TV Program - Čtvrtek 25. února

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:59 (ČT2)
19.11.2019 v 02:15 (ČT1)
19.11.2019 v 05:59 (ČT2)
20.11.2019 v 02:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:59 (ČT2)
21.11.2019 v 02:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:59 (ČT2)
22.11.2019 v 02:10 (ČT1)
22.11.2019 v 05:59 (ČT2)

05:00
Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 L
05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:55 (NOVA)
18.11.2019 v 05:55 (Nova International)
19.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
19.11.2019 v 02:50 (Nova International)
19.11.2019 v 05:55 (NOVA)
20.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
20.11.2019 v 03:00 (Nova International)
20.11.2019 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:25
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

III 2
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:55
Pět holek na krku 74
07:20minih89955minih89955
07:55
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

II 10
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
05:45
Teleshopping
06:00
seriál
minih49619minih49619
Lalola (130)
 
TV program: Lalola
06:50minih52381minih52381
Soudní síň

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (JOJ)
18.11.2019 v 14:20 (JOJ Family)
19.11.2019 v 08:35 (JOJ Family)
20.11.2019 v 02:35 (JOJ Family)
20.11.2019 v 17:50 (WAU)
21.11.2019 v 03:25 (JOJ Family)
21.11.2019 v 08:30 (JOJ)
22.11.2019 v 02:40 (JOJ Family)

 
TV program: Súdna sieň
07:35minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

07:50minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 06:40 (TV Barrandov)
17.11.2019 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.11.2019 v 08:30 (ČT2)
20.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih15112minih15112
Ostrov pokladů

Další díl/opakování:
08.05.2017 v 13:40 (ARTE)

 
TV program: Ostrov pokladů (Treasure Island)
11:15
Černá hodinka - O štěstí
ČT2
09:30minih57176
Diagnóza

Další díl/opakování:
27.12.2012 v 16:10 (ČT2)
31.12.2012 v 03:05 (ČT2)

09:50
Řidiči profesionálové 8
10:05
Střípky času
10:25
Moderní čeští malíři ve
10:40
Letecké katastrofy III. 6
11:30
Jak (se) dobře digitálně naladit
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih49890minih49890
Stefanie III 14
09:35
film
minih46735minih46735
Kdo je Fred?

Další díl/opakování:
02.05.2019 v 20:00 (VOYO)
03.05.2019 v 21:45 (VOYO)

 
TV program: Kde je Fred? (Wo ist Fred?)
11:35minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:50 (NOVA)
18.11.2019 v 12:45 (Nova International)
18.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
19.11.2019 v 11:45 (NOVA)
19.11.2019 v 12:55 (Nova International)
19.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 11:45 (NOVA)
20.11.2019 v 12:55 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
Prima
08:25
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 07:25 (Prima)
19.11.2019 v 07:25 (Prima)
20.11.2019 v 07:25 (Prima)
21.11.2019 v 07:25 (Prima)
22.11.2019 v 07:30 (Prima)
23.11.2019 v 07:15 (Prima)
24.11.2019 v 07:10 (Prima)
25.11.2019 v 07:30 (Prima)
26.11.2019 v 07:30 (Prima)

116
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:55
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

II 15
 
TV program: Frasier
09:30
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
04.10.2019 v 17:00 (Barrandov plus)
05.10.2019 v 01:30 (TV Barrandov)
05.10.2019 v 12:20 (Barrandov plus)
06.10.2019 v 01:35 (TV Barrandov)
06.10.2019 v 12:25 (Barrandov plus)

II 15
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
10:30
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 15:55 (ČT1)
19.11.2019 v 09:00 (ČT1)
20.11.2019 v 15:55 (ČT1)
21.11.2019 v 09:00 (ČT1)
22.11.2019 v 09:00 (ČT1)
25.11.2019 v 15:55 (ČT1)
26.11.2019 v 09:00 (ČT1)
27.11.2019 v 15:55 (ČT1)
28.11.2019 v 09:00 (ČT1)

IV 11
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:35
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

III 4
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
TV Barrandov
08:20
seriál
minih51155minih51155
09:05
seriál
minih52312minih52312
09:35
seriál
minih53605minih53605
Soudní vyšetřovatelé

