TV Program - Sobota 6. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)
14.04.2020 v 12:30 (ČT1)
15.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:55
Raníček s Dádou
06:10
Šikulové
06:25
seriál
minih54907minih54907
Sezame, pojď si hrát

Další díl/opakování:
05.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
06.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
07.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
08.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
09.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
10.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
11.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
12.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
13.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)

25
 
TV program: Sezame, pojď si hrát (Play with Me Sesame)
06:50
seriál
minih49830minih49830
Garfield a přátelé

Další díl/opakování:
03.12.2010 v 15:30 (ČT1)
04.12.2010 v 06:55 (ČT1)
10.12.2010 v 15:35 (ČT1)
11.12.2010 v 06:55 (ČT1)

II 15
 
TV program: Garfield a přátelé (Garfield and Friends)
07:15
seriál
minih126803minih126803
Ztracené hračky

Další díl/opakování:
29.06.2019 v 07:05 (ČT2)
29.06.2019 v 07:05 (ČT :D)
30.06.2019 v 07:05 (ČT2)
30.06.2019 v 07:05 (ČT :D)
06.07.2019 v 07:05 (ČT :D)
06.07.2019 v 07:05 (ČT2)
07.07.2019 v 07:05 (ČT :D)
07.07.2019 v 07:05 (ČT2)

8
 
TV program: Ztracené hračky (The Forgotten Toys)
07:25
seriál
minih57792minih57792
Záhada hradu Černá růže

Další díl/opakování:
11.08.2014 v 05:45 (Filmbox Extra)
12.08.2014 v 05:10 (Filmbox Extra)
13.08.2014 v 05:45 (Filmbox Extra)
14.08.2014 v 05:30 (Filmbox Extra)
15.08.2014 v 05:15 (Filmbox Extra)

6
 
TV program: Záhada hradu Černá růže (The Mystery of Black Rose Castle)
07:50
Hurá, škola!
05:00
Malíři se rodí vousatí
05:25
Výtvarnické konfese 8
05:50minih72870minih72870
Tisíc let české myslivosti

Další díl/opakování:
15.11.2017 v 13:50 (ČT2)
22.11.2017 v 13:40 (ČT2)
29.11.2017 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Tisíc let české myslivosti
06:15
Správy STV
06:40
Diagnóza
06:55
Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
06:55minih72654minih72654
Partnerské vztahy aneb Návod na přežití (?) [TV pořad]

Další díl/opakování:
07.03.2013 v 08:30 (ČT2)
08.03.2013 v 08:30 (ČT2)
11.03.2013 v 08:30 (ČT2)
12.03.2013 v 08:30 (ČT2)
13.03.2013 v 08:30 (ČT2)
14.03.2013 v 08:30 (ČT2)
15.03.2013 v 08:30 (ČT2)
18.03.2013 v 08:30 (ČT2)
19.03.2013 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
07:20
Podzemní Čechy II
07:20
seriál
minih81334minih81334
07:50
Panorama
05:50
seriál
minih54658minih54658
Admirál Bublina útočí

Další díl/opakování:
08.01.2011 v 05:50 (NOVA)
09.01.2011 v 05:50 (NOVA)
15.01.2011 v 05:40 (NOVA)
16.01.2011 v 05:45 (NOVA)
22.01.2011 v 05:40 (NOVA)

2
06:20
seriál
minih61239minih61239
Batman vítězí

Další díl/opakování:
30.03.2013 v 08:30 (Nova Cinema)
31.03.2013 v 08:00 (Nova Cinema)

III 12
 
TV program: Batman vítězí (The Batman)
06:45
seriál
minih54450minih54450
Roary: Závodní auto

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 06:33 (JIM JAM)
30.03.2020 v 00:33 (JIM JAM)

19
 
TV program: Roary - závodní auto (Roary the Racing Car)
07:00
seriál
minih54177minih54177
Spongebob v kalhotách

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 06:50 (Prima Comedy Central)
06.04.2020 v 07:50 (Nova 2)
06.04.2020 v 10:00 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:50 (Prima Comedy Central)
07.04.2020 v 07:45 (Nova 2)
07.04.2020 v 10:00 (Nova Gold)
08.04.2020 v 06:50 (Prima Comedy Central)
08.04.2020 v 07:50 (Nova 2)

71
 
TV program: SpongeBob v kalhotách (SpongeBob SquarePants)
07:30
seriál
minih53905minih53905
Vteřiny před katastrofou

Další díl/opakování:
07.02.2018 v 00:10 (PLUS)
13.02.2018 v 23:55 (PLUS)
14.02.2018 v 04:10 (PLUS)

