TV Program - Čtvrtek 20. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:10
zábava
minih86478minih86478
Máte slovo s M. Jílkovou

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 01:40 (ČT1)
20.06.2019 v 01:40 (ČT1)
27.06.2019 v 01:30 (ČT1)

05:59
zprávy
minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 05:59 (ČT1)
18.06.2019 v 05:59 (ČT24)
19.06.2019 v 05:59 (ČT1)
19.06.2019 v 05:59 (ČT24)
20.06.2019 v 05:59 (ČT1)
20.06.2019 v 05:59 (ČT24)
21.06.2019 v 05:59 (ČT1)
21.06.2019 v 05:59 (ČT24)

05:00
dokument
Domácí lékař aneb Nic není jen tak
Celiakie. Dokument (2007). Jak se nenechat zaskočit zdravotními problémy
05:10
zábava
StarDance V ...kolem dokola
Exkluzivní pohled do zákulisí taneční show
05:15
seriál
minih60004minih60004
Bratři a sestry

Další díl/opakování:
22.12.2014 v 06:10 (Universal Ch.)
23.12.2014 v 04:20 (Universal Ch.)
24.12.2014 v 04:15 (Universal Ch.)
25.12.2014 v 02:40 (Universal Ch.)
26.12.2014 v 02:40 (Universal Ch.)
27.12.2014 v 03:10 (Universal Ch.)
28.12.2014 v 03:50 (Universal Ch.)
29.12.2014 v 01:40 (Universal Ch.)

 
TV program: Bratři a sestry (Brothers & Sisters)
05:59
zábava
minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 02:20 (ČT1)
17.06.2019 v 05:59 (ČT2)
18.06.2019 v 02:00 (ČT1)
18.06.2019 v 05:59 (ČT2)
19.06.2019 v 02:15 (ČT1)
19.06.2019 v 05:59 (ČT2)
20.06.2019 v 02:40 (ČT1)
20.06.2019 v 05:59 (ČT2)
21.06.2019 v 02:10 (ČT1)

05:00
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 11:45 (Nova 2)
18.06.2019 v 13:40 (Dajto)
19.06.2019 v 00:05 (Nova 2)
19.06.2019 v 13:40 (Dajto)
20.06.2019 v 00:05 (Nova 2)
20.06.2019 v 13:40 (Dajto)
21.06.2019 v 00:10 (Nova 2)
21.06.2019 v 13:40 (Dajto)

VII (22)
 
TV program: Přátelé (Friends)
05:20
Novashopping
05:59
zábava
minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 01:35 (Nova Gold)
19.06.2019 v 03:15 (Nova International)
19.06.2019 v 05:55 (NOVA)
20.06.2019 v 01:40 (Nova Gold)
20.06.2019 v 03:15 (Nova International)
20.06.2019 v 05:55 (NOVA)
21.06.2019 v 01:40 (Nova Gold)
21.06.2019 v 03:20 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:05
zprávy
Zpravodajství FTV Prima Zpravodajství FTV Prima
07:10
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 00:30 (Prima)
13.06.2019 v 01:00 (Prima)
14.06.2019 v 00:45 (Prima)
15.06.2019 v 00:00 (Prima)
17.06.2019 v 14:30 (Prima)
18.06.2019 v 00:25 (Prima)
19.06.2019 v 00:35 (Prima)
20.06.2019 v 01:00 (Prima)
21.06.2019 v 00:50 (Prima)

IV (16)
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
05:25
seriál
minih56982minih56982
Druhá šance III (11)
 
TV program: Druhá šance (Once and Again)
06:05minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
16.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
22.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
23.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
29.06.2019 v 05:35 (TV Barrandov)
30.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
08:30
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
17.06.2019 v 08:30 (ČT2)
18.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.06.2019 v 08:30 (ČT2)
19.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.06.2019 v 08:30 (ČT2)
20.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.06.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
seriál
minih41913minih41913
Willy Fog na cestě kolem světa

Další díl/opakování:
28.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
29.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
30.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
31.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
03.09.2018 v 06:55 (Dvojka)

(15/26)
 
TV program: Willy Fog na cestě kolem světa (La Vuelta al mundo de Willy Fog)
09:25
seriál
minih25787minih25787
Sever a Jih

Další díl/opakování:
19.02.2015 v 20:10 (Filmbox Plus)
27.02.2015 v 17:30 (Filmbox Plus)

II (5/12)
 
TV program: Sever a Jih (North and South)
10:15
zábava
minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 15:30 (ČT1)
14.06.2019 v 21:40 (ČT1)
15.06.2019 v 11:05 (ČT1)
20.06.2019 v 15:30 (ČT1)
21.06.2019 v 21:40 (ČT1)
22.06.2019 v 11:05 (ČT1)
25.06.2019 v 10:45 (ČT1)
27.06.2019 v 15:20 (ČT1)
28.06.2019 v 21:55 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
11:00
zábava
minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
11:55
zábava
StarDance V ...kolem dokola
Exkluzivní pohled do zákulisí taneční show
ČT2
08:30
Panorama
09:00
zábava
Folklorika
Magazín. Smedoma je název občanského sdružení ze Strání, jehož členové se rozhodli zpracovat jednu z...