Další díl/opakování:
09.12.2011 v 03:25 (TV Barrandov)
10.12.2011 v 03:00 (TV Barrandov)
11.12.2011 v 03:05 (TV Barrandov)
13.12.2011 v 03:05 (TV Barrandov)
14.12.2011 v 03:05 (TV Barrandov)
15.12.2011 v 02:55 (TV Barrandov)
16.12.2011 v 03:30 (TV Barrandov)
17.12.2011 v 03:10 (TV Barrandov)
18.12.2011 v 03:10 (TV Barrandov)

(4)
10:30
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

III (3)
11:30
seriál
minih50822minih50822
Atentáty na objednávku

Další díl/opakování:
24.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
29.11.2010 v 10:40 (TV Barrandov)
30.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
01.12.2010 v 04:45 (TV Barrandov)

(12)


ČT1
12:00
Polední události
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

V 1
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

II 4
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:00minih93894minih93894
Divnopis

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 04:55 (ČT2)
20.11.2019 v 02:50 (ČT2)
21.11.2019 v 12:35 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
15:05
seriál
minih41913minih41913
Willy Fog na cestě kolem světa

Další díl/opakování:
28.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
29.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
30.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
31.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
03.09.2018 v 06:55 (Dvojka)

8
 
TV program: Willy Fog na cestě kolem světa (La Vuelta al mundo de Willy Fog)
15:30
seriál
minih50871minih50871
15:55
Šikulové
ČT2
12:00
Chalupa je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Devatero řemesel
13:00
Martinovo tajemství
13:15minih41035minih41035
14:25minih56131minih56131
Bludiště

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 11:25 (ČT :D)
18.11.2019 v 14:35 (ČT :D)
23.11.2019 v 11:45 (ČT :D)
25.11.2019 v 14:35 (ČT :D)

 
TV program: Bludiště
14:55
Utajená řeč peněz 7
15:15minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 01:10 (ČT1)
24.11.2019 v 10:00 (ČT1)
29.11.2019 v 01:10 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
15:40
Auto Moto Styl
reklama
NOVA
12:00
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

VII 13
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
12:55
seriál
minih35438minih35438
Walker Texas Ranger

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 14:30 (Prima)
19.11.2019 v 01:50 (Prima)
20.11.2019 v 01:45 (Prima)
21.11.2019 v 01:55 (Prima)
22.11.2019 v 01:50 (Prima)
23.11.2019 v 02:05 (Prima)
25.11.2019 v 14:30 (Prima)
26.11.2019 v 01:45 (Prima)
28.11.2019 v 14:30 (Prima)

VIII 2
 
TV program: Walker, Texas Ranger
13:50
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

III 17
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:45
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:20 (Doma)
18.11.2019 v 12:25 (NOVA)
19.11.2019 v 02:40 (NOVA)
19.11.2019 v 08:20 (Doma)
20.11.2019 v 08:20 (Doma)
20.11.2019 v 12:25 (NOVA)
21.11.2019 v 08:20 (Doma)
21.11.2019 v 12:25 (NOVA)

II 12
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
15:15
seriál
minih35845minih35845
Smallville

Další díl/opakování:
04.02.2015 v 16:05 (Dajto)
05.02.2015 v 16:00 (Dajto)
06.02.2015 v 16:05 (Dajto)

VII 9
 
TV program: Smallville
Prima
12:30
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 07:25 (Prima)
19.11.2019 v 07:25 (Prima)
20.11.2019 v 07:25 (Prima)
21.11.2019 v 07:25 (Prima)
22.11.2019 v 07:30 (Prima)
23.11.2019 v 07:15 (Prima)
24.11.2019 v 07:10 (Prima)
25.11.2019 v 07:30 (Prima)
26.11.2019 v 07:30 (Prima)

117
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:05
seriál
minih52688minih52688
13:35
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

IV 22
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:35
seriál
minih42097minih42097
JAG

Další díl/opakování:
24.08.2019 v 00:35 (PLUS)
26.08.2019 v 14:00 (WAU)
27.08.2019 v 01:00 (PLUS)
27.08.2019 v 14:00 (WAU)
28.08.2019 v 01:05 (PLUS)
28.08.2019 v 14:00 (WAU)
29.08.2019 v 01:10 (PLUS)
29.08.2019 v 14:00 (WAU)

I 7
 
TV program: JAG
15:40
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 21:10 (Prima PLUS)
16.11.2019 v 12:45 (Prima PLUS)
22.11.2019 v 21:00 (Prima PLUS)
23.11.2019 v 12:55 (Prima PLUS)

VI 6
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
12:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(50)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
13:00minih59476minih59476
EZO. TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Miriam a Robert