 
TV program: Vteřiny před katastrofou (Seconds from Disaster)
06:00minih89955minih89955
06:30
Nová dobrodružství Scooby Doo II 1
07:15
Pokémon: Diamant a perla 27
07:35
Klukoviny Toma a Jerryho
07:50
seriál
minih48641minih48641
Fresh Prince

Další díl/opakování:
09.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
10.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
11.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
12.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
13.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
14.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
15.10.2015 v 08:45 (Smíchov)
16.10.2015 v 08:55 (Smíchov)

V 18
 
TV program: Fresh Prince (The Fresh Prince of Bel-Air)
05:45
Teleshopping
06:00
seriál
minih59123
Divoká Evropa

Další díl/opakování:
03.01.2011 v 15:45 (TV Barrandov)
04.01.2011 v 15:50 (TV Barrandov)
05.01.2011 v 15:50 (TV Barrandov)
06.01.2011 v 15:45 (TV Barrandov)

(2)
 
TV program: Divoká Evropa (Wild Europe)
06:55minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
08:00minih50256minih50256
Azur a Asmar

Další díl/opakování:
03.09.2017 v 09:20 (ČT :D)
09.09.2017 v 13:05 (ČT :D)

 
TV program: Azur a Asmar (Azur et Asmar)
09:40
Zprávičky
09:55minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 01:25 (ČT1)
11.04.2020 v 04:30 (ČT1)
13.04.2020 v 05:00 (ČT1)
14.04.2020 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
10:25minih52084minih52084
ČT2
08:30
Zázračná planeta: Yellowstonský
09:20
Náš venkov
09:45
Folklorní magazín
10:10
Ta naša kapela
10:40minih70327minih70327
Hledání ztraceného času

Další díl/opakování:
01.03.2020 v 09:15 (ČT2)

 
TV program: Hledání ztraceného času
11:00
Game Page
11:30
Medúza
reklama
NOVA
08:25
Občanské judo
09:00minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 06:55 (Nova Gold)
04.04.2020 v 13:05 (NOVA)
04.04.2020 v 14:00 (Nova International)
05.04.2020 v 04:30 (NOVA)
05.04.2020 v 08:15 (Nova International)
11.04.2020 v 13:25 (NOVA)
11.04.2020 v 14:00 (Nova International)
12.04.2020 v 08:15 (Nova International)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
09:55
film
minih4513minih4513
Bouřlivé dny

Další díl/opakování:
18.03.2020 v 12:30 (Filmbox)
23.03.2020 v 15:25 (Filmbox)

 
TV program: Bouřlivé dny (Days of Thunder)
Prima
08:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

II 22
 
TV program: Frasier
08:50minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
17.02.2020 v 02:05 (Prima Cool)
17.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
18.02.2020 v 11:15 (Prima PLUS)
21.02.2020 v 10:55 (Prima Cool)
24.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
25.02.2020 v 10:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
09:50
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)
14.04.2020 v 07:30 (Prima)
15.04.2020 v 07:30 (Prima)

127
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
10:20
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

I 3
 
TV program: Knight Rider
11:25
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)

IV 20
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
TV Barrandov
08:20minih55985minih55985
Anatomie zemětřesení

Další díl/opakování:
30.08.2010 v 13:10 (TV Barrandov)
31.08.2010 v 04:40 (TV Barrandov)

09:10
Prehistoričtí lovci (3)
10:15minih6780minih6780
Dostih

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 14:50 (JOJ Family)
11.11.2019 v 20:20 (JOJ Family)

 
TV program: Dostih
11:55
seriál
minih52327minih52327


ČT1
12:00
Polední události
12:05
Z metropole (Praha),
12:35minih91508minih91508
13:05
Chcete je?
13:10
Devatero řemesel
13:30minih60297minih60297
15:10
seriál
minih47081minih47081
Robin Hood

Další díl/opakování:
19.05.2018 v 10:15 (Jednotka)
20.05.2018 v 04:45 (Jednotka)
26.05.2018 v 09:55 (Jednotka)
27.05.2018 v 04:30 (Jednotka)
02.06.2018 v 09:30 (Jednotka)
03.06.2018 v 04:50 (Jednotka)

10
 
TV program: Robin Hood
ČT2
12:10
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 13:25 (Prima Cool)
04.04.2020 v 17:55 (ORF1)
05.04.2020 v 13:45 (Prima Cool)
06.04.2020 v 12:40 (Prima Cool)
07.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)
08.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)
09.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)
10.04.2020 v 12:45 (Prima Cool)

XIX 11
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
12:30
Musicblok
13:00
seriál
minih43992minih43992
Ajťáci