Magazín. Smedoma je název občanského sdružení ze Strání, jehož členové se rozhodli zpracovat jednu známou místní baladu poněkud jinak

09:30
dokument
Ztracené adresy
Nové Údolí. Dokumentární cyklus. Smrt zatáhla za obcí železnou oponu. Počítačová současnost probouzí...

Nové Údolí. Dokumentární cyklus. Smrt zatáhla za obcí železnou oponu. Počítačová současnost probouzí, co minulost pohřbila

09:50
dokument
minih67488minih67488
Mýty a fakta historie: Zákulisí Vatikánu

Další díl/opakování:
11.01.2014 v 23:55 (ČT2)

(1/2)
10:35
dokument
Papá
Dokument (2009). Na thajských ostrovech žije mezi domorodci svérázný Čech
11:05
zábava
Zdivočelá země tentokrát nevážně
11:20
dokument
minih36057minih36057
Putování za vínem: Jihoafrická republika

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 05:00 (ČT2)
17.06.2019 v 14:15 (ČT2)
20.06.2019 v 05:00 (ČT2)
27.06.2019 v 05:00 (ČT2)

 
TV program: Putování za vínem
11:50
dokument
minih55733minih55733
Praha, město věží

Další díl/opakování:
25.12.2012 v 05:35 (ČT2)

(16/16)
 
TV program: Praha, město věží
reklama
NOVA
09:00
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 22:50 (Nova Gold)
18.06.2019 v 23:30 (Nova International)
19.06.2019 v 08:50 (NOVA)
19.06.2019 v 08:55 (Nova International)
19.06.2019 v 12:10 (Nova Gold)
20.06.2019 v 08:55 (Nova International)
20.06.2019 v 09:00 (NOVA)
20.06.2019 v 12:10 (Nova Gold)

(2308)
 
TV program: Ulice
09:55
film
minih16197minih16197
Poklad byzantského kupce

Další díl/opakování:
19.05.2019 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Poklad byzantského kupce
Prima
08:20
seriál
minih44845minih44845
Kutil Tim

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 08:45 (Nova 2)
16.06.2019 v 08:30 (Nova 2)
17.06.2019 v 08:15 (Nova 2)
18.06.2019 v 08:20 (Nova 2)
19.06.2019 v 08:25 (Nova 2)
20.06.2019 v 08:15 (Nova 2)
21.06.2019 v 08:15 (Nova 2)
22.06.2019 v 08:25 (Nova 2)

VIII (11)
 
TV program: Kutil Tim (Home Improvement)
09:00
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H.

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 07:25 (Prima)
13.06.2019 v 07:25 (Prima)
14.06.2019 v 07:25 (Prima)
15.06.2019 v 07:05 (Prima)
16.06.2019 v 07:15 (Prima)
17.06.2019 v 07:25 (Prima)
18.06.2019 v 07:25 (Prima)
19.06.2019 v 07:20 (Prima)
20.06.2019 v 07:25 (Prima)

(78, 79)
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
10:00
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
17.06.2019 v 17:50 (Prima)
18.06.2019 v 03:15 (Prima)
18.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
19.06.2019 v 03:25 (Prima)
19.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
20.06.2019 v 03:45 (Prima)
20.06.2019 v 10:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
10:45
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

VI (16)
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
11:40
seriál
minih86140minih86140
Schimanski: Pozor na tu holku

Další díl/opakování:
20.08.2017 v 23:25 (ČT1)

 
TV program: Schimanski
TV Barrandov
08:20minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
09:25
seriál
minih42253minih42253
Hříchy pro pátera Knoxe

Další díl/opakování:
01.06.2014 v 11:00 (ČT1)
08.06.2014 v 10:55 (ČT1)

(7, 8)
 