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 14:25 (ORF2)
15.11.2019 v 15:10 (ARD)
18.11.2019 v 08:00 (MDR)
18.11.2019 v 09:55 (ARD)
18.11.2019 v 14:25 (ORF2)
19.11.2019 v 06:20 (MDR)
19.11.2019 v 09:55 (ARD)
19.11.2019 v 14:25 (ORF2)

(77,78)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:15
seriál
minih58189minih58189
Kamarád Timmy

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 04:00 (JIM JAM)
18.11.2019 v 04:00 (JIM JAM)
19.11.2019 v 04:00 (JIM JAM)
22.11.2019 v 13:00 (JIM JAM)
23.11.2019 v 04:00 (JIM JAM)
27.11.2019 v 13:00 (JIM JAM)
28.11.2019 v 04:00 (JIM JAM)

8
 
TV program: Kamarád Timmy (Timmy time)
16:25
Zpívánky
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.11.2019 v 08:30 (ČT2)
20.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:25
Stop
17:30
Nevzdávej to
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Minuta v muzeu
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 18:55 (ČT24)
18.11.2019 v 18:55 (ČT1)
19.11.2019 v 18:55 (ČT1)
19.11.2019 v 18:55 (ČT24)
20.11.2019 v 18:55 (ČT1)
20.11.2019 v 19:00 (ČT24)
21.11.2019 v 18:55 (ČT1)
21.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:10
Kvarteto
16:40
Prizma
17:00minih72870minih72870
Tisíc let české myslivosti

Další díl/opakování:
15.11.2017 v 13:50 (ČT2)
22.11.2017 v 13:40 (ČT2)
29.11.2017 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Tisíc let české myslivosti
17:30
Přežili rok 2000
17:40
Designtrend 8
18:00
Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 L
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih47564minih47564
Vražedná čísla

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 12:10 (KABEL1)
15.11.2019 v 12:05 (KABEL1)
16.11.2019 v 06:15 (KABEL1)
18.11.2019 v 12:10 (KABEL1)
19.11.2019 v 04:55 (KABEL1)
20.11.2019 v 05:00 (KABEL1)
21.11.2019 v 12:05 (KABEL1)
22.11.2019 v 12:10 (KABEL1)

II 5
 
TV program: Vražedná čísla (Numb3rs)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:40
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 05:20 (VOX)
18.11.2019 v 05:15 (VOX)
20.11.2019 v 05:10 (VOX)
21.11.2019 v 05:15 (VOX)
22.11.2019 v 05:20 (VOX)

II 3
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:55 (NOVA)
18.11.2019 v 09:00 (Nova International)
18.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
19.11.2019 v 09:00 (NOVA)
19.11.2019 v 09:05 (Nova International)
19.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
20.11.2019 v 00:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 08:45 (NOVA)

(1647, 1648)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

17:50minih84750minih84750
18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

II 11
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:05
Pravdivé příběhy
16:30
seriál
minih59094minih59094
Maigret (19)
 
TV program: Maigret
18:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(50)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
19:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 06:40 (TV Barrandov)
17.11.2019 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
20:00
seriál
minih60640minih60640
Případy detektiva Murdocha

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 19:35 (Epic Drama)
15.11.2019 v 19:35 (Epic Drama)
15.11.2019 v 23:55 (ČT1)
16.11.2019 v 13:00 (Epic Drama)
17.11.2019 v 09:45 (Epic Drama)
18.11.2019 v 11:20 (Epic Drama)
19.11.2019 v 06:20 (Epic Drama)
20.11.2019 v 00:40 (Epic Drama)

I 3
 
TV program: Případy detektiva Murdocha (Murdoch Mysteries)
20:50
Neobyčejné životy
21:45minih86478minih86478
Máte slovo L

Další díl/opakování:
21.11.2019 v 00:55 (ČT1)
28.11.2019 v 00:55 (ČT1)

22:35minih82815minih82815
Na stopě L

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 22:45 (ČT1)
22.11.2019 v 01:45 (ČT1)
25.11.2019 v 23:20 (ČT1)
29.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
23:00
Taggart
ČT2
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 12:50 (NOVA)
18.11.2019 v 12:50 (Nova International)
18.11.2019 v 15:05 (Nova Gold)
19.11.2019 v 00:55 (Nova International)
19.11.2019 v 03:55 (NOVA)
19.11.2019 v 15:05 (Nova Gold)
20.11.2019 v 00:05 (Nova International)
20.11.2019 v 03:55 (NOVA)