Další díl/opakování:
14.05.2019 v 06:45 (HBO2)
15.05.2019 v 06:45 (HBO2)
16.05.2019 v 06:45 (HBO2)
17.05.2019 v 06:45 (HBO2)
20.05.2019 v 06:45 (HBO2)
21.05.2019 v 06:45 (HBO2)
22.05.2019 v 06:50 (HBO2)
23.05.2019 v 06:45 (HBO2)

II 4
 
TV program: Ajťáci (The IT Crowd)
13:25
13. Česká námořní rallye
13:40
Davis Cup 2010 L
reklama
NOVA
12:00minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 06:10 (Nova International)
04.04.2020 v 12:30 (NOVA)
06.04.2020 v 02:45 (NOVA)
11.04.2020 v 06:10 (Nova International)
11.04.2020 v 12:50 (NOVA)
13.04.2020 v 01:35 (NOVA)

 
TV program: Volejte Novu
12:30minih3430minih3430
Babička čb

Další díl/opakování:
01.02.2020 v 20:40 (Dvojka)

 
TV program: Babička
14:10minih4493minih4493
Bota jménem Melichar

Další díl/opakování:
01.12.2019 v 17:45 (NOVA)
03.12.2019 v 18:55 (Nova Cinema)

 
TV program: Bota jménem Melichar
15:30minih5710minih5710
Čtyři svatby a jeden pohřeb

Další díl/opakování:
13.04.2020 v 04:00 (Cinemax)

 
TV program: Čtyři svatby a jeden pohřeb (Four Weddings and a Funeral)
Prima
12:35minih19535minih19535
Srdce a duše

Další díl/opakování:
16.01.2020 v 14:20 (Nova Cinema)
18.01.2020 v 06:50 (Nova Cinema)

 
TV program: Srdce a duše (Heart and Souls)
14:50
film
minih45857minih45857
TV Barrandov
12:50minih59845minih59845
Prominenti

Další díl/opakování:
29.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
30.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
01.05.2013 v 00:20 (TV Barrandov)
02.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
03.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)

 
TV program: Prominenti
13:25minih59475minih59475
Salon snů

Další díl/opakování:
13.08.2011 v 12:20 (TV Barrandov)
20.08.2011 v 12:20 (TV Barrandov)

 
TV program: Salon snů
13:55minih60436minih60436
Více než navždy

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 23:30 (JOJ Family)
28.12.2019 v 10:00 (JOJ Family)

 
TV program: Více než navždy (Lilly Schönauer: Für immer und einen Tag)
15:35
Pekelná kuchyně II (6)
ČT1
16:00
seriál
minih32833minih32833
Profesionálové

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:35 (ČT1)
30.03.2020 v 23:30 (ČT1)
03.04.2020 v 22:35 (ČT1)
06.04.2020 v 23:40 (ČT1)

14
 
TV program: Profesionálové (The Profesionals)
16:55
Kde peníze pomáhají
17:00minih10395minih10395
Kokosy na sněhu

Další díl/opakování:
26.01.2020 v 17:20 (NOVA)
28.01.2020 v 18:10 (Nova Cinema)
30.01.2020 v 14:05 (Nova Cinema)

 
TV program: Kokosy na sněhu (Cool Runnings)
18:40
seriál
minih61053minih61053
Dějiny udatného českého národa (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 07:25 (ČT2)
17.11.2019 v 07:25 (ČT :D)

 
TV program: Dějiny udatného českého národa
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)
09.04.2020 v 18:55 (ČT24)
09.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
17:00
Úsměvy Evy Holubové
17:45
Moderní čeští malíři ve
18:00
Památky na prodej
18:20
O češtině
18:35
Kultura.cz
19:00
seriál
minih48380minih48380
Moje rodina

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
15.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
16.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
17.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
18.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
19.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
20.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
21.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)

V 7
 
TV program: Moje rodina (My Family)
19:35
Devatero řemesel
reklama
NOVA
17:55minih57668minih57668
Babicovy dobroty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 12:30 (Nova International)
12.04.2020 v 06:00 (Nova International)

 
TV program: Babicovy dobroty
18:30minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 11:45 (NOVA)
04.04.2020 v 12:45 (Nova International)
05.04.2020 v 07:50 (Nova Gold)
05.04.2020 v 09:45 (Nova International)
11.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)
11.04.2020 v 12:00 (NOVA)
11.04.2020 v 12:40 (Nova International)
12.04.2020 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Koření
19:30
Televizní noviny
Prima
17:15
seriál
minih56089minih56089
Columbo

Další díl/opakování:
13.10.2019 v 06:35 (ČT1)

 
TV program: Columbo
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

II 20
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:20minih49805minih49805
17:10minih60431
Alice a Charlie

