TV Program - Čtvrtek 11. února

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.05.2019 v 12:30 (ČT1)
02.06.2019 v 02:45 (ČT1)
03.06.2019 v 12:30 (ČT1)
04.06.2019 v 12:30 (ČT1)
05.06.2019 v 12:30 (ČT1)
06.06.2019 v 12:30 (ČT1)
07.06.2019 v 12:30 (ČT1)
09.06.2019 v 02:50 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 01:55 (ČT1)
24.06.2019 v 05:59 (ČT2)
25.06.2019 v 02:05 (ČT1)
25.06.2019 v 05:59 (ČT2)
26.06.2019 v 02:15 (ČT1)
26.06.2019 v 05:59 (ČT2)
27.06.2019 v 02:35 (ČT1)
27.06.2019 v 05:59 (ČT2)
28.06.2019 v 02:20 (ČT1)

05:00
PORT
05:30
Správy STV
06:00
Tom, nejlepší přítel 3
06:20
seriál
minih29355minih29355
Včelka Mája

Další díl/opakování:
10.12.2018 v 06:25 (ORF1)
13.12.2018 v 06:25 (ORF1)
14.12.2018 v 06:25 (ORF1)
19.12.2018 v 06:25 (ORF1)
20.12.2018 v 06:25 (ORF1)

3
 
TV program: Včelka Mája (Mitsubachi Maya no boken)
06:45
Tak to vidím já 6
07:00minih59880minih59880
Pod pokličkou

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 04:00 (ČT1)
24.06.2019 v 04:55 (ČT1)
28.06.2019 v 01:55 (ČT1)
29.06.2019 v 01:55 (ČT1)
30.06.2019 v 04:00 (ČT1)
01.07.2019 v 04:55 (ČT1)
06.07.2019 v 04:25 (ČT1)
08.07.2019 v 04:55 (ČT1)

 
TV program: Pod pokličkou
07:20
Kapusta 12
07:50minih57176
Diagnóza

Další díl/opakování:
27.12.2012 v 16:10 (ČT2)
31.12.2012 v 03:05 (ČT2)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 05:55 (NOVA)
24.06.2019 v 05:55 (Nova International)
25.06.2019 v 01:30 (Nova Gold)
25.06.2019 v 03:20 (Nova International)
25.06.2019 v 05:55 (NOVA)
26.06.2019 v 01:50 (Nova Gold)
26.06.2019 v 03:20 (Nova International)
26.06.2019 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II 31
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:40
Pět holek na krku 64
07:10
Teleshopping
07:20
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 20
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
07:45
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 07:25 (Prima)
21.06.2019 v 07:25 (Prima)
22.06.2019 v 07:20 (Prima)
23.06.2019 v 07:15 (Prima)
24.06.2019 v 07:25 (Prima)
25.06.2019 v 07:25 (Prima)
26.06.2019 v 07:25 (Prima)
27.06.2019 v 07:25 (Prima)
28.06.2019 v 07:25 (Prima)

100
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
06:00
seriál
minih49619minih49619
Lalola (120)
 
TV program: Lalola
06:55minih52381minih52381
Soudní síň

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 14:30 (JOJ)
24.06.2019 v 14:55 (JOJ Family)
25.06.2019 v 02:45 (JOJ Family)
25.06.2019 v 03:15 (JOJ)
25.06.2019 v 04:50 (WAU)
25.06.2019 v 06:00 (PLUS)
26.06.2019 v 02:05 (WAU)
26.06.2019 v 02:40 (JOJ Family)

 
TV program: Súdna sieň
07:40minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