TV program: Hříchy pro pátera Knoxe


ČT1
12:00
zprávy
Zprávy ve 12
Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20
zprávy
BBV, Předpověď počasí, Události v region...
12:30
zábava
minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.05.2019 v 12:30 (ČT1)
02.06.2019 v 02:45 (ČT1)
03.06.2019 v 12:30 (ČT1)
04.06.2019 v 12:30 (ČT1)
05.06.2019 v 12:30 (ČT1)
06.06.2019 v 12:30 (ČT1)
07.06.2019 v 12:30 (ČT1)
09.06.2019 v 02:50 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
14:00
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 01:05 (ČT1)
16.06.2019 v 00:05 (ČT1)
17.06.2019 v 01:30 (ČT1)
19.06.2019 v 00:45 (ČT1)
21.06.2019 v 04:40 (ČT1)
22.06.2019 v 01:10 (ČT1)
23.06.2019 v 00:00 (ČT1)
24.06.2019 v 01:05 (ČT1)
25.06.2019 v 00:10 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
14:25
zábava
minih45436minih45436
Možná přijde i kouzelník

Další díl/opakování:
22.12.2014 v 23:10 (ČT1)
23.12.2014 v 23:05 (ČT1)
28.12.2014 v 22:55 (ČT1)
02.01.2015 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Možná přijde i kouzelník
15:45
dokument
minih58641minih58641
Po stopách hvězd

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 02:10 (ČT1)
19.06.2019 v 11:00 (ČT1)
24.06.2019 v 13:35 (ČT1)
26.06.2019 v 11:00 (ČT1)
29.06.2019 v 06:00 (ČT1)

 
TV program: Po stopách hvězd
ČT2
12:05
zábava
Putování za písničkou
Zábavný pořad (2011). S Jožkou Šmukařem po krajích českých, moravských a slezských - z pražského Žof...

Zábavný pořad (2011). S Jožkou Šmukařem po krajích českých, moravských a slezských - z pražského Žofína písničky Karla Hašlera hraje a zpívá staropražská kapela Hašlerka. Host V. Preiss

12:35
dokument
Divočina bez hranic
Duna - Ipoly Nemzeti Park. Dokument. S Tomášek Kočkem po staré římské cestě kolem Dunaje, na středov...

Duna - Ipoly Nemzeti Park. Dokument. S Tomášek Kočkem po staré římské cestě kolem Dunaje, na středověký Visegrád a ostrov Szentendre v dokumentárním cyklu České televize

13:00
dokument
minih29600minih29600
13:35
zábava
minih97080minih97080
Chcete je?

Další díl/opakování:
11.06.2019 v 13:50 (ČT2)
13.06.2019 v 02:40 (ČT2)
18.06.2019 v 13:45 (ČT2)
20.06.2019 v 03:15 (ČT2)
25.06.2019 v 13:50 (ČT2)
27.06.2019 v 03:05 (ČT2)

13:40
dokument
Cesty víry: Zpráva o přípravě na konec s...
Dokument. O lidech, kteří vzali vážně biblickou zprávu o závěru dějin
14:10
zábava
Česká mše vánoční v Římě
Poetické vánoční zastavení - Věčné město a české Vánoce (2008)
14:35
film
minih47211minih47211
Vánoční únos

Další díl/opakování:
24.12.2018 v 17:15 (WAU)
26.12.2018 v 12:10 (PLUS)

 
TV program: Vánoční únos (Holiday in Handcuffs)
reklama
NOVA
12:00
sport
minih72902minih72902
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 02:30 (Nova International)
19.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
19.06.2019 v 19:30 (NOVA)
20.06.2019 v 02:25 (Nova International)
20.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
20.06.2019 v 19:30 (NOVA)
21.06.2019 v 02:35 (Nova International)
21.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
12:40
seriál
minih54768minih54768
Námořní hlídka

Další díl/opakování:
20.09.2018 v 09:45 (CBS Reality)
21.09.2018 v 09:45 (CBS Reality)
22.09.2018 v 11:50 (CBS Reality)
23.09.2018 v 03:15 (CBS Reality)
24.09.2018 v 03:15 (CBS Reality)
25.09.2018 v 09:45 (CBS Reality)
26.09.2018 v 09:45 (CBS Reality)
27.09.2018 v 09:45 (CBS Reality)

II (1)
 
TV program: Námořní hlídka (Sea Patrol)
13:40
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

(15)
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:40
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
19.05.2019 v 01:45 (NOVA)
25.05.2019 v 09:50 (Markíza)
26.05.2019 v 07:00 (Markíza)
26.05.2019 v 20:15 (Dajto)

III (3)
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:35
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 06:00 (VOX)
16.06.2019 v 05:05 (VOX)
22.06.2019 v 05:30 (VOX)
23.06.2019 v 05:25 (VOX)

V (10)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
Prima
13:30
seriál
minih51360minih51360
Castle na zabití

