2015 v 23:30 (ČT1)
22.04.2015 v 23:30 (ČT1)
29.04.2015 v 23:35 (ČT1)

VI (2/10)
 
TV program: MI-5 (Spooks)
01:10
dokument
minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 09:45 (ČT1)
19.11.2019 v 01:50 (ČT1)
24.11.2019 v 09:45 (ČT1)
26.11.2019 v 02:20 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
01:25
Z metropole, Týden v regionech
01:50
seriál
minih95926minih95926
Tísňová linka

Další díl/opakování:
23.04.2013 v 00:20 (ČT1)
30.04.2013 v 00:25 (ČT1)

 
TV program: Tísňová linka
02:20
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
02:45
dokument
Po stopách
Miroslav Vladyka se vypravil do kraje Vincence Priessnitze (2004)
03:00
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 01:30 (ČT1)
17.11.2019 v 01:45 (ČT1)
24.11.2019 v 00:55 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
03:25
zábava
minih72988minih72988
Manéž Bolka Polívky

Další díl/opakování:
24.11.2019 v 01:30 (ČT1)

04:40
film
minih107775
Chemik

Další díl/opakování:
10.05.2013 v 02:35 (ČT1)


Bakalářský příběh ČR (1982). Podle námětů televizních diváků.
ČT2
00:05
film
minih4382minih4382
Bob a Carol a Ted a Alice

Další díl/opakování:
10.08.2019 v 08:25 (AXN)
12.08.2019 v 21:15 (AXN White)

 
TV program: Bob, Caroline,Ted a Alice (Bob & Carol & Ted & Alice)
01:50
zábava
minih70644minih70644
Q

Další díl/opakování:
17.01.2013 v 03:20 (ČT2)
19.01.2013 v 00:35 (ČT2)
22.01.2013 v 01:10 (ČT2)
24.01.2013 v 03:20 (ČT2)
26.01.2013 v 00:25 (ČT2)
29.01.2013 v 01:30 (ČT2)
31.01.2013 v 03:20 (ČT2)

02:15
zábava
minih39085minih39085
Na stojáka

Další díl/opakování:
01.01.2018 v 00:03 (ČT2)

 
TV program: Na stojáka
02:40
dokument
Pološero - Tělo na míru
03:10
dokument
minih49739minih49739
03:55minih93155minih93155
Babylon

Další díl/opakování:
19.02.2013 v 03:00 (ČT2)
21.02.2013 v 11:30 (ČT2)

04:25
zábava
Všichni se ptají, komu to hrají
Hudebně-zábavný pořad věnovaný výtvarníkům (1981). Účinkují: J. Bohdalová, J. Pecha, Moravanka a M. ...

Hudebně-zábavný pořad věnovaný výtvarníkům (1981). Účinkují: J. Bohdalová, J. Pecha, Moravanka a M. Vágner

reklama
NOVA
00:30
zábava
minih103446minih103446
Big game

Další díl/opakování:
03.12.2013 v 00:25 (NOVA)


To nejlepší ze světového pokeru
01:25
Novashopping
01:30
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 06:00 (VOX)
17.11.2019 v 05:35 (VOX)
23.11.2019 v 05:50 (VOX)
24.11.2019 v 05:30 (VOX)

V (20)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
02:10
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:20 (Doma)
18.11.2019 v 14:05 (NOVA)
19.11.2019 v 00:05 (NOVA)
19.11.2019 v 00:40 (Doma)
19.11.2019 v 07:20 (Nova Cinema)
20.11.2019 v 00:15 (NOVA)
20.11.2019 v 00:45 (Doma)
20.11.2019 v 05:30 (Nova Cinema)

III (13)
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
02:50
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 23:20 (Nova 2)
18.11.2019 v 00:15 (Nova 2)
18.11.2019 v 13:10 (Dajto)
19.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
19.11.2019 v 13:10 (Dajto)
20.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
20.11.2019 v 13:05 (Dajto)
21.11.2019 v 00:25 (Nova 2)

VIII (9)
 
TV program: Přátelé (Friends)
Prima
00:50
seriál
minih43671minih43671
Myšlenky zločince

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 12:25 (AXN)
18.11.2019 v 16:20 (AXN HD)
18.11.2019 v 23:00 (JOJ)
19.11.2019 v 02:00 (WAU)
19.11.2019 v 12:25 (AXN)
19.11.2019 v 16:20 (AXN HD)
19.11.2019 v 23:40 (JOJ)
20.11.2019 v 00:35 (JOJ)

II (18)
 
TV program: Myšlenky zločince (Criminal Minds)
01:40
zábava
minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:25
zábava
minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 02:45 (Prima Cool)
18.11.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
19.11.2019 v 11:10 (Prima PLUS)
21.11.2019 v 20:15 (Prima Cool)
22.11.2019 v 11:05 (Prima Cool)
23.11.2019 v 08:50 (Prima)
25.11.2019 v 02:20 (Prima Cool)
25.11.2019 v 20:15 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
04:20
zábava
minih57208minih57208
Nikdo není dokonalý

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:20 (Prima LOVE)
18.11.2019 v 16:00 (Prima PLUS)
19.11.2019 v 11:20 (Prima LOVE)
19.11.2019 v 16:00 (Prima PLUS)
20.11.2019 v 11:20 (Prima LOVE)
20.11.2019 v 16:00 (Prima PLUS)
21.11.2019 v 11:15 (Prima LOVE)
21.11.2019 v 15:55 (Prima PLUS)

 
TV program: Nikdo není dokonalý
TV Barrandov
00:10
seriál
minih40118minih40118
Nejmladší z rodu Hamrů

Další díl/opakování:
05.02.2013 v 00:05 (TV Barrandov)
12.02.2013 v 00:20 (TV Barrandov)

(7)
 
TV program: Nejmladší z rodu Hamrů
01:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
03:30
seriál
minih52812minih52812
Flashpoint II (29)
 
TV program: Flashpoint
04:30minih103088minih103088
Na plac!

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
18.11.2019 v 03:35 (Kino Barrandov)
19.11.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
23.11.2019 v 03:30 (TV Barrandov)
24.11.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
28.11.2019 v 02:50 (TV Barrandov)


Nová šance pro herce z ulice: Pojďte s námi Na plac! aneb I hvězdy musely začít. Uvádějí Jan Musil a...

Nová šance pro herce z ulice: Pojďte s námi Na plac! aneb I hvězdy musely začít. Uvádějí Jan Musil a Petra Krajčinovič

 
TV program: Na plac!
04:50minih102491minih102491
Česká tajenka

Další díl/opakování:
26.10.2019 v 10:55 (Barrandov FAMILY)
02.11.2019 v 10:25 (Barrandov FAMILY)


Nová zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé o zajímavé ceny
 
TV program: Česká tajenka
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.281/0.206