07:55minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
23.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
29.06.2019 v 05:35 (TV Barrandov)
30.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
06.07.2019 v 05:35 (TV Barrandov)
07.07.2019 v 05:35 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
17.06.2019 v 08:30 (ČT2)
18.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.06.2019 v 08:30 (ČT2)
19.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.06.2019 v 08:30 (ČT2)
20.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.06.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih40680minih40680
10:10
Program orchestru Karla Vlacha
11:10minih83244minih83244
ČT2
08:05
Řidiči profesionálové 6
08:30
Panorama
09:10
Přidej se
09:25
Nedej se
09:45
Letecké katastrofy 4
10:40minih59723minih59723
Na plovárně s Miroslavem Jindrou

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 21:55 (ČT art)
23.06.2019 v 14:00 (ČT2)
26.06.2019 v 21:25 (ČT art)
30.06.2019 v 14:20 (ČT2)
03.07.2019 v 21:10 (ČT art)

Na plovárně s Miroslavem Jindrou
 
TV program: Na plovárně
11:00
Neznámí hrdinové
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 17:30 (ČT1)
22.06.2019 v 00:15 (ČT1)
24.06.2019 v 11:30 (ČT1)
25.06.2019 v 11:30 (ČT1)
26.06.2019 v 00:15 (ČT1)
27.06.2019 v 01:05 (ČT1)
28.06.2019 v 00:55 (ČT1)
29.06.2019 v 00:30 (ČT1)
01.07.2019 v 17:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:30
seriál
minih49890minih49890
Stefanie III 4
09:30
film
minih10301minih10301
Klub odložených žen

Další díl/opakování:
06.03.2017 v 09:40 (VOYO)

 
TV program: Klub odložených žen (The First Wives Club)
11:25minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 11:45 (NOVA)
24.06.2019 v 12:55 (Nova International)
24.06.2019 v 15:50 (Nova Gold)
25.06.2019 v 11:50 (NOVA)
25.06.2019 v 12:55 (Nova International)
25.06.2019 v 15:50 (Nova Gold)
26.06.2019 v 11:45 (NOVA)
26.06.2019 v 12:55 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:40
seriál
minih47684minih47684
Lenssen spol.

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
Prima
08:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

II 5
 
TV program: Frasier
08:45
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
27.10.2018 v 21:35 (Barrandov FAMILY)

II 3
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
09:45
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
27.10.2018 v 21:35 (Barrandov FAMILY)

II 4
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
10:40
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 13:30 (ČT2)
22.06.2019 v 22:35 (ČT1)
24.06.2019 v 16:10 (ČT1)
25.06.2019 v 09:00 (ČT1)
26.06.2019 v 09:00 (ČT1)
27.06.2019 v 09:00 (ČT1)
28.06.2019 v 09:00 (ČT1)
29.06.2019 v 13:15 (ČT2)
01.07.2019 v 16:05 (ČT1)

III 20
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:40
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

II 21
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
TV Barrandov
08:25
seriál
minih51155minih51155
09:40
seriál
minih49624minih49624
Soko

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 21:05 (ORF1)
25.06.2019 v 21:05 (ORF1)

Vídeň (15)
 
TV program: Soko Vídeň (SOKO Donau)
10:30
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

II (3)
11:30
seriál
minih50822minih50822
Atentáty na objednávku

Další díl/opakování:
24.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
29.11.2010 v 10:40 (TV Barrandov)
30.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
01.12.2010 v 04:45 (TV Barrandov)



ČT1
12:00
Polední události
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.05.2019 v 12:30 (ČT1)
02.06.2019 v 02:45 (ČT1)
03.06.2019 v 12:30 (ČT1)
04.06.2019 v 12:30 (ČT1)
05.06.2019 v 12:30 (ČT1)
06.06.2019 v 12:30 (ČT1)
07.06.2019 v 12:30 (ČT1)
09.06.2019 v 02:50 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 23
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

17
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:00minih93894minih93894
Divnopis

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 05:10 (ČT2)
24.06.2019 v 11:35 (ČT2)
03.07.2019 v 18:55 (ČT2)
06.07.2019 v 04:25 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
15:10
seriál
minih41913minih41913
Willy Fog na cestě kolem světa