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 22:55 (Prima Krimi)
15.06.2019 v 17:15 (Prima Krimi)
16.06.2019 v 17:45 (Prima Krimi)
17.06.2019 v 16:00 (WAU)
17.06.2019 v 17:30 (Prima Krimi)
18.06.2019 v 16:00 (WAU)
18.06.2019 v 17:30 (Prima Krimi)
19.06.2019 v 16:00 (WAU)

III (20)
 
TV program: Castle na zabití (Castle)
14:25
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 00:30 (Prima)
13.06.2019 v 01:00 (Prima)
14.06.2019 v 00:45 (Prima)
15.06.2019 v 00:00 (Prima)
17.06.2019 v 14:30 (Prima)
18.06.2019 v 00:25 (Prima)
19.06.2019 v 00:35 (Prima)
20.06.2019 v 01:00 (Prima)
21.06.2019 v 00:50 (Prima)

IV (17)
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
15:20
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 15:30 (Dajto)
16.06.2019 v 16:15 (Dajto)
22.06.2019 v 15:35 (Dajto)
23.06.2019 v 15:35 (Dajto)
29.06.2019 v 15:30 (Dajto)
30.06.2019 v 15:30 (Dajto)

IV (1)
 
TV program: Walker, Texas Ranger
TV Barrandov
12:10
film
minih63329minih63329
Bojovnice

Další díl/opakování:
21.12.2012 v 12:50 (TV Barrandov)

(1, 2)
15:10
seriál
minih94877minih94877
Tereza, Moric a Konstantin

Další díl/opakování:
29.03.2013 v 14:45 (TV Barrandov)
02.04.2013 v 14:30 (TV Barrandov)
03.04.2013 v 14:30 (TV Barrandov)
04.04.2013 v 14:45 (TV Barrandov)
05.04.2013 v 14:40 (TV Barrandov)
08.04.2013 v 14:45 (TV Barrandov)
09.04.2013 v 14:40 (TV Barrandov)
10.04.2013 v 14:50 (TV Barrandov)

(138)
ČT1
16:10
dokument
minih46646minih46646
Cestománie

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:00 (ČT1)
18.06.2019 v 17:00 (ČT1)
19.06.2019 v 16:55 (ČT1)
21.06.2019 v 15:05 (ČT1)
24.06.2019 v 17:00 (ČT1)
25.06.2019 v 17:00 (ČT1)
26.06.2019 v 17:00 (ČT1)
27.06.2019 v 17:00 (ČT1)
28.06.2019 v 15:05 (ČT1)

 
TV program: Cestománie
16:40
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 00:10 (ČT1)
17.06.2019 v 11:30 (ČT1)
18.06.2019 v 04:50 (ČT1)
19.06.2019 v 00:20 (ČT1)
20.06.2019 v 01:10 (ČT1)
21.06.2019 v 01:05 (ČT1)
22.06.2019 v 00:15 (ČT1)
24.06.2019 v 11:30 (ČT1)
25.06.2019 v 11:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:05
zábava
minih87740minih87740
Trumfy Miroslava Donutila

Další díl/opakování:
05.09.2018 v 14:15 (ČT1)

 
TV program: Trumfy Miroslava Donutila
18:00
zprávy
Události v regionech
18:25
zábava
Sovákoviny
Zábavný pořad (2010). Jaký humor miloval a čemu se Jiří Sovák sám rád smál, prozradí Jiří Štěpnička....

Zábavný pořad (2010). Jaký humor miloval a čemu se Jiří Sovák sám rád smál, prozradí Jiří Štěpnička. Spoluúčinkují M. Rottrová a Rock'n'Roll Band Marcela Woodmana

18:50
zábava
StarDance V ...kolem dokola
Exkluzivní pohled do zákulisí taneční show
18:55
zprávy
Události za okamžik a počasí
19:00
zprávy
minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 18:55 (ČT24)
17.06.2019 v 18:55 (ČT1)
18.06.2019 v 18:55 (ČT1)
18.06.2019 v 18:55 (ČT24)
19.06.2019 v 18:55 (ČT1)
19.06.2019 v 18:55 (ČT24)
20.06.2019 v 18:55 (ČT1)
20.06.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:50
sport
minih53608minih53608
Branky, body, vteřiny

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 19:50 (ČT24)
17.06.2019 v 19:50 (ČT1)
18.06.2019 v 19:50 (ČT1)
18.06.2019 v 19:50 (ČT24)
19.06.2019 v 19:50 (ČT1)
19.06.2019 v 19:50 (ČT24)
20.06.2019 v 19:50 (ČT1)
20.06.2019 v 19:50 (ČT24)