170
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:20
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 05:20 (VOX)
20.11.2019 v 03:05 (ORF1)

Vegas IX 8
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
22:15minih61097minih61097
Stahovák

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 04:40 (Nova 2)

 
TV program: Stahovák
22:50
film
minih36783minih36783
Non plus ultras

Další díl/opakování:
04.02.2016 v 22:25 (ČT2)

 
TV program: Non plus ultras
Prima
20:00
TOP STAR: Iveta Bartošová
21:20
Mladší o pár let
22:15
seriál
minih37884minih37884
Zoufalé manželky

Další díl/opakování:
06.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
07.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
13.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
14.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
20.12.2014 v 11:35 (Prima LOVE)
21.12.2014 v 11:30 (Prima LOVE)
27.12.2014 v 11:55 (Prima LOVE)

V 22
 
TV program: Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
23:15minih4980minih4980
Causa Wardových

Další díl/opakování:
22.03.2012 v 03:30 (Prima Cool)

 
TV program: Causa Wardových (Class Action)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih60069minih60069
Chrysalis

Další díl/opakování:
12.12.2013 v 20:00 (VOYO)
14.12.2013 v 20:00 (VOYO)

 
TV program: Chrysalis
21:50
seriál
minih49749minih49749
Cyranův poloostrov

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 20:45 (Barrandov FAMILY)
16.11.2019 v 20:50 (Barrandov FAMILY)

(7)
 
TV program: Cyranův ostrov
22:25minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:40minih17704minih17704
Rána deštníkem

Další díl/opakování:
16.05.2015 v 18:10 (Nova Cinema)
17.05.2015 v 06:55 (Nova Cinema)

 
TV program: Rána deštníkem (Le coup du parapluie)
ČT1
00:10
Losování Šťastných deset a Šance
00:15
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

II 12
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
00:45
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

V 1
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:25
Film o filmu Pouta
01:35
Rajské zahrady II 7
01:55
Hledání ztraceného času
02:15minih54249minih54249
Medúza

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 01:40 (ČT2)
29.12.2012 v 01:00 (ČT2)
05.01.2013 v 02:05 (ČT2)

 
TV program: Medúza
02:55minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 02:10 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
03:15
Pod pokličkou
03:40
Výtvarnické konfese 7
04:05minih43145minih43145
František Drtikol - malíř,

Další díl/opakování:
12.09.2016 v 03:15 (ČT2)

04:20
Toulky krajem
04:30
Události v regionech
ČT2
reklama
NOVA
00:20
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas III

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 05:20 (VOX)
20.11.2019 v 03:05 (ORF1)

2
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:05
Novashopping
01:25
Tajemný oceán
01:55minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 05:55 (Nova Gold)
16.11.2019 v 12:45 (NOVA)
16.11.2019 v 14:00 (Nova International)
17.11.2019 v 08:20 (Nova International)
18.11.2019 v 05:45 (Nova Gold)
19.11.2019 v 06:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 06:00 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:00 (Nova Gold)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:30minih105266minih105266
Horoskopičiny

Další díl/opakování:
14.07.2019 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Horoskopičiny
03:15minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 02:30 (Nova Gold)
18.11.2019 v 04:15 (Nova International)
19.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
19.11.2019 v 04:25 (Nova International)
20.11.2019 v 02:55 (Nova Gold)
20.11.2019 v 04:35 (Nova International)
21.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
21.11.2019 v 05:00 (Nova International)

 
TV program: Áčko
04:15minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
19.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
20.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
22.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
25.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)
26.11.2019 v 05:55 (Nova Gold)
27.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
01:30minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:15
Výklad snů
04:10
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 09:30 (RTL)
18.11.2019 v 09:30 (RTL)
19.11.2019 v 09:30 (RTL)
20.11.2019 v 09:30 (RTL)
21.11.2019 v 09:30 (RTL)
22.11.2019 v 09:30 (RTL)
25.11.2019 v 09:30 (RTL)

48
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:35minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 22:40 (Prima PLUS)
20.11.2019 v 13:20 (Prima PLUS)
23.11.2019 v 11:30 (Prima LOVE)
24.11.2019 v 11:55 (Prima)
24.11.2019 v 12:05 (Prima PLUS)
26.11.2019 v 22:40 (Prima PLUS)
27.11.2019 v 13:10 (Prima PLUS)

 
TV program: Receptář prima nápadů
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO. TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
seriál
minih59094minih59094
Maigret (19)
 
TV program: Maigret
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.286/0.211