Další díl/opakování:
28.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
29.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
30.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
31.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
03.09.2018 v 06:55 (Dvojka)

6
 
TV program: Willy Fog na cestě kolem světa (La Vuelta al mundo de Willy Fog)
15:35
seriál
minih50871minih50871
ČT2
12:00
Chalupa je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
27.05.2019 v 17:40 (ČT1)
28.05.2019 v 05:15 (ČT1)
29.05.2019 v 05:15 (ČT1)
30.05.2019 v 05:15 (ČT1)
31.05.2019 v 05:15 (ČT1)
03.06.2019 v 17:40 (ČT1)
04.06.2019 v 05:15 (ČT1)
05.06.2019 v 05:15 (ČT1)
06.06.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Střípky času
13:00
Devatero řemesel
13:20
film
minih47895minih47895
Český Honza

Další díl/opakování:
27.12.2017 v 14:10 (ČT1)

14:20minih56131minih56131
Bludiště

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 14:25 (ČT :D)
22.06.2019 v 11:40 (ČT :D)
24.06.2019 v 14:30 (ČT :D)
29.06.2019 v 11:25 (ČT :D)
01.07.2019 v 14:00 (ČT :D)
02.07.2019 v 14:00 (ČT :D)
03.07.2019 v 14:00 (ČT :D)
04.07.2019 v 13:55 (ČT :D)

 
TV program: Bludiště
14:50minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 01:35 (ČT1)
23.06.2019 v 10:00 (ČT1)
28.06.2019 v 01:20 (ČT1)
30.06.2019 v 10:00 (ČT1)
05.07.2019 v 00:55 (ČT1)
07.07.2019 v 10:00 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
15:15
GEN
15:35
Evropa dnes
reklama
NOVA
12:10
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 14:10 (NOVA)
20.06.2019 v 00:20 (NOVA)
20.06.2019 v 06:45 (Nova Cinema)
21.06.2019 v 00:55 (NOVA)
21.06.2019 v 09:00 (Nova Cinema)
22.06.2019 v 00:35 (NOVA)
22.06.2019 v 08:15 (Nova Cinema)
24.06.2019 v 14:05 (NOVA)

VII 3
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:00
seriál
minih35438minih35438
Walker Texas Ranger

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 15:35 (Dajto)
23.06.2019 v 15:35 (Dajto)
29.06.2019 v 15:30 (Dajto)
30.06.2019 v 15:30 (Dajto)
06.07.2019 v 15:25 (Dajto)
07.07.2019 v 15:25 (Dajto)

VII 17
 
TV program: Walker, Texas Ranger
13:55
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

III 7
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:45
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 08:05 (NOVA)
23.06.2019 v 07:50 (NOVA)
24.06.2019 v 12:30 (NOVA)
25.06.2019 v 12:30 (NOVA)
26.06.2019 v 12:30 (NOVA)
27.06.2019 v 12:30 (NOVA)
28.06.2019 v 03:30 (NOVA)
29.06.2019 v 07:50 (NOVA)
30.06.2019 v 07:50 (NOVA)

II 2
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
15:15minih33386minih33386
Smallville VI 21
 
TV program: Smallville
Prima
12:40
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 07:25 (Prima)
21.06.2019 v 07:25 (Prima)
22.06.2019 v 07:20 (Prima)
23.06.2019 v 07:15 (Prima)
24.06.2019 v 07:25 (Prima)
25.06.2019 v 07:25 (Prima)
26.06.2019 v 07:25 (Prima)
27.06.2019 v 07:25 (Prima)
28.06.2019 v 07:25 (Prima)

101
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:15
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

I 17
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
13:45
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 03:40 (Nova Gold)
25.06.2019 v 03:35 (Nova Gold)
26.06.2019 v 03:50 (Nova Gold)
27.06.2019 v 03:45 (Nova Gold)
28.06.2019 v 03:45 (Nova Gold)
29.06.2019 v 03:50 (Nova Gold)
30.06.2019 v 03:45 (Nova Gold)
01.07.2019 v 04:00 (Nova Gold)