 
TV program: Branky, body, vteřiny
19:59
Šťastných deset
ČT2
16:05
dokument
Domácí lékař aneb Nic není jen tak
Otřes mozku. Dokument (2008). Jak se nenechat zaskočit zdravotními problémy
16:10
dokument
Medicína pro 21. století
Revmatoidní artritida. Dokument. Nemoci, na které se dříve umíralo, se dnes dají léčit
16:30
dokument
Televizní klub neslyšících
Pořad pro neslyšící a jejich přátele
17:00
děti
minih84980minih84980
Planeta YÓ

Další díl/opakování:
11.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
12.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
13.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
17.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
18.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
19.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
20.06.2019 v 16:10 (ČT :D)
24.06.2019 v 16:10 (ČT :D)

 
TV program: Planeta YÓ
18:20
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
17.06.2019 v 08:30 (ČT2)
18.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.06.2019 v 08:30 (ČT2)
19.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.06.2019 v 08:30 (ČT2)
20.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.06.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
18:45
děti
Večerníček
18:55
seriál
Víkendáři (13/13)
Animovaný seriál z produkce Walta Disneye. Čtyři kamarádi se snaží o víkendech zažít co nejvíce zába...

Animovaný seriál z produkce Walta Disneye. Čtyři kamarádi se snaží o víkendech zažít co nejvíce zábavy

19:25
seriál
minih53591minih53591
Neuvěřitelné příběhy

Další díl/opakování:
16.06.2019 v 08:25 (Nova Cinema)
20.06.2019 v 03:20 (Nova Cinema)
23.06.2019 v 06:50 (Nova Cinema)
27.06.2019 v 03:50 (Nova Cinema)
30.06.2019 v 08:05 (Nova Cinema)

(33/47)
 
TV program: Neuvěřitelné příběhy (Amazing Stories)
19:50
zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
reklama
NOVA
16:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 11:45 (Nova 2)
18.06.2019 v 13:40 (Dajto)
19.06.2019 v 00:05 (Nova 2)
19.06.2019 v 13:40 (Dajto)
20.06.2019 v 00:05 (Nova 2)
20.06.2019 v 13:40 (Dajto)
21.06.2019 v 00:10 (Nova 2)
21.06.2019 v 13:40 (Dajto)

VII (23)
 
TV program: Přátelé (Friends)
17:00
sport
minih72902minih72902
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 02:30 (Nova International)
19.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
19.06.2019 v 19:30 (NOVA)
20.06.2019 v 02:25 (Nova International)
20.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
20.06.2019 v 19:30 (NOVA)
21.06.2019 v 02:35 (Nova International)
21.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
17:30
seriál
minih44422minih44422
Námořní vyšetřovací služba

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 21:15 (KABEL1)
15.06.2019 v 01:00 (KABEL1)
16.06.2019 v 21:00 (AXN)
17.06.2019 v 09:00 (AXN HD)
18.06.2019 v 09:00 (AXN HD)
19.06.2019 v 09:00 (AXN HD)
20.06.2019 v 09:00 (AXN HD)
20.06.2019 v 16:30 (KABEL1)

VI (15)
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 22:50 (Nova Gold)
18.06.2019 v 23:30 (Nova International)
19.06.2019 v 08:50 (NOVA)
19.06.2019 v 08:55 (Nova International)
19.06.2019 v 12:10 (Nova Gold)
20.06.2019 v 08:55 (Nova International)
20.06.2019 v 09:00 (NOVA)
20.06.2019 v 12:10 (Nova Gold)

(2309)
 
TV program: Ulice
19:30
sport
minih72902minih72902
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 02:30 (Nova International)
19.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
19.06.2019 v 19:30 (NOVA)
20.06.2019 v 02:25 (Nova International)
20.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
20.06.2019 v 19:30 (NOVA)
21.06.2019 v 02:35 (Nova International)
21.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
Prima
16:15
film
minih49975minih49975
18:00
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
17.06.2019 v 17:50 (Prima)
18.06.2019 v 03:15 (Prima)
18.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
19.06.2019 v 03:25 (Prima)
19.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
20.06.2019 v 03:45 (Prima)
20.06.2019 v 10:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
18:55
zprávy
minih82845minih82845
Zprávy FTV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:20
zprávy
minih84812minih84812
Krimi zprávy

Další díl/opakování:
14.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
14.06.2018 v 19:25 (Prima)
15.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
15.06.2018 v 19:25 (Prima)
16.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)
16.06.2018 v 19:25 (Prima)
17.06.2018 v 19:25 (Prima)
17.06.2018 v 19:25 (Prima PLUS)

 
TV program: Krimi zprávy
19:35
zprávy
minih105729
Krimi plus
Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy
19:50
zprávy
minih82821minih82821
TV Barrandov
16:15
film
minih9619minih9619
Jestřáb kontra Hrdlička

Další díl/opakování:
21.06.2018 v 16:00 (CS Film)

 
TV program: Jestřáb kontra Hrdlička
18:05minih88742minih88742
Co bude dnes k večeři?