Další díl/opakování:
18.08.2011 v 02:25 (TV Barrandov)
19.08.2011 v 03:00 (TV Barrandov)

(2)
18:50minih92596minih92596
19:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
20:00
ČESKÝ LEV 2009 L
21:55minih39472minih39472
Klan létajících dýk

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 01:05 (AMC)
09.12.2019 v 02:55 (AMC)

 
TV program: Klan létajících dýk (Shi mian mai fu)
23:55
Losování Šťastných deset a Šance
23:59minih101393minih101393
ČT2
20:00
Rota diriguje Rotu
21:25
Divadlo žije!
21:55
Ceny Alfréda Radoka 2009
22:25
Filmopolis
23:20
Pozdní sběr L
reklama
NOVA
20:00
film
minih44343minih44343
U mě dobrý

Další díl/opakování:
28.10.2019 v 12:40 (NOVA)
29.10.2019 v 17:55 (Nova Cinema)
02.11.2019 v 12:30 (Nova Cinema)


ČR 2008, komedie. Režie Jan Hřebejk
 
TV program: U mě dobrý
22:20minih42537minih42537
Stíny minulosti

Další díl/opakování:
10.08.2019 v 21:00 (AXN HD)
17.08.2019 v 03:00 (RTL2)
19.08.2019 v 01:05 (AXN HD)

 
TV program: Stíny minulosti (Shadow Man)
Prima
20:00minih28181minih28181
Moulin Rouge

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 15:15 (HBO2)
11.04.2020 v 07:25 (HBO2)

 
TV program: Moulin Rouge
22:45
film
minih21199minih21199
Total Recall

Další díl/opakování:
14.03.2020 v 00:40 (RTL2)

 
TV program: Total Recall
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih48372minih48372
21:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:05minih49231minih49231
Chromofobie

Další díl/opakování:
10.03.2020 v 01:35 (Filmbox Plus)

 
TV program: Chromofobie (Chromophobia)
ČT1
00:00minih39381minih39381
Tři pohřby

Další díl/opakování:
12.05.2019 v 20:16 (ARTE)

 
TV program: Tři pohřby (The Three Burials of Melquiades Estrada)
01:55
13. komnata Jeronýma Klimeše
02:20minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 17:25 (ČT1)
31.03.2020 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
03:15minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)
10.04.2020 v 21:35 (ČT1)
11.04.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
04:00
Folklorní magazín
04:20minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 01:25 (ČT1)
11.04.2020 v 04:30 (ČT1)
13.04.2020 v 05:00 (ČT1)
14.04.2020 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
04:45
Stop
ČT2
00:50
Soul Deep 1
01:40
Sešli se...
02:30
Na Kloboučku
03:05
ČT Live - Peter Lipa
04:05minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 01:25 (ČT1)
06.04.2020 v 04:00 (ČT1)
10.04.2020 v 00:15 (ČT1)
11.04.2020 v 03:15 (ČT1)
12.04.2020 v 01:40 (ČT1)
13.04.2020 v 02:25 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
04:30
Grotesky čb - T-
reklama
NOVA
00:10minih41420minih41420
Pod hladinou

Další díl/opakování:
24.09.2019 v 20:00 (VOYO)
25.09.2019 v 21:35 (VOYO)

 
TV program: Pod hladinou (The River King)
01:55
Novashopping
02:15minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 06:10 (Nova International)
04.04.2020 v 12:30 (NOVA)
06.04.2020 v 02:45 (NOVA)
11.04.2020 v 06:10 (Nova International)
11.04.2020 v 12:50 (NOVA)
13.04.2020 v 01:35 (NOVA)

 
TV program: Volejte Novu
02:40minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 02:20 (Nova Gold)
08.04.2020 v 04:35 (Nova International)
10.04.2020 v 04:10 (Nova International)
14.04.2020 v 04:35 (Nova International)
15.04.2020 v 04:30 (Nova International)
16.04.2020 v 04:45 (Nova International)

 
TV program: Áčko
03:50minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 01:05 (Nova International)
06.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
09.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
10.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
11.04.2020 v 06:45 (Nova International)
12.04.2020 v 05:10 (Nova International)

 
TV program: DO-RE-MI
04:40
Novashopping
Prima
01:00
film
minih5874minih5874
Darkman

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 20:00 (Kino Barrandov)

 
TV program: Darkman
02:40minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
04:25minih67579minih67579
TV Barrandov
00:35minih59476minih59476
EZO. TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:05minih60431
Alice a Charlie

Další díl/opakování:
18.08.2011 v 02:25 (TV Barrandov)
19.08.2011 v 03:00 (TV Barrandov)

(2)
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.128/0.062