IV 12
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:45
seriál
minih48084minih48084
Médium

Další díl/opakování:
29.06.2019 v 03:20 (KABEL1)
06.07.2019 v 03:20 (KABEL1)

IV 13
 
TV program: Médium (Medium)
15:45
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
22.06.2019 v 11:40 (Prima PLUS)
28.06.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
29.06.2019 v 11:40 (Prima PLUS)
04.07.2019 v 21:20 (Prima PLUS)
05.07.2019 v 12:50 (Prima PLUS)
06.07.2019 v 12:50 (Prima PLUS)

V 9
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
12:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(40)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
13:00minih59476minih59476
EZO. TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Miriam a Robert

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 08:00 (MDR)
24.06.2019 v 09:55 (ARD)
24.06.2019 v 15:10 (ORF2)
24.06.2019 v 17:50 (Kino Barrandov)
25.06.2019 v 08:00 (MDR)
25.06.2019 v 09:55 (ARD)
25.06.2019 v 15:10 (ORF2)
25.06.2019 v 17:45 (Kino Barrandov)

(57, 58)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:00
Šikulové
16:20
seriál
minih58189minih58189
Kamarád Timmy

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 09:40 (JIM JAM)
23.06.2019 v 09:40 (JIM JAM)
29.06.2019 v 09:40 (JIM JAM)
30.06.2019 v 09:40 (JIM JAM)
01.07.2019 v 13:00 (JIM JAM)
02.07.2019 v 01:00 (JIM JAM)
03.07.2019 v 01:00 (JIM JAM)
04.07.2019 v 01:00 (JIM JAM)

6
 
TV program: Kamarád Timmy (Timmy time)
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
17.06.2019 v 08:30 (ČT2)
18.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.06.2019 v 08:30 (ČT2)
19.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.06.2019 v 08:30 (ČT2)
20.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.06.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 17:30 (ČT1)
22.06.2019 v 00:15 (ČT1)
24.06.2019 v 11:30 (ČT1)
25.06.2019 v 11:30 (ČT1)
26.06.2019 v 00:15 (ČT1)
27.06.2019 v 01:05 (ČT1)
28.06.2019 v 00:55 (ČT1)
29.06.2019 v 00:30 (ČT1)
01.07.2019 v 17:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:25
Stop
17:30
Nevzdávej to
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
27.05.2019 v 17:40 (ČT1)
28.05.2019 v 05:15 (ČT1)
29.05.2019 v 05:15 (ČT1)
30.05.2019 v 05:15 (ČT1)
31.05.2019 v 05:15 (ČT1)
03.06.2019 v 17:40 (ČT1)
04.06.2019 v 05:15 (ČT1)
05.06.2019 v 05:15 (ČT1)
06.06.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Minuta v muzeu
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
23.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
23.03.2019 v 18:45 (ČT2)
24.03.2019 v 18:45 (ČT2)
24.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
25.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
25.03.2019 v 18:45 (ČT2)
26.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
26.03.2019 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 18:55 (ČT1)
23.06.2019 v 18:55 (ČT24)
24.06.2019 v 18:55 (ČT1)
24.06.2019 v 18:55 (ČT24)
25.06.2019 v 18:55 (ČT1)
25.06.2019 v 18:55 (ČT24)
26.06.2019 v 18:55 (ČT1)
26.06.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:05
Prizma
16:30minih72870minih72870
Tisíc let české myslivosti

Další díl/opakování:
15.11.2017 v 13:50 (ČT2)
22.11.2017 v 13:40 (ČT2)
29.11.2017 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Tisíc let české myslivosti
16:55
Přežili rok 2000
17:05
Designtrend 6
17:25
Svobody se nevzdáme 2
18:25
POKR
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce- ZJ-
19:05minih54249minih54249
Medúza