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 05:55 (Kino Barrandov)
13.06.2019 v 05:45 (Kino Barrandov)
14.06.2019 v 05:50 (Kino Barrandov)
16.06.2019 v 05:50 (Kino Barrandov)
21.06.2019 v 05:50 (Kino Barrandov)
24.06.2019 v 05:55 (Kino Barrandov)
25.06.2019 v 05:45 (Kino Barrandov)
26.06.2019 v 05:45 (Kino Barrandov)

 
TV program: Co bude dnes k večeři?
18:25minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
16.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
22.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
23.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
29.06.2019 v 05:35 (TV Barrandov)
30.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
20:00
film
minih30403minih30403
Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka

Další díl/opakování:
16.06.2016 v 21:05 (ČT1)

 
TV program: Otec neznámý aneb cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka
21:25
zábava
Koncert proti konci světa
22:55
film
minih23650minih23650
Zatímco jsi spal

Další díl/opakování:
19.04.2019 v 07:45 (Cinemax)
27.04.2019 v 15:30 (Cinemax2)
12.05.2019 v 14:35 (Cinemax)
27.05.2019 v 08:35 (Cinemax)

 
TV program: Zatímco jsi spal (While You Were Sleeping)
ČT2
20:00
dokument
minih83014minih83014
2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 09:25 (ČT2)
26.12.2012 v 10:55 (ČT2)

 
TV program: 2012 – Mayská proroctví a kruhy v obilí (Mayan Prophecies and Crop Circles – An Extraordinary Connection)
21:00
dokument
Padělky: časovaná bomba
Dokument Fr. Kvetoucí obchod s napodobeninami značkového zboží je virem, který zraňuje i zabíjí
22:00
film
minih78986minih78986
Mogadišu

Další díl/opakování:
17.07.2018 v 22:20 (Kino Barrandov)
26.07.2018 v 20:20 (Barrandov plus)


Thriller N (2008). Dramatická rekonstrukce únosu letadla, který v roce 1977 sledoval celý svět.
 
TV program: Mogadišu (Mogadischu)
23:50
zábava
minih72599minih72599
Třistatřicettři

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 22:50 (ČT art)

reklama
NOVA
20:20
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 21:40 (Nova Gold)
19.06.2019 v 00:15 (Nova International)
19.06.2019 v 03:55 (NOVA)
19.06.2019 v 16:10 (Nova Gold)
20.06.2019 v 00:15 (Nova International)
20.06.2019 v 03:55 (NOVA)
20.06.2019 v 16:10 (Nova Gold)
21.06.2019 v 00:25 (Nova International)

(384)
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:40
film
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 15:55 (NOVA)
14.06.2019 v 17:00 (WAU)
15.06.2019 v 01:20 (NOVA)
17.06.2019 v 15:55 (NOVA)
17.06.2019 v 21:00 (WAU)
18.06.2019 v 02:05 (NOVA)
18.06.2019 v 17:00 (WAU)
19.06.2019 v 02:00 (NOVA)

IX (18)
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
22:35
sport
minih72902minih72902
Televizní noviny: Cesta na Hrad

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 02:30 (Nova International)
19.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
19.06.2019 v 19:30 (NOVA)
20.06.2019 v 02:25 (Nova International)
20.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)
20.06.2019 v 19:30 (NOVA)
21.06.2019 v 02:35 (Nova International)
21.06.2019 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Televizní noviny
23:15
film
minih14007minih14007
Není úniku

Další díl/opakování:
30.05.2019 v 20:15 (Dajto)
01.06.2019 v 00:40 (Markíza)

 
TV program: Není úniku (Nowhere To Run)
Prima
20:00
zábava
minih72062minih72062
VIP PROSTŘENO!

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
17.06.2019 v 17:50 (Prima)
18.06.2019 v 03:15 (Prima)
18.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
19.06.2019 v 03:25 (Prima)
19.06.2019 v 10:30 (Prima LOVE)
20.06.2019 v 03:45 (Prima)
20.06.2019 v 10:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
21:20
film
minih49194minih49194
Dvojí hra

Další díl/opakování:
12.04.2019 v 22:05 (AMC)
13.04.2019 v 15:15 (AMC)
16.04.2019 v 18:25 (AMC)
24.05.2019 v 20:05 (Film+)
27.05.2019 v 12:55 (Film+)
29.05.2019 v 18:20 (Film+)