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 01:40 (ČT2)
29.12.2012 v 01:00 (ČT2)
05.01.2013 v 02:05 (ČT2)

 
TV program: Medúza
19:45
Počesku
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih47564minih47564
Vražedná čísla

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 07:10 (KABEL1)
24.06.2019 v 12:05 (KABEL1)
25.06.2019 v 12:10 (KABEL1)
26.06.2019 v 04:55 (KABEL1)
27.06.2019 v 12:05 (KABEL1)
28.06.2019 v 12:10 (KABEL1)
01.07.2019 v 12:15 (KABEL1)
02.07.2019 v 04:15 (KABEL1)

8
 
TV program: Vražedná čísla (Numb3rs)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:40
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 16:00 (NOVA)
24.06.2019 v 21:00 (WAU)
25.06.2019 v 02:10 (NOVA)
25.06.2019 v 17:00 (WAU)
26.06.2019 v 02:10 (NOVA)
26.06.2019 v 17:00 (WAU)
27.06.2019 v 17:00 (WAU)
28.06.2019 v 17:00 (WAU)

IV 19
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 22:55 (Nova Gold)
24.06.2019 v 08:50 (NOVA)
24.06.2019 v 08:55 (Nova International)
24.06.2019 v 11:40 (Nova Gold)
25.06.2019 v 08:50 (Nova International)
25.06.2019 v 08:50 (NOVA)
25.06.2019 v 11:35 (Nova Gold)
26.06.2019 v 08:50 (NOVA)

(1627, 1628)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

17:50minih84750minih84750
18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 21
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
TV Barrandov
16:00
seriál
minih59090minih59090
Temné příběhy

Další díl/opakování:
19.05.2010 v 00:30 (TV Barrandov)
22.05.2010 v 00:35 (TV Barrandov)

 
TV program: Temné příběhy (Two Twisted)
16:25
seriál
minih59094minih59094
Maigret (9)
 
TV program: Maigret
18:10
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(40)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
19:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
23.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
29.06.2019 v 05:35 (TV Barrandov)
30.06.2019 v 05:40 (TV Barrandov)
06.07.2019 v 05:35 (TV Barrandov)
07.07.2019 v 05:35 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
20:00
seriál
minih60640minih60640
Případy detektiva Murdocha

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 19:20 (Epic Drama)
21.06.2019 v 23:30 (ČT1)
26.06.2019 v 03:45 (Epic Drama)
26.06.2019 v 23:20 (ČT1)
27.06.2019 v 19:15 (Epic Drama)
28.06.2019 v 19:15 (Epic Drama)
28.06.2019 v 23:45 (ČT1)
30.06.2019 v 13:45 (Epic Drama)

I 1
 
TV program: Případy detektiva Murdocha (Murdoch Mysteries)
20:55minih86478minih86478
Máte slovo L

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 01:40 (ČT1)
20.06.2019 v 01:40 (ČT1)
27.06.2019 v 01:30 (ČT1)

21:40minih82815minih82815
Na stopě L

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 23:00 (ČT1)
26.06.2019 v 01:55 (ČT1)
28.06.2019 v 14:00 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
22:05
Taggart
23:15
Losování Šťastných deset a Šance
23:20
Jak (se) dobře digitálně naladit
23:25
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 11:25 (HBO3)
19.06.2019 v 11:55 (HBO3)
20.06.2019 v 11:40 (HBO3)
21.06.2019 v 11:40 (HBO3)
25.06.2019 v 11:55 (HBO3)
26.06.2019 v 11:55 (HBO3)
27.06.2019 v 12:05 (HBO3)
28.06.2019 v 11:35 (HBO3)

II 6
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
23:50
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 23
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
ČT2
20:00
Dům se zelenou střechou
21:00
Historie.cs
22:00minih34362minih34362
Malý obchod hrůz čb

Další díl/opakování:
16.05.2018 v 19:50 (Filmbox Plus)
25.05.2018 v 19:50 (Filmbox Plus)

 
TV program: Malý obchůdek hrůz (The Little Shop of Horrors)
23:10minih69519
23:30
Pavlač Ester Kočičkové 7
23:55minih59263
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 21:40 (Nova Gold)
24.06.2019 v 12:50 (NOVA)
24.06.2019 v 14:40 (Nova International)
24.06.2019 v 15:55 (Nova Gold)
25.06.2019 v 00:20 (Nova International)
25.06.2019 v 03:55 (NOVA)
25.06.2019 v 15:55 (Nova Gold)
26.06.2019 v 00:20 (Nova International)

166
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:15
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 02:25 (RTL)
19.06.2019 v 02:15 (RTL)
26.06.2019 v 02:15 (RTL)
27.06.2019 v 00:30 (RTL)

Vegas IX 6
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
22:10minih61097minih61097
Stahovák

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 04:00 (Nova 2)
30.06.2019 v 04:20 (Nova 2)
07.07.2019 v 05:00 (Nova 2)
08.07.2019 v 04:45 (Nova 2)

 
TV program: Stahovák
22:45minih43553minih43553
Máš padáka!

Další díl/opakování:
19.07.2014 v 17:10 (Film+)
24.07.2014 v 06:30 (Film+)

 
TV program: Máš padáka! (Employee of the Month)
Prima
20:00
TOP STAR: Helena Vondráčková
21:20
Mladší o pár let
22:15
seriál
minih37884minih37884
Zoufalé manželky

Další díl/opakování:
06.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
07.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
13.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
14.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
20.12.2014 v 11:35 (Prima LOVE)
21.12.2014 v 11:30 (Prima LOVE)
27.12.2014 v 11:55 (Prima LOVE)

V 20
 
TV program: Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
23:15minih39657minih39657
Melinda a Melinda

Další díl/opakování:
25.10.2011 v 03:20 (Prima Cool)

 
TV program: Melinda a Melinda (Melinda and Melinda)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih59124minih59124
Detektiv Varg Veum

Další díl/opakování:
23.02.2014 v 00:20 (Filmbox Extra)
02.03.2014 v 00:05 (Filmbox Extra)
05.03.2014 v 21:00 (Filmbox Plus)
08.03.2014 v 22:45 (Filmbox Plus)

(6)
 
TV program: Detektiv Varg Veum (Varg Veum)
21:45
seriál
minih49749minih49749
Cyranův poloostrov

Další díl/opakování:
05.03.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
07.03.2019 v 00:10 (Barrandov FAMILY)
08.03.2019 v 00:10 (Barrandov FAMILY)
09.03.2019 v 00:25 (Barrandov FAMILY)
12.03.2019 v 01:10 (Barrandov FAMILY)
13.03.2019 v 00:00 (Barrandov FAMILY)
14.03.2019 v 00:10 (Barrandov FAMILY)
15.03.2019 v 00:05 (Barrandov FAMILY)

(5)
 
TV program: Cyranův ostrov
22:20minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:35minih13663minih13663
Návrat velkého blondýna

Další díl/opakování:
19.10.2018 v 20:00 (Prima MAX)
20.10.2018 v 15:55 (Prima MAX)

 
TV program: Návrat velkého blondýna (Le Retour Du Grand Blond)
23:55minih59543
Profilm

Další díl/opakování:
04.06.2010 v 00:30 (TV Barrandov)

(13)
 
TV program: Profilm
ČT1
00:35
Musicblok
01:05
Rajské zahrady II 6
01:20
Hledání ztraceného času
01:40
Hledám práci
02:05
Blues ze Staré Pekárny/Sólo pro...
02:45minih72870minih72870
Tisíc let české myslivosti

Další díl/opakování:
15.11.2017 v 13:50 (ČT2)
22.11.2017 v 13:40 (ČT2)
29.11.2017 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Tisíc let české myslivosti
03:10
Pavlač Ester Kočičkové 7
04:30
Události v regionech
ČT2
00:50
seriál
minih49700minih49700
V odborné péči