 
TV program: Dvojí hra (Duplicity)
23:45
seriál
minih103644minih103644
Firma

Další díl/opakování:
12.08.2015 v 04:20 (Prima Cool)
13.08.2015 v 04:10 (Prima Cool)
19.08.2015 v 04:15 (Prima Cool)
20.08.2015 v 04:45 (Prima Cool)
21.08.2015 v 04:50 (Prima Cool)
23.08.2015 v 04:40 (Prima Cool)
25.08.2015 v 05:00 (Prima Cool)
26.08.2015 v 04:30 (Prima Cool)
27.08.2015 v 04:15 (Prima Cool)

(3)
 
TV program: Firma (The Firm)
TV Barrandov
20:00
film
minih74383minih74383
22:15
film
minih62309minih62309
ČT1
00:35
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 00:10 (ČT1)
17.06.2019 v 11:30 (ČT1)
18.06.2019 v 04:50 (ČT1)
19.06.2019 v 00:20 (ČT1)
20.06.2019 v 01:10 (ČT1)
21.06.2019 v 01:05 (ČT1)
22.06.2019 v 00:15 (ČT1)
24.06.2019 v 11:30 (ČT1)
25.06.2019 v 11:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
01:00
Zajímavosti z regionů - Brno
01:25
Zajímavosti z regionů - Ostrava
01:55
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 01:05 (ČT1)
16.06.2019 v 00:05 (ČT1)
17.06.2019 v 01:30 (ČT1)
19.06.2019 v 00:45 (ČT1)
21.06.2019 v 04:40 (ČT1)
22.06.2019 v 01:10 (ČT1)
23.06.2019 v 00:00 (ČT1)
24.06.2019 v 01:05 (ČT1)
25.06.2019 v 00:10 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
02:20
dokument
minih58641minih58641
Po stopách hvězd

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 02:10 (ČT1)
19.06.2019 v 11:00 (ČT1)
24.06.2019 v 13:35 (ČT1)
26.06.2019 v 11:00 (ČT1)
29.06.2019 v 06:00 (ČT1)

 
TV program: Po stopách hvězd
02:45
zábava
Komediograf
Zábavný pořad (2009). Legendární kabaretní koktejl skečů, scének, paradoxů a černého humoru v podání...

Zábavný pořad (2009). Legendární kabaretní koktejl skečů, scének, paradoxů a černého humoru v podání Tomáše Matonohy, Pavla Lišky, Marka Daniela, Josefa Poláška a dalších

03:15
zábava
minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 01:35 (ČT1)
16.06.2019 v 04:20 (ČT1)
17.06.2019 v 04:50 (ČT1)
19.06.2019 v 01:50 (ČT1)
23.06.2019 v 04:25 (ČT1)
24.06.2019 v 04:25 (ČT1)
25.06.2019 v 00:45 (ČT1)
26.06.2019 v 04:50 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
03:40
zábava
Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli
Zábavný pořad (1993). Nejen na divadlo Semafor vzpomínají W. Matuška, P. Filipovská, M. Křížková a O...

Zábavný pořad (1993). Nejen na divadlo Semafor vzpomínají W. Matuška, P. Filipovská, M. Křížková a O. Blechová, hostitelem je O. Suchý

04:30
film
minih64177minih64177
ČT2
00:45
seriál
minih39195minih39195
Andělé v Americe

Další díl/opakování:
19.02.2017 v 03:15 (HBO3)
20.02.2017 v 04:05 (HBO3)

(3/6)
 
TV program: Andělé v Americe (Angels in America)
01:40
hudba
Dianne Reeves (1/2)
Triumfální vystoupení královny současného jazzového vokálu v pařížském Divadle Chatelet (2010)
02:30
dokument
minih48380minih48380
Moje rodina

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
19.06.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
20.06.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
21.06.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
22.06.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
23.06.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
24.06.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
25.06.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)

V (8/14)
 
TV program: Moje rodina (My Family)
03:00
zábava
Kvarteto
Magazín
03:25
dokument
minih73646minih73646
Uchem jehly

Další díl/opakování:
11.06.2019 v 18:55 (ČT2)
13.06.2019 v 05:30 (ČT2)
15.06.2019 v 03:20 (ČT2)
16.06.2019 v 12:45 (ČT2)
18.06.2019 v 18:55 (ČT2)
20.06.2019 v 05:30 (ČT2)
23.06.2019 v 12:45 (ČT2)
25.06.2019 v 18:55 (ČT2)
27.06.2019 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Uchem jehly
03:55
dokument
minih73749minih73749
Náš venkov