Další díl/opakování:
19.03.2010 v 01:25 (ČT2)
20.03.2010 v 01:20 (ČT2)
23.03.2010 v 01:05 (ČT2)
24.03.2010 v 01:35 (ČT2)
26.03.2010 v 01:50 (ČT2)
27.03.2010 v 01:25 (ČT2)
30.03.2010 v 01:30 (ČT2)
31.03.2010 v 01:30 (ČT2)

24
 
TV program: V odborné péči (In treatment)
01:15
Jazz club
02:10
Z vysokého rodu čb
02:50
Příběh věže
03:05
Malostranské věže
03:25
Staronové věže
03:45
Rozhlednové rarity
04:05
Výtvarnické konfese 5
04:35
Křesťanské umění na Moravě
reklama
NOVA
00:35
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas II

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 02:25 (RTL)
19.06.2019 v 02:15 (RTL)
26.06.2019 v 02:15 (RTL)
27.06.2019 v 00:30 (RTL)

17
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:15
Novashopping
01:40minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 05:15 (Nova Gold)
25.06.2019 v 05:15 (Nova Gold)
26.06.2019 v 05:15 (Nova Gold)
27.06.2019 v 05:15 (Nova Gold)
28.06.2019 v 05:15 (Nova Gold)
29.06.2019 v 05:45 (Nova International)
30.06.2019 v 07:50 (Nova International)
01.07.2019 v 05:50 (Nova Gold)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:15minih105266minih105266
Horoskopičiny

Další díl/opakování:
20.04.2019 v 01:40 (Nova Gold)
23.04.2019 v 01:35 (Nova Gold)

 
TV program: Horoskopičiny
03:00minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 02:55 (Nova Gold)
25.06.2019 v 02:45 (Nova Gold)
26.06.2019 v 03:05 (Nova Gold)
26.06.2019 v 04:55 (Nova International)
27.06.2019 v 03:05 (Nova Gold)
28.06.2019 v 03:05 (Nova Gold)
28.06.2019 v 04:55 (Nova International)
29.06.2019 v 03:10 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
03:35minih90000minih90000
Kolotoč

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 02:30 (Nova Gold)
24.06.2019 v 05:05 (Nova International)
25.06.2019 v 02:20 (Nova Gold)
26.06.2019 v 02:35 (Nova Gold)
27.06.2019 v 02:40 (Nova Gold)
27.06.2019 v 04:50 (Nova International)
28.06.2019 v 02:40 (Nova Gold)
29.06.2019 v 02:45 (Nova Gold)

 
TV program: Kolotoč
04:15minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 02:45 (NOVA)
24.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
25.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
26.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
27.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
28.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
01.07.2019 v 06:40 (Nova Gold)
02.07.2019 v 06:40 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
01:20minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:05
Výklad snů
04:05
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 09:30 (RTL)
24.06.2019 v 09:30 (RTL)
25.06.2019 v 09:30 (RTL)
26.06.2019 v 09:30 (RTL)
27.06.2019 v 09:30 (RTL)
28.06.2019 v 09:30 (RTL)
01.07.2019 v 09:30 (RTL)

35
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:30
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 09:30 (RTL)
24.06.2019 v 09:30 (RTL)
25.06.2019 v 09:30 (RTL)
26.06.2019 v 09:30 (RTL)
27.06.2019 v 09:30 (RTL)
28.06.2019 v 09:30 (RTL)
01.07.2019 v 09:30 (RTL)

36
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:55
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 14:30 (Barrandov plus)
29.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
30.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
06.07.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
07.07.2019 v 06:20 (Barrandov plus)

 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
TV Barrandov
00:40minih59476minih59476
EZO. TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:15
seriál
minih59094minih59094
Maigret (9)
 
TV program: Maigret
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.344/0.198