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 13:15 (ČT2)
15.06.2019 v 05:30 (ČT2)
19.06.2019 v 13:15 (ČT2)
22.06.2019 v 05:30 (ČT2)
26.06.2019 v 13:35 (ČT2)
29.06.2019 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Náš venkov
04:10
zábava
Čtení na dobrou noc
O svobodě. Zábavný pořad (1992). Z knihy V. Fischla Hovory s Janem Masarykem čte M. Částek
04:20
dokument
Veselé vánoční hody
Dokument (1981). Pastýřská vánoční hra
04:45
dokument
Poutní místa
Bozkov. Dokument (2005). O putování po stopách hlubokých tradic a prastaré víry
reklama
NOVA
01:05
Novashopping
01:15
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 06:00 (VOX)
16.06.2019 v 05:05 (VOX)
22.06.2019 v 05:30 (VOX)
23.06.2019 v 05:25 (VOX)

V (10)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
02:00
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

(15)
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
03:10
zábava
minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
19.06.2019 v 04:50 (Nova International)
20.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
21.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
21.06.2019 v 04:55 (Nova International)
22.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
22.06.2019 v 04:35 (Nova International)
23.06.2019 v 02:40 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
03:45
zábava
minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 06:40 (Nova Gold)
20.06.2019 v 06:40 (Nova Gold)
21.06.2019 v 06:40 (Nova Gold)
22.06.2019 v 06:10 (Nova International)
23.06.2019 v 03:05 (NOVA)
24.06.2019 v 02:45 (NOVA)
24.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
25.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
04:35
seriál
minih90271minih90271
V dobrém i zlém

Další díl/opakování:
30.11.2018 v 08:25 (Doma)
01.12.2018 v 08:30 (Doma)
02.12.2018 v 08:25 (Doma)
03.12.2018 v 04:20 (Doma)
04.12.2018 v 08:30 (Doma)
05.12.2018 v 08:25 (Doma)
06.12.2018 v 08:30 (Doma)
07.12.2018 v 08:25 (Doma)

IV (4)
 
TV program: V dobrém i zlém (Til Death)
Prima
00:35
seriál
minih69467minih69467
Živí mrtví

Další díl/opakování:
16.06.2019 v 23:05 (WAU)
17.06.2019 v 00:05 (WAU)
20.06.2019 v 23:15 (RTL2)
21.06.2019 v 00:35 (RTL2)
23.06.2019 v 23:05 (WAU)
24.06.2019 v 00:30 (WAU)
27.06.2019 v 23:20 (RTL2)
28.06.2019 v 00:05 (RTL2)

(3)
 
TV program: Živí mrtví (The Walking Dead)
01:25
zábava
minih103089minih103089
Reportéři na vaší straně

Další díl/opakování:
28.04.2013 v 19:40 (Prima)
29.04.2013 v 19:40 (Prima)
30.04.2013 v 19:40 (Prima)
01.05.2013 v 19:40 (Prima)
02.05.2013 v 19:40 (Prima)
03.05.2013 v 03:25 (Prima)
04.05.2013 v 18:00 (Prima)
05.05.2013 v 19:40 (Prima)
06.05.2013 v 19:40 (Prima)

02:05
zábava
minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:50
zábava
minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 21:30 (Prima PLUS)
18.06.2019 v 11:55 (Prima PLUS)
22.06.2019 v 11:50 (Prima LOVE)
23.06.2019 v 11:55 (Prima)
23.06.2019 v 12:05 (Prima PLUS)
24.06.2019 v 21:35 (Prima PLUS)
25.06.2019 v 11:55 (Prima PLUS)
29.06.2019 v 11:20 (Prima LOVE)

 
TV program: Receptář prima nápadů
TV Barrandov
00:00
RYCHLÉ ZPRÁVY
00:10
seriál
minih70246minih70246
Strážce svědomí

Další díl/opakování:
10.01.2013 v 00:25 (TV Barrandov)
16.01.2013 v 00:40 (TV Barrandov)
17.01.2013 v 00:35 (TV Barrandov)
18.01.2013 v 00:00 (TV Barrandov)
24.01.2013 v 00:40 (TV Barrandov)
25.01.2013 v 00:15 (TV Barrandov)

(3)
 
TV program: Strážce svědomí (Naznaczony)
00:55minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:55
seriál
minih52812minih52812
Flashpoint II (14)
 
TV program: Flashpoint
04:15
seriál
minih49621minih49621
Samia a Gregor

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 18:50 (Kino Barrandov)
19.06.2019 v 17:45 (Kino Barrandov)
20.06.2019 v 08:00 (MDR)
20.06.2019 v 17:45 (Kino Barrandov)
21.06.2019 v 08:00 (MDR)
21.06.2019 v 09:55 (ARD)
21.06.2019 v 14:20 (ORF2)
21.06.2019 v 17:50 (Kino Barrandov)

(69)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.265